Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Makacs meleg kiütésre nektek mi vált be? fórum

Makacs meleg kiütésre nektek mi vált be? (tudásbázis kérdés)


2013. júl. 4. 20:06
Kaptunk krémet ami gyógyszeres,fürdetőt,és gyógyszertári kenőcsöt.Azt mondta talán atópiás dermatitisz,de nem győzött meg,a neten durvábbak a képek mint ami nekünk van,ráadásul semmilyen vizsgálattal nem lehet megállapítani,hogy az-e vagy sem.Kenegetni kell,aztán majd meglátjuk a jövőben.
2013. júl. 4. 14:05
Mi volt a dokinál?
2013. júl. 3. 22:30
Az en 4 eves lanykamnak borzaszto erzekeny a bore. Minden kiuti. Most a nagy melegben is a legjobb a patikai furdeto krem, mosdokenocs. En azthasznalom neki testapolonak. Tegnap kiuteses lett ismet a melegtol. Este es ma reggel bekentem, nyoma sincs a kiuteseknek! Sok sikert!
15. Cippora (válaszként erre: 14. - Fildus)
2013. júl. 3. 21:59
Én már semmilyen krémmel nem kenem,félek,nehogy rontson rajta.Majd remélem a doki utána jár mi is a probléma...
14. fildus (válaszként erre: 13. - Cippora)
2013. júl. 3. 21:42

Most Anna két arcocskáján is van, illetve a bal karján a hajlatban a könyökénél. Ekcéma szerű, mindig ott jön ki.


Én most körömvirág krémmel kenem.

13. Cippora (válaszként erre: 12. - Fildus)
2013. júl. 3. 21:18
Nem tudom,én nem hiszem,most voltunk vérvételen,meg teljes kivizsgáláson ugye más miatt ott is látták a pöttyeit...
12. fildus
2013. júl. 3. 20:38
Nem lehet, hogy ez allergia? Általában azok szoktak belobbani...
2013. júl. 3. 19:39

Köszönöm a válaszokat.Mikor itthon vagyunk nagyjából karban tudtam tartani,bár akkor is kiütéses volt,de nem viszketett annyira durván.A bölcsiben viszont ma teljesen "belobbant" a bőre,pedig ott is lezuhanyoztatják meg minden,de sajnos alapból 30 fok van és nem tesz jót neki.


Köszönöm szafaripók,rá fogok kérdezni holnap a dokinál erre a krémre.


Ha valaki tud még valami okosat akkor várom :)

10. Agnik1
2013. júl. 3. 19:12
Nálunk a napi 3-4szeri tusolás és a hintőpor vált be. Idén már rutinosan raktam a kádba Balut mikor jött a hőség, Balázs nagyon élvezte utána az egész testét behintőporoztam, eddig megúsztuk pöttyök nélkül ezzel a módszerrel.
9. szafaripók (válaszként erre: 8. - Szafaripók)
2013. júl. 3. 18:33
Ja, és szegénykémenk olyan "piros ragyás" volt a bőre, hogy az oviban külön igazolást vittünk, hogy nem fertőző beteg, hanem melegkiütés...
2013. júl. 3. 18:32

Nálunk olyan szinten kiütéses volt a gyerek a melegtől, hogy az egész teste vörös volt - csalánkiütéssel, a melegtől.

Sudokrém, bepanthen, neogranormon (testápoló) szinte semmit nem javított rajta.

Egy dolog vált be: a cremor refigrerants kenőcs. Este bekentük a gyereket, reggelre már nem volt piros (a kiütések még látszottak), délutánra teljesen rendbejött a bőre.

2013. júl. 3. 17:42
Nálunk nem volt makacs, de csak 2-szer kellett bekennem, Physiogéllel kentem és szinte azonnal elmúlt.
2013. júl. 3. 17:37

Szia!

Sudocrem nagyon-nagyon jó!

2013. júl. 3. 17:37
Nekünk melegkiütésre Sudocrem-et ajánlott a védőnő vagy bepanthent,neogranormont. Kamillás lemosás is jót tesz,vagy mentolos hintőpor.
2013. júl. 3. 17:27
akarom mondani olaj bocsánat
2013. júl. 3. 17:27
100% kókusz olja
2013. júl. 3. 17:26
Holnap viszem vissza a 2 éves kislányom,már kb 2 hete ki van pöttyösödve,és sajnos nagyon viszket neki,állandóan vakarja.A cink-oxidos rázókeverék csak ideig óráig hat,inkább csak enyhíti kissé a viszketést.Küszködött valaki ezzel?Most már egész nyáron ez lesz?
2013. júl. 3. 17:25
Makacs meleg kiütésre nektek mi vált be?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook