Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Milyen a Regenon tabletta? fórum

Milyen a Regenon tabletta? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6
36. c469e38f6f (válaszként erre: 30. - Agen)
2007. szept. 20. 01:39
amire te gondolsz az az efedrin. Ezt használják fogyásra aszpirinnel és koffeinnel kombinálva.(csak a tisztánlátás végett)
35. c469e38f6f (válaszként erre: 30. - Agen)
2007. szept. 20. 01:37
Te nagyon okos, a testépítők az antikatabolikus hatását használják ki, azaz, szteroid kúra után szedik, mérsékelve ezzel kortizol által kiváltott izomleépülést. De hogy fogyózáshoz mi a fasznak szeditek.. ha a tudatlanság fájna...(egyébként antikatabolikus hatása sem nagyon van)
34. c469e38f6f (válaszként erre: 26. - Ré)
2007. szept. 20. 01:33
Napi 2 dobozzal, egyet reggel, egyet este, sok folyadékkal (lehetőleg híg trágyalé) kell bevenni.Napi 43,5632 kg-ot lehet vele fogyni, de a szedését azonnal fel kell függeszteni, ha a fogyás több, mint a nagyapád nevelt lányának az unokaöccsének a tehenének a 42 napos tejtermelésének a köbgyöke...epikrízis: szedjetek jó sok Spirót, nehogy létszámleépítés legyen a sírásóknál...
2007. szept. 19. 23:04

Sziasztok!


Szeretném kérdezni,hogy külföldön h lehet beszerezni a Reganont? Én Londonban élek,van házi orvosom is,de nem aranyos néni!És azt mondjátok itt is vényköteles??? Köszi!

2007. szept. 10. 10:15

Kedves Docens!


A Regenon Magyarországon sem tiltólistán, sem illegális gyógyszerlistán nincsen!

Ne állíts butaságokat! Vagy mutasd már meg a HIVATALOS rendőrségi linket, ahol ezt találtad mint infó!!!

Mert én mielőtt beszedtem, még a bűnmegelőzési osztályt is felhívtam a rendőrségen, pont emiatt.


Nem lehet kapni itthon, nincs OGYI száma, ennyi.


Mivel minden környező országban, legálisan patikában megvehető készítmény (receptköteles), így saját részre bárki behozhatja, akár meg is rendelheti gyógyszerfutár cégen keresztül kintről, igaz borsos áron.


Mint mindenből ebből is van hamisítvány is. A Viagrából is, meg ahogy a FÓKUSZ-ban néztem már a szívgyógyszerekből, vérnyomás csökkentőkből is.


Ezért nagyon fontos, hogy csak leigazolható forrásból vegyen aki belevág a kúrába.

Lehet pár százassal drágább lesz úgy, mint amit a netes nepperek árulnak az illegális szteroidokkal meg potencia növelőkkel együtt, de az egészség a tét.


Eleve attól ne vegyen senki semmit, aki csak parkolóban akar személyesen átadni valamit, mert a nevét, címét még egy postai borítékra sem írná rá szívesen...az legyen gyanús!


Én szedtem 2 éve a Regenon 25mg-os változatát, mert a Retard gyenge volt, abból napi 1 szem az 60mg hatóanyag, míg a 25mg-osból a napi 3-4 szem az ugye 75-100mg.

Egy hónap alatt több mint 10 kilót fogytam, vissza sem jött belőle semmi, és mellékhatásként is csak a fokozott vízivás jelentkezett.


Azzal együtt a Regenonnal együtt élni nem lehet, aki nem tudja a szedése alatt az életformáját megváltoztatni, és az abbahagyása után megint zabálásba kezd, az vissza fogja hízni amit leadott.

2007. aug. 21. 13:49
Magyarországon tiltott. Csak egyéb uton szerezhető be. Amfitamint tartalmaz. (Az káb.szer.)
30. agen (válaszként erre: 26. - Ré)
2007. aug. 9. 21:39

Szia.Én a helyedben nem ezzel kezdeném!Söt...!!Igaza van Dee-nek!!Hörgőtágitó,aszthma ellenes szer!!Mellékhatásként "pörgető",ezt használják ki a bodysok!

Szia

29. agen (válaszként erre: 28. - Kukori)
2007. aug. 9. 21:34

Szia.Nincs étkezéshez kötve!Reggel,ill.a délelött folyamán kell beszedni!Ha dél körül veszed be,akkor estig kitart a hatás!Igy elkerülhető a késő esti "hütő-feltépés"!!:)Egyébként az utolsó bevételi idöpont elalvás elött 4órával legyen!!Ha túl késön veszed be álmatlanságot okozhat!!

Szia

28. Kukori
2007. aug. 9. 11:49

Sziasztok!

Tudna valaki segíteni abban, hogy hogyan tanácsos bevenni a Regenon Retardot? Reggeli után mennyivel? Ebéd előtt mennyi idő kell hogy elteljen.

Előre is köszönet a segítségért!

27. dee (válaszként erre: 26. - Ré)
2007. júl. 4. 19:26
A Spiropent hörgőtágító gyógyszer.
26.
2007. jún. 30. 18:23

Sziasztok!


Örülök, hogy találtam egy fórumot, ahol ezzel foglalkoztok, és örülök, hogy valaki ért is hozzá…:)Az én tapasztalatom az adipex-el kapcsolatban, hogy izzadtam, száradt a szám, de ugyanannyit ettem, mint azelőtt, tehát nem ért semmit.

Egy megbízható ismeősöm mesélt a Spiropentről, és hozott is három dobozt, de erről senki nem írt igazán. Hogy kell szedni? És milyen hatásos?

Köszi a segítséget.

25. cfbc4a5415 (válaszként erre: 24. - Cfbc4a5415)
2007. jún. 15. 07:11
bocs, ez úgy tűnik téves lehet, mert pl. 06. 14. 16.59.-es belépés az nem az az illető. a strand gyepén nincs net-hozzáférés, nem jellemző... entschuldige bitte.
2007. jún. 9. 11:22

Szombaton, korán, 5ó.43p-kor csak egy "Rebecca!" (név 2 c-vel itt + "!" jellel?)lehetett itt (ott...). - Most akkor "stria", vagy "Regenon"? És mi lesz a "gólyákkal"? És mi a "!" jel?? - Ja és különben is már "döntött" biztos 03.29. óta :-)

hsz.:A "pofátlan" net-fecs

23. dee
2007. jún. 6. 08:24

Ez egy legális portál,nincs helye illegális terméknek.


Az életmódodat változtasd meg,ne a tabletta mögé bújj!


Nem javaslom!

2007. márc. 29. 11:21
Kétségtelen..én is próbáltam, jó a Regenon! /ha megbízható forrásból származik/ De szerintem ezekkel a szerekkel csak elkezdeni érdemes egy fogyókúrát, aztán mindenképp mozgás és némi étrend-életforma változás is szükséges. A mozgás mindenképpen kell ha valaki meg is szeretné tartani a súlyát és jobb közérzetre vágyik.
2007. márc. 23. 22:33
Az a Reductil. Regenon nincs itthon törzskönyvezve
20. 991217 (válaszként erre: 18. - 03755e6896)
2007. márc. 23. 21:31

szió!


nekem épp most vássárolt egy barátnőm február elején egy 15 mg-os regenont, és hihetetlen, de tavaly 27000Ft volt, most pedig van rá támogatás és lement az ára 11000Ft-ra , ez a 28 szemes amúgy!

Vényköteles!

19. Nana-
2007. márc. 21. 13:05
Sziasztok! A tapasztalataimat szeretném megosztani Veletek.8 hétig szedte aRegenon Retardot..Ez egy gyógyszer!Előtte ellenőriztettem a vérnyomásom,ugyan is egyes gyógyszerek közönbösithetik a Regenon hatását! Az első napokban keveset aludtam ,majd szakember tanácsára Hovát szedtem este. Később már nem volt szükséges. Az evést teljesen elfelejtettem!! Durván 9-10 Kg fogytam .Az étvágyam egy idő után kicsit visszatért,de a kilók ennek ellenére mentek lefelé.Sok folyadékot ittam ,mert száradt a szám.Három ruha mérettel csökkent a ruhatáram .A lelkemnek pedig elmondhatatlan érzés!!!Szerintem ha betartjuk az utasitásokat ,és van türelmünk az eső pár napot kibirni amig a szervezet átáll,akor az eredmények sem maradnak el.Sok sikert Nektek is!!Ja és nem hiztam vissza!!!!
2007. márc. 21. 12:16
Azt meg tudjátok mondani hogy mennyibe kerül? köszi
2007. márc. 17. 05:42
Tud valaki segíteni adipex vagy regenon szerzésben? Csak valódi érdekel
16. Noob
2007. márc. 6. 12:59
Úgy látszik működik. 5. dik napja szedem és 91 ről lementem 85 re. nem kellet tulzottan erőltetnem magam. Ettem közben csak nem zabáltam mint előtte.
15. Noob
2007. márc. 2. 18:08
Én most kezdem el szedni. Kiváncsi vagyok honnan lehet megtudni, hogy eredetit vettem-e. Mindent le fogok irni ami a tapasztalatom. Ja milyen mellékhatásról tudtok?
2007. febr. 27. 17:37

Senki ne vegye be, akinek van egy csöpp esze.

Gyors fogyás, de milyen áron,,,Olyan, mint az Adipex.

A szer maga amphetaminszerű, ezáltal izgatottságot, alvászavart is okozhat, de van, akinél komoly hallucinációkat is előidézhet, nem véletlen, hogy néhány évig be volt tiltva, jelenleg is orvosi ellenőrzés mellett szedhető, és akkor is csak 6hétig . Szóval 1 szóban összefoglalva:KÁROS.

2007. febr. 27. 09:02
én is kipróbáltam. Tegenon Retardot szedtem. Olyan hatása volt mint az adipexnek. Vert a szívem, nyugtalan voltam, nem tudtam aludni. Használni nem használt, csak az elején.
2007. febr. 23. 14:08
pl mert hamisítják, és a hamis elég olcsó...
11. Huncat
2007. febr. 7. 17:41

Sziasztok!

Én szedtem már jó volt csak sok a hamis is ( Román)

Most Reductilt szedek , mindkettő teltségérzést okozott –okoz, már mint ha valódi bogyó:)

Rengetek folyadék és persze – kg :)

Ancsa te sajna lehet nem valódít kaptál, ide hogy lehet képet rakni? szívesen raknék fel eredeti képeket!!!

2007. jan. 19. 15:21
Hallottam a Regenon tablettáról,de már olyan sok mindent kipróbáltam rengeteg pénzért,de semmi nem használt.Nemtudom megint megpróbálkozzak,ezzel a regenonnal,vagy fölösleges pénz kidobás?
2006. okt. 9. 15:21

Szia Tünde!

Esetleg tudsz megbízható forrást, ahonnan eredeti regenon beszerezhető? - ugyanis nagyon hamisítják (állítólag).

Üdv.

2006. okt. 9. 09:49
Még annyit mennyi az ára? hol lehet ennek utánaolvasni, mert csak német meg angol honlapot találtam, magyar nincs, ahol mondjuk rendelni is lehet?
7. 991217 (válaszként erre: 5. - C8d052fae5)
2006. okt. 9. 09:31

Szia Tünde!

Komolyan mondod hogy 2 hét alatt 7 kiló, az nagyon jó! Mit eszel mellette, torna. A tanulást nem befolyásolja, mert zh. időszakom van!

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook