Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szoptatás veszélyezteti a terhességet? fórum

Szoptatás veszélyezteti a terhességet? (tudásbázis kérdés)


2013. júl. 4. 15:51

7 honapot szoptattam terhesen, nem volt ellenjavallata, de nem voltam kicsattano formaban, mire szultem es aztan is szoptattam meg egy evet.

Egyel egeszsegesen es szedj vitaminokat!

2013. júl. 4. 15:29

Hát nem tudom. Nekem egy spontán vetélésem volt - egyébként mindig erős, kihordott terhességeim - akkor, amikor még szoptattam az egyik kisfiamat. Hogy ezért, vagy nem ezért, azt nem tudom...


De kétségtelenül ismertem olyat, aki szoptatott terhesség mellett.


A szoptatás aktívabb méhtevékenységet okoz, amit vagy bír a terhesség, vagy nem.


Ha valaki mindenképpen babát akar az adott terhességből, azért érdemes ezzel vigyázni.

2013. júl. 4. 14:56

kisfiam 2 hónapja,a terhességem 7.hónapjában hagyta abba a szopit.

Az orvosom azt mondta, ne válasszam le, hagyjam, hogy magától hagyja el, így nem lesz benne negatív érzelem.

2013. júl. 4. 09:14

Hát a dokim az nagy szoptatáspárti. :)

Mindenképpen le akarom szoktatni, mert szeretnék egy kis pihenést a melleimnek. :) A kérdés csak az, hogy mikor fog sikerülni. Lassan 16 hónapos lesz a lányunk, szóval már nem létkérdés neki a szopizás.

De kemény leszek, elvégre elvileg én vagyok az erősebb akarat :D

2013. júl. 4. 06:30
Én szerintem kérdezz rá az orvosodra ez ügyben. Nekem sógornőm azonnal abbahagyta a szoptatást, amint kiderült a baba.Szóval érdemesebb szakemberre hallgatni!
2013. júl. 3. 17:26
Nem veszélyezteti.:) Nyugodtan szopizhat a kislány.
2013. júl. 3. 09:53

Sziasztok!

Szoptatás mellett (tervezve) összejött a kistesó. Azon gondolkodom, hogy a szoptatás vajon veszélyezteti-e a magzatot? A nagylányomat tervezem elválasztani, csak elég akaratos a hölgyemény és nem fog könnyen menni.

Bár gondolom, ha már egyszer így sikerült összzehozni, talán lesz annyira erős, hogy kapaszkodik bent és nem lesz semmi gond.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook