Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Gyakori gyomorkorgás mitől lehet? fórum

Gyakori gyomorkorgás mitől lehet? (tudásbázis kérdés)


10. ba7da9cfc0 (válaszként erre: 9. - Aville)
2013. júl. 1. 10:18
Lehet az inzulinoddal van gond és nem a cukroddal. Nekem is oké a cukrom, csak az inzulinom szállt el. Én is alig ettem eddig és csak híztam, most, hogy 3 óránként eszek és kenyeret is meg mindent, szóta fogytam 7 kg-t! Bár én még nem vagyok babaás, de valószínű eddig ez lehetett a ludas.
2013. júl. 1. 10:11
12 hetes vagyok, túlsúlyos kismama. Előtte kb 2x ettem egy nap. De mióta várandós vagyok, nagyjából 2-3 óránként muszáj ennem, mert nekem ilyen gyomorkorgással egybekötött, émelygéses rosszullét kerülget. És a vicc az, h 4 kg-t fogytam. Cukrom rendben, vérképem ok. Néha, ha nem tudok enni, ideig-óráig segít, ha iszom egy pohár vizet.
8. ba7da9cfc0 (válaszként erre: 6. - Kistigriss)
2013. júl. 1. 09:49
Akkor elvileg jól eszel. Talán táplálóbbat kell enni, úgy értem, úgyan azt a ch mennyiséget be lehet szerezni ütősebb kajábkól is. Meg ügye pl ehetsz több felvágottat vagy zöldséget, azokat úgysem számljuk (úgy sem tudsz annyit megenni amit már kell). Vagy szallonát, kolbász, persze csak ha kívánod. Egyél 3 óránként és akkor talán a gyomrod is rájön, hogy nem kell raklamálni, nem fog "elfelejteni" enni :)
2013. júl. 1. 09:38
Akár egy kis bélmozgás is lehet. (Bár akkor nem a gyomor korog.) Ilyenkor, ha testhelyzetet váltasz, el kell múlnia. Persze, ha egyébként nem vagy éhes.
2013. júl. 1. 09:35
Igen tudom próbálom tartani a diétámat is,mert az elején volt cukorprobléma, a 12. héten csináltuk egy terheléses cukrot, az jó lett,de mondta a dokim,hogy tratsam továbbra is a diétát.
2013. júl. 1. 09:33
De nem érzem hogy éhes lennék olyan rendszerességgel,ahogy a gyomrom jelez:)
4. ba7da9cfc0 (válaszként erre: 2. - Kistigriss)
2013. júl. 1. 09:32
Mit eszel reggelire? Lehet olyat eszel, ami gyorsan felszívódik és azért vagy éhes. Egyébként 3 óránként bőven lehet enni, csak kis mennyiséget és ne legyen fehér vagy cukros.
2013. júl. 1. 09:28
Akkor nálad szerintem farkas éhesség állhat fent, bár én is gyakran éhes szoktam lenni, de gyomorkorgás csak egyszer kétszer ha előfordul
2013. júl. 1. 09:25
15 hetes vagyok,és nagyon gyakran korog a gyomrom. Hiába reggelizek pl. 7 órakor, már fél 9 kor korog, mintha nem is ettem volna. Volt valakinek hasonló?
2013. júl. 1. 09:24
Gyakori gyomorkorgás mitől lehet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook