Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tudnátok ajánlani nekem egy szépen dolgozó műkörmöst a VII. kerület környékén? fórum

Tudnátok ajánlani nekem egy szépen dolgozó műkörmöst a VII. kerület környékén? (tudásbázis kérdés)


5. Silver05 (válaszként erre: 3. - Elbb)
2013. júl. 4. 14:38
Köszi! Írsz róla bővebben is? Merre dolgozik? Van-e honlapja? Nem tudom, hogy itt lehet-e, megírhatod priviben is.
4. Silver05 (válaszként erre: 2. - Tbt0801)
2013. júl. 4. 14:37
Köszönöm! Rá fogok keresni majd.
3. elbb (válaszként erre: 1. - Silver05)
2013. júl. 4. 14:15
Én Törteli Ildikót ajánlom, viszonylag olcsó áron dolgozik, de nagyon szépen és minőségben.
2013. júl. 4. 14:04

Szia!

A VIII. kerület Szentkirályi utcában lévő Alma szépségszalonban is van egy műkörmös, rengetegen járnak hozzá, ha még nem találtál, akkor próbáld ki!

Ájrin a manikűrös, nagyon kedves!

2013. júl. 4. 13:54
Sziasztok! Tudnátok esetleg ajánlani nekem egy szépen dolgozó műkörmöst a VII. kerület környékén? Más kerületben dolgozót is szívesen fogadnék. Már a harmadiknál jártam a héten, de vagy nem tetszik a munkája vagy hamar fellevegősödik a körmöm. Még egy utolsó körmöst kipróbálnék, hogy az én körmömmel van-e a baj vagy a körmös munkájával. Előre is köszönöm a segítségeteket!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook