Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tényleg ilyennek látják a gyerekek a részeg szülőket? fórum

Tényleg ilyennek látják a gyerekek a részeg szülőket? (beszélgetős fórum)


2013. szept. 2. 10:03
Nekem nem tetszett ez a kisfilm. Ha nem olvastam volna itt, hogy miről szól, nem tudtam volna mit akarnak kihozni belőle.
2013. júl. 4. 20:35

Szerintem ez attól függ, hogy a részeg ember viselkedése milyen, illetve attól is, hogy gyakori jelenség e.


Néha én is iszok, és ha megárt, akkor én azt gondolom, hogy roppant vicces vagyok:) a fiam is még csak ilyen visszajelzést adott.

Gondolom ez nem így lenne, ha napi szinten leinnám magam és még agresszív is lennék.


Én féltem valóban a részeg emberektől, mert akiket láttam agresszívek voltak. Hangoskodtak, csúnyán beszéltek és még verekedést is láttam tőlük...

2013. júl. 4. 15:21

Hát nem tudom...gondolom ezt is minden gyerek másképp éli meg.

Én egy alkoholista mellett nőttem fel, sőt éltem vele évekig egyedül (apám)... alapból attól, hogy részeg, nem féltem...sőt hülye fejjel még én féltettem őt, nehogy baja essen...voltak nagyon durva dolgok. Most már persze másképp látom.

Nem szívesen emlékszek vissza azokra az évekre, de sajnos nem múlik egy nyomtalanul semmi...

8. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 5. - Megi04)
2013. júl. 4. 14:47
Szerencsére az én szüleim sem ittak, de ha láttam egy részeget rettegtem. :S
2013. júl. 4. 14:47
Nem tudom, én nem féltem sosem, pedig egy közeli családtag volt alkoholista. Én inkább sajnáltam, már gyerekfejjel is...
2013. júl. 4. 14:44

úristen!


Borzasztó! Szegény gyerekek...


Még jó, hogy nálunk egyáltalán nincs alkohol-fogyasztás.Soha.

A férjem a vendégeket ugyan megkínálja,de ő sosem iszik. Lehet,szerepet játszik ebben,hogy apósom masszív alkoholista volt és májrákban halt meg.

2013. júl. 4. 14:37
Igen,én ilyennek láttam gyerekkoromban.:( Meg még ilyenebbnek..:( Szerencsére nem a szüleimet.De a részegek,egy gyerek számára nagyon ijesztőek.:( Gondolom,akik megszokták,mert esetleg a szülők alkoholisták...nekik talán már félni sincs erejük..:(
2013. júl. 4. 14:37

Nem tudom, Én nem ilyennek láttam amikortól vissza

emlékszem rá, csak nagyon ijedt voltam. Azt hittem, hogy meg fog halni. Hála Istennek nem sokáig tartott, mert Apám rájött, hogy mennyire félek és nem tudta elviselni azt, hogy Ő az oka a rosszulléteimnek és egyik napról a másikra-iszonyatos erőfeszítéssel- abba hagyta az ivást és többet nem ivott.

Attól kezdve csodás gyermekkorom volt.

2013. júl. 4. 14:37
Szerintem bizonyos esetben még rosszabbnak is...:(
2013. júl. 4. 14:36
szerintem ez azt szimbolizálja, h félnek és ez biztos, h igaz.
2013. júl. 4. 14:17

Nemrég találkoztam egy videóval, ami elgondolkodtatott...


Szerintetek milyennek látják a gyerekek a részeg felnőtteket? Ilyennek?


[link]

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook