Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Villanófényes szőrtelenítés fórum

Villanófényes szőrtelenítés (beszélgetős fórum)


2013. júl. 13. 13:59
Nekem csak az arcomon volt ilyen kezelés, de idővel nem hatott, majd áttértem a lézeresre és sokkal hatékonyabb volt csak 2x annyiba került, úgyhogy mivel elég volt bizonyos területet kezelni, csak annyit fizettem.
5. anya4005 (válaszként erre: 1. - Ici-pici)
2013. júl. 4. 23:09
Nekem is volt ilyen kezelésem,végig is csináltam,állítólag végleges az eredmény,amivel nem vagyok elégedett. A kezelések elött szörtelenítő krémet kellett használni (vagy borotvát),hogy minél több aktív szőrszál legyen a kezelés alatt. Na,nekem ettől a pihéim is szőrré erősödtek,így kétszer annyi szőr lett rajtam. Azóta lézerrel próbálkozom,3 alkalom már megvolt,és ennek látom az eredményét is. Annó a villanófényes kezelésre 320ezret fizettem,mert még nem volt elterjedt,most a lézeres 120 ezer,mert pont kifogtam egy akciót. Amúgy mindkettő fáj,éget,de az utóbbi nekem megéri.
2013. júl. 4. 06:29

Állitolag teljesen vegleges nincsen. Nekem komoly hormonális bproblémáim vannak, ezért volt szükség a kezelésre az arcomon. A napi borotválkozást a két napi váltotta fel és nem látszott a borosta, főleg világosodott.


Fájdalmas volt főleg az elején, égetett is meg, a lézeres is és a villanófényes is.

Jelenleg ujra napi rutin fut de nem olyan gazos le tudom sminkelni, de korábban a smink se nagyon takarta.

3. Ici-pici (válaszként erre: 2. - Belana)
2013. júl. 2. 07:49
Akkor neked nem véglegesen tűntette el csak hosszabb időre? És valójában semmit se éreztél? Utána nem volt a bőrfelszíneden semmiféle sérülés?
2013. júl. 2. 07:41

Nekem volt ilyen kezelésem, de nem otthoni gépen. Nagyon jó volt, kár, hogy nem tudtam teljesen végigjárni, mert megszüntették az EP juttatásunkat sajnos. De az eredménye még mindig látható azért, januárban voltam utoljára.


Az otthoni gépekről jót nem mondtak, és még veszélyes is az égés miatt, de nyilván maguk ellen nem reklámoznának.


AMúgy kiváncsi lennék én is egy szubjektív véleményre.

2013. júl. 2. 07:37

Ki próbálta?

Kinek van otthon ilyen gépe?

Mik a tapasztalatok?


100 e egy ilyen gép, ha tényleg működik és ezekkel a kisebb gépekkel is, akkor megéri beruházni rá.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook