Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A béltükrözés altatásban mennyi ideig tart? Előző nap még lehet enni? fórum

A béltükrözés altatásban mennyi ideig tart? Előző nap még lehet enni? (tudásbázis kérdés)


2014. ápr. 22. 23:03
Nos, megvolt nekem is(Szeged-SZTK), és leírom részletesen, hogy az én példám is bátorító lehessen másoknak. Gyomor és béltükrözésre is elő voltam írva egyszerre. Féltem, rettegtem, mint állat. Behívtak, vetkőzzek le, a vastagbéllel kezdjük. Farmer, bugyi le, lyukas sexi naci fel, zokni marad. Ágyra felfeküdni jobb oldalamra. Magzati póz. A dokinő benyúlt az ujjával a végbelembe, így érzéstelenítette. Aztán bedugta azt a csutorát. Az ujjamra kétszer feltettek gondolom valami pulzusmérőt, ami pár másodperc alatt megmérte a pulzusom. Majd a hátamra fektettek óvatosan, és ekkor beadta a dormicumot az asszisztensnő. A dokinő aranyos tündéri volt, mondta ne izguljak, még a kezemet is megsimogatta, kérte, vegyek pár mély levegőt. Na ezután nem sokra emlékezem, ez a dormicum jó cucc lehet, néha ránéztem a kamerára, szép rózsaszínű volt minden ahogy kell, a dokinő mondta hogy szépen kipucolódtam, és szép a belem. Dejó! :) Egyszer volt egy távoli nagyon tompa érzésem, az is egy kanyarnál szerintem de nem fájt. Abszolút. Majd mondta hogy már kész is vagyunk. Rögtön utána a gyomortükrözés, amit már eddig kétszer csináltak, és érdekes, ettől tartottam kevésbé, mégis ez nehezen ment egy kicsit a végén. Mondták, hogy lassabban vegyem a levegőt, lazítsak kicsit, próbáljak ne öklendezni...hát könnyű mondani...a lényeg az is megvolt. A torkom még most is szúr, kapar és nyeléskor tompán fáj, jól megizélgethették, remélem ez még belefér, a nyálam abszolút alig folyt, ami meglepett, mert eddig mindkétszer ömlött. Azért a végén tényleg jött ki valami epés, savas cucc, lehet az marta fel...szóval vastagbéltükrözést én bódításban abszolút ajánlom, dormicummal totál kibírható. Sosem gondoltam, hogy ezt fogom leírni, de a gyomortükrözés rosszabb volt... pfff...pedig eddig ennek ellenkezőjét bizonygattam. Persze bódítás nélkül lehet szar lett volna a lenti is. A vastagbéltükrözés hála negatív szóval úgy tűnik irritábilis bél szindrómám van, a gyomortükrözésnél meg kis rekeszsérvet állapítottak meg, meg nyelőcső refluxot, epés reflux, kis foltos gyulladás, szóval ott van egy kis baj, de kezelhető, kaptam rá gyógyszereket. Egyszóval érdemes megcsináltatni mindkettőt, ha kell, de túlaggódtam a vastagbélkolonoszkópiát. Köszönöm aki gondolt rám és szurkolt! :)
16. zsuzsu 12 (válaszként erre: 15. - 3b1a5ec920)
2013. júl. 1. 14:35
Neked milyen panaszod volt ha szabad tudni?Nekem hónapok óta nagyon laza a székleten 2 szer ment a hasam nem tudom ez miatt csinálnak e majd ilyen vizsgálatot.Elsőnek is ételalergia vizsgálat lesz
2013. júl. 1. 14:29

kap az ember a popsijaba egy nagy adag fajdalomcsillapito-nyugtatot egyben;

en majdnem vegigrohogtem az egeszet;

nagyon tapintatos volt a foorvos;

14. zsuzsu 12 (válaszként erre: 13. - 3b1a5ec920)
2013. júl. 1. 14:26
Ja értem ezt nem tudtam
2013. júl. 1. 14:19
ha csak vastagbeltukrozes, az megvan nehany perc alatt; addig megy el az orvos, amig a beteg nem jelez; a vekonybeltukrozes mas, azt csak altatassal vegzik;
12. zsuzsu 12 (válaszként erre: 11. - 3b1a5ec920)
2013. júl. 1. 14:02
Inkább a fájdalom?:)
11. 3b1a5ec920 (válaszként erre: 10. - Zsuzsu 12)
2013. júl. 1. 14:01
tudod, mikor fizetnek 60 ezret...
10. zsuzsu 12 (válaszként erre: 9. - 8f7df9c6fc)
2013. júl. 1. 13:56
Köszi.Akkor tényleg jobb altatásban.És Te maszekban csináltattad vagy kórházban?Maszekban asszem 60 ezer lenne
2013. júl. 1. 13:49

En injekciós altatást kaptam, legalább is azt hiszem. Emlékszem, hogy mi járt a fejemben.Amikor felébresztettek, semmit sem éreztem, mégcsak kábultságot sem.

Viszont az ember gyengének érzi magát, mivel nem evett semmit sem. Nekem este 8tol kellett innom a gyógyszeres folyadékot, hogy minden kimenjen és másnap 2-kor csinálták meg.

2013. júl. 1. 13:26
Értem ok.És létezik innekciós altatás is?Vagy az csak bóditásnál van?
7. Marott (válaszként erre: 6. - Zsuzsu 12)
2013. júl. 1. 12:38
Nem mert ez gyakorlatilag egy éjszakai altatótablettának az injekciós változata.. dormi...um csak szenderegsz, nem alszol mélyen.. az altatásnál más, ott más szert használnak, mélyebben altatnak.. de semmi bajod nincs, a kábultságon kívül..
2013. júl. 1. 10:25
És utána rosszul voltál,Mármint sokan mondják,hogy az altatótól vagy az csak a maszkos altatásánl van?
5. Marott (válaszként erre: 1. - Zsuzsu 12)
2013. júl. 1. 10:09

Jól kihajták belőled a bennlévőt, én előző nap még egy könnyű ebédet ehetek, majd utána már semmit.. végül márcsak üres víz fog kijönni belőleg, mert ez kb. 2-2.5 liter folyadékban oldódik...

Másnap: míg készítenek elő a vizsgálatra kapsz egy szurit, és szépen csendben belealszol a dologba, nem érzel semmit, valamilyen emlékeim vannak, de fájdalom nincs... mire felébredek a váróban vagyok felöltözve.. kicsit bódultan.. de túl rajta.. a többit nem részletezem, mert az eredmény már feketeleves volt :(

2013. júl. 1. 10:01

Akkor biztos nemmaszkos:)Köszi

És mi a különbség a bóditás és az altatás között?Mind a kettő innekciós de mégis miben más?

2013. júl. 1. 09:59
elotte nap csak folyadek - este megkapod a hashajto adagodat; masnap reggel-de. a beontesek; aztan a koktel; attol fugg, mennyi ido alatt tudnak vegig menni a belrendszeren; nem erzel belole sokmindent
2. Bogica977 (válaszként erre: 1. - Zsuzsu 12)
2013. júl. 1. 09:59

Zsuzsu


Ismerősömnek nemrégvolt,neki éjféltől nem lehetett inni,előtte levő nap este 6 tól enni.

Csak egy kábítás szerű volt ,nem maszkos altatás,inkább bódítás.

Ne félj tőle,hamar túl lesz rajta az ember és nem érez semmit.

2013. júl. 1. 09:55

Ez maszkos altatás vagy csak innekciós?Kb meddig tart?

Előtte napon lehet enni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook