Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Most ez célzás arra hogy meg akar masszírozni vagy miért írta ezt? fórum

Most ez célzás arra hogy meg akar masszírozni vagy miért írta ezt? (beszélgetős fórum)


1 2
46. balageee (válaszként erre: 11. - Vberni01)
2013. júl. 9. 21:25

Attól még lehet, hogy fájt a lába, és tényleg azért kérdezte, mert javítani akart rajta és azért tőle, mert focista. Na mindezzel a pasi is tisztában volt. Épp ezért nem érdekelte, hogy ő egyedül van-e vagy nincs, úgy érzi magát vagy nem, vagy mi van a háttérben. Egyszerűen csak próbálkozott, és mindenről az jut az eszébe a férfinak, ha próbálkozik. Úgyhogy nem feltétlen ez játszódott le a fejében, inkább:


-fáj a lábam (hm, láb, akkor maszírozni, azzal is beljebb vagyunk, és akármi is lehet belőle)

-megmaszírozom (*ki is mondja ugyanazt, amit az előbb csak gondolt, de diszkréten, utalva, és közben reménykedik)

-ok, rendben (királyság, most vagy egyből vette a lapot, vagy előbb megerősítést keres a hoxan)


kb.

45. e438349773 (válaszként erre: 44. - 9b68993820)
2013. júl. 7. 17:24
Ezek utan mit tiszteljek benne? O kezdte de amugy meg mar leszarom.. :) Encsikenek azt mondom h valoszinu h a srac csak szorakozni akar. De semmi nem 100%osan biztos ezert randizzon vele s akkor kiderul. :)
44. 9b68993820 (válaszként erre: 43. - E438349773)
2013. júl. 7. 16:53

Szétoffoljátok a fórumot. :) Benned sincs tisztelet, ahogyan írsz, minek foglalkozol vele?


A fórumindítónak azt mondanád, hogy ne randizzon ezzel a sráccal, mert az csak szexet akarna?

2013. júl. 7. 16:20
Eloszor is te egy ismeretlen senki vagy a szememben. Ezzel te is egyetertesz. Nem a te forumod s nem neked irtam az hsz-mat amibe rogton belepofaztal s ostobanak neveztel. Amit irtam nem neked szolt s nehogy mar teged akarjalak meggyozni barmirol is. Nem vagy te biro itt h eldontsd ki milyen okos s nem kell megfelelnem neked mert egy ismeretlen vagy semmi kozom hozzad. De azert tobb tisztelettel is fordulhatnal az emberek fele s nem lehulyezni valakit azert mert nem ertesz egyet vele. Nem ragodom en rajtad isten orizz. Szerintem csak askalodo rib@nc vagy aki unatkozik s az interneten tombolja ki magat. Ujabban egyre tobb ilyen nember regisztral a hoxan. Csak rontjak a hangulatot.
42. 9b68993820 (válaszként erre: 1. - Cde472ac47)
2013. júl. 7. 16:18
Ő randira hívott, te belementél. Nem korai agyalnod, hogy mire célozgatott? :) Az egyértelmű, de jól írták, hogy ez csak flört. Majd írd meg, milyen lett a randi. :)
41. 55416fb8e2 (válaszként erre: 40. - E438349773)
2013. júl. 7. 15:28
hidd el, hogy felesleges rajtam vergodnod :) nem nullazok le senkit, es abszolut nincs hatassal ram, hogy egy forumban egy vadidegen fujolgat :) picit vicces is. bar elofordulnak itt erdekes tortenetek, neha hajmeresztok is, vagy nagyon szomoruak, rosszak, ezeknel az ember meg jobban ertekeli, becsuli a sajat eleteben a jot. te csak azert mergelodsz, mert beragtal, hogy leostobaztalak, ami teljesen ertheto, de erdemi velemennyel nem tudtal meggyozni az ellenkezojerol. nem kell a szivedre venni, egyszeruen tegyel ra(m) :) attol neked se fog valtozni az eleted, hogy egy vadidegen rosszat ir rolad egy forumban, ami a kutyat se erdekli :)
2013. júl. 7. 15:20
Magaddal vannak problemaid nem masokkal. Megprobalsz masokat lenullazni h valakinek erezhesd magad. De csinald csak. Itt lehet ismeretlenul. A hoxan senki nem fog pofanvagni. :)
39. 55416fb8e2 (válaszként erre: 38. - E438349773)
2013. júl. 7. 14:48
mint irtam, engem nem zavar, hogy egy forumon mit gondolnak rolam :) es siman leirom, en mit gondolok egy-egy temarol vagy hozzaszolorol, hiszen ezert van egy forum :) az is igaz, hogy sok embert tartok ostobanak, ez az eletben is igy van, de hat en mar csak ilyen bekepzelt liba vagyok :)
2013. júl. 7. 14:46
:)) Elolvastam nehany hsz-dat! Latom ez a legjellemzobb rad h masokat ostobanak nevezel! Pff.. Szanalmas liba lehetsz! Tobb forumon is lehulyezed az embereket s lohatrol beszelsz! Tudod mindig az kiabal akinek a haza eg!
37. 55416fb8e2 (válaszként erre: 36. - E438349773)
2013. júl. 7. 14:38

engem nem zavar, barminek is gondolsz, ez egy forum, es szabadon lehet velemenyt nyilvanitani :)


a foruminditonak azt javaslom, ne gorcsoljon elore azon, hogy vajon mire celozhat a srac, hiszen valamennyire ismeri, nem kell attol tartania, hogy egy vadidegen bolondba fut. lehet, hogy a randin rogton elmegy tole a kedve, de az is lehet, hogy jol erzik majd magukat, es elindul egy szerelem :)

36. e438349773 (válaszként erre: 35. - 55416fb8e2)
2013. júl. 7. 14:19
te is. :) es meg valami mas is. :)
35. 55416fb8e2 (válaszként erre: 34. - E438349773)
2013. júl. 7. 13:22
te tenyleg nagyon buta vagy :)
34. e438349773 (válaszként erre: 31. - 55416fb8e2)
2013. júl. 7. 12:17
A lazasag a meno manapsag! Nem is csodalkozom h 14 eves korod ota nincs mit leszakitsanak nalad! :)) A forumindito azt irja h nagyon jol nem ismeri a sracot. Akit nem ismerek jol az idegen. A masik dolog h eroltette a temat nem csak felajanlotta. S biztos elmultal 14? Az elobb dicsekedtel a sok tapasztalatoddal meg randiddal. Akkor kihez mennek tomegesen ilyen ajanlatokkal? :) En ennel jobb pasikat ismerek. S nem fogadok el minden ajanlatot veled ellentetben. :) Bizonyara onnan a sok "tapasztalat". De fo a lazasag! :) Csak igy tovabb. S valogasd meg a szavaid. Engem ne nevezz ostobanak mert en sem neveztelek meg semminek pedig mar van egy velemenyem rolad. :) okeeees?
33. 55416fb8e2 (válaszként erre: 30. - E438349773)
2013. júl. 7. 10:50
szerintem te egesz masrol beszelsz. itt a lany ismeri a fiut, nem egy vadidegen. bar hozzam meg az eletben nem jott oda idegen pasi ezzel a szoveggel, hogy megmasszirozna, de elhiszem, hogy hozzad tomegesen :)
32. 84c6df2a20 (válaszként erre: 1. - Cde472ac47)
2013. júl. 7. 10:49
Á nem.Ki van zárva,hogy valamiféle intim dolog jutott volna eszébe.Férfiember olyant nem tesz:D:D
31. 55416fb8e2 (válaszként erre: 29. - E438349773)
2013. júl. 7. 10:46
igen, pont erre irtam, hogy ilyen ostoba nokkel nem is randiznek egy pasi helyeben :) normal esszel en azt feltelezem, egy no olyan pasival randizik csak, aki tetszik neki, szimpatikus, kedves. ha egy sractol, akit ismerek, kedvelek, megkerdezem, mit csinaljak a fajos labammal, mert o erthet hozza, es azt feleli, megmasszirozza, ha szeretnem, nem rohanok el sikitva, hogy jujj, biztos csak meg akar dugni, letepni az en viragomat :) de en mar elmultam 14 eves :) ilyen hozzaallassal a srac is filozhatna, hogy jaj istenkem, ez a csaj csak szexet akar, mert itt ajanlgatja, hogy vegyem kezelesbe a labait :) ez kabe ovodas szinvonal, de hat kulonbozoek vagyunk szerencsere :)
30. e438349773 (válaszként erre: 28. - 55416fb8e2)
2013. júl. 7. 10:45
En nem gondolom hanem tudom. :) Olvass vissza. Lennebb irtam h volt mar szerencsem ilyenekhez. :) Az ilyen szoveggel tesztelik a terepet h benne lennel egy kis d*gasban? Az ilyeneket kiszurom mar egybol s nem randizom veluk mivel nem rokonszenvesek. :) Mar jobban megvalogatom h kivel. Akit komolyan kell venni az nem ilyen hulye szoveggel jon. S nem csunya gonosz ferfi hanem kozonseges ramenos. :) Nem rokonszenvesek. Azzal randizom aki civilizaltan beszelget. :) S tudja meddig mehet el. Minek mikor jott el az ideje. Engem egy idegen ne masszirozzon. Masszirozza az anyukajat. :)
29. e438349773 (válaszként erre: 25. - 55416fb8e2)
2013. júl. 7. 10:28
Nem is kell ragodni. Sztem egyertelmu h nem csak megmasszirozni akarja. :) Ha baj van a hataddal akkor termeszetes h nem is gondolhat masra a pasi mint segiteni rajtad. :) Ha nem lett volna gond vele lehet h inkabb o vett volna kezelesbe egy masszor helyett s nem csak a hataddal foglalkozott volna! :)
28. 55416fb8e2 (válaszként erre: 27. - E438349773)
2013. júl. 7. 10:24
igen, en is arra tippeltem, hogy kozel nem lehetett annyi randid, mint nekem, pedig en sem uztem sosem nagyiparban :) valoszinuleg ezert gondolod, hogy a masszirozas ajanlasa egy megfektetos duma, es fuj gonosz ferfiak, mig en azt, hogy egy ismeros sportolo sractol csupan egy artalmatlan valasz a fajos labra, es egyben randira invitalas :) mellesleg egy nonek sem kotelezo egy pasival sem lefekudnie, ha nem tetszik neki, nem birja, siman el lehet hajtani :)
27. e438349773 (válaszként erre: 25. - 55416fb8e2)
2013. júl. 7. 10:20
Hat annyi randim biztos nem volt mint neked mert nem igazan szoktam az ilyen sablonos hulye szovegueknek fontossagot tulajdonitani! :)) Kinek mi jon be
26. 55416fb8e2 (válaszként erre: 24. - E438349773)
2013. júl. 7. 09:19
egyebkent no vagyok (nem irja ki az adatlapom?), es en is randiztam 'masszirozos' pasikkal, egyik sem csak a szexre hajtott, sot egyikuk elvitt egy profi masszorhoz, aki helyre tette a hatamat :)
25. 55416fb8e2 (válaszként erre: 24. - E438349773)
2013. júl. 7. 09:16

pedig te annyira tapasztalatlannak tunsz az irasaidbol, azt hittem, meg randid se nagyon sok volt :) ez a masszirozos beszolas, ami itt felmerult, ez annyira altalanos, kozhelyes es gyakori, egy sima artalmatlan flortszoveg, nem is ertem, minek fujjatok ennyire fel :) valoszinuleg a pasik 90 szazalekanal elhangzik elobb vagy utobb :) az sem igaz, hogy minden pasi csak a szexre es rogton arra megy, csak mert celzast tesz fajos lab/hat/nyak masszirozasar. ha egy pasinak igazan tetszik egy no, szeret vele lenne, szeretne ujra latni, beszelgetni vele stb., az altalaban nem a szexre utalo szovegekkel jon.

amiket irtam, nem akarnam ujbol leirni, nem tudom, hogyan ertelmezel, de en arra utaltam, nem kell ket szo utan azon ragodni, hogy vajon egy pasi mire celzott, mit akar - mikozben meg egy randiig sem jutott el ket ember :) ferfi es no kozott gyakori a flort, de meg csak azt sem jelenti, hogy barmi kialakulna kozottuk.

es igen, fenntartom, hogy ostobasag felnott nokent hisztizni mar a randi elott, hogy jaj, biztos csak szexet akar, kozben meg egy ismeros pasirol van szo, akinel mar tudnia kellene a nocinek, hogy egyaltalan meger-e egy randit vagy sem :)

2013. júl. 7. 09:06
S egyebkent randiztam ilyenekkel. Akik a masszazs temaval inditottak. Randin folytatjak s mind kufircolni akarnak. :) Mivel megengedhetem magamnak h valogassak nem allok le ilyenekkel. Nem szorulok ra h elso randin szettegyem a labam valakinek abban a remenyben h a "nem komoly kapcsolatbol" komoly lesz. :) Te amint latom azt vallod h elobb add be a derekad aztan hatha komolyan vesznek.
2013. júl. 7. 08:02
Az en szememben nem az a tapasztalt aki mar sok f*szt latott.
2013. júl. 7. 08:00
Egyertelmu h nakad egy kapcsolat a szexnel kezdodik. Agyba bujunk aztan majd meglatjuk, nem igaz?
2013. júl. 7. 07:54
Aztan nem tudom h kire celozgatsz a tapasztalatlansaggal? Ram vagy a foruminditora? Lehurrogod itt a nepet de nem osztod meg velunk azt a nagy tapasztalatodat.. Ami talan nincs is mert meg azt sem lehet tudni h no vagy vagy ferfi!
20. e438349773 (válaszként erre: 17. - 55416fb8e2)
2013. júl. 7. 07:49
Te mi vagy? No vagy ferfi? Tudjam kivel/mivel beszelek
19. e438349773 (válaszként erre: 17. - 55416fb8e2)
2013. júl. 7. 07:43
En ugyanerrol beszeltem. H valahol el kell kezdeni. S altalaban a szexnel akarjak kezdeni. Ha a csaj nem tetszene neki nem masszirozast hanem fajdalomcsillapitot ajanlott volna s nem hivta volna randira utana. En szemelyszerint nem veszem komolyan az ilyesmit s nem is szeretem ha egy IDEGEN egybol masszirozni vagy basszirozni akar. A valamivel tartozkodobb stilust kedvelem. S oszinten mar tele a hocipom a sok ilyen hangvetelu florttel. Soha nem volt olyan pasim aki igy hivott randizni. A forumindito is azt allitja h nem ismeri jol a csavot. Ki mit szeret. Itt nem masszirozasrol van szo. Ezt tudja mindenki.
2013. júl. 6. 22:17
És ha tudná ez a focista, hogy egy egész fórum most rajta csámcsog...
17. 55416fb8e2 (válaszként erre: 15. - E438349773)
2013. júl. 6. 21:59
ha egy pasinak azt mondod, faj a labad, erre o kerdi, hogy megmasszirozza-e, es ebbol rogton egy mizeria kerul ki, 'csak arra kellek' filozassal, mikozben meg egy normal randiig sem jut el a ket ember, az rohejes. hat mit mondjon szerencsetlen pali, hogy kapjal be ket fajdalomcsillapitot es agyo? :) ha egy noci mar ezen gorcsol, hogy a pasi ezzel mit akart es hogyan, megertem a pasit, ha 'csak arra kell' az a no :) egy kapcsolat, szerelem sem ugy alakul, hogy ket masodperc alatt komoly kapcsolatta valik. es igen, tobb ferfi megy bele a csak szexbe, ha erzi is, hogy ettol a notol tobbet nem akarna, mint forditva :) ha ez egy nonek ujdonsag, akkor nagyon tapasztalatlan vagy nagyon ostoba
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook