Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ismeri valaki a Kemon hajfestékeket? Vagy más ammóniamenteset? fórum

Ismeri valaki a Kemon hajfestékeket? Vagy más ammóniamenteset? (beszélgetős fórum)


6. destiny88 (válaszként erre: 4. - Nagyeva213)
2013. júl. 24. 20:36

Koszi.


Megneztem az osszetevojet a Fuentenek. Sajnos van benne ppd. :(

2013. júl. 11. 19:13

Koszi!


Azert is szeretnek ilyet, mert kedvelem, hogy nem festi be teljesen es a hajam novesevel egyutt kopik a festek.


Valamint henna vagy henna szeru festekeket nem szeretnek, mert a baratnoim szerint nem korrigalhato, en pedig elkepzelheto, hogy Ombret is szeretnek majd..


Eddig egy kulfoldi markat hasznaltam abban volt PPD, es ugy tunik, allergias vagyok ra.

4. nagyeva213 (válaszként erre: 1. - Destiny88)
2013. júl. 3. 15:59
én a Fuente natúr hajfestéket használom, ez ammónia mentes és még sok más káros anyag is hiányzik belöle amit általában minden más festék tartalmaz, kb 92% natúr, én mindenre allergiás vagyok de ez bevált
3. csorenehomororsi (válaszként erre: 1. - Destiny88)
2013. júl. 2. 05:52

Szia!en fodrasz vagyok!a wella color touch nem ammoniamentes,csak szinezo,ami annyit tesz h a hidrohenperoxid alacsonyabb aranyban van az elohivojaban,ezaltal nem olyan agressziv.

A schwarzkopfnak van egy full bio hajfesteke,ami konkretan csak novenyi anyagokat tartalmaz,es a sav-bazis reakciot kihasznalva jutattja a hajba a pigmenteket,ammonia es h/oxid mentes,en is ezzel kenem a sajatom.

A neve:ESSENSITY

2013. júl. 1. 20:31
A Casting is ammónia mentes, nekem bevált:)
2013. júl. 1. 20:02

Elsősorban a Kemon erdelekne, ebbol is a Nayo vagy YoColoring.

PPD es ammonia mentes.

Hennat nem szeretnek, de ennek a markanak az oxy-javal szinezhetem, tartos szinezhetem vagy festhetem is.


Mondjuk meg a Wella Color touchrol is hallottam..


KOszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook