Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért nem élvez belém? fórum

Miért nem élvez belém? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
96. 55416fb8e2 (válaszként erre: 95. - Tányér)
2013. júl. 10. 20:24
en azt gondolnam, ha egyutt vagytok mar regebb ota, gyereket terveztek, te is akarod, o is, megmondana, ha valami egeszsegugyi oka lenne annak, hogy megse akarja, vagy meg nincs felkeszulve ra. de lehet, hogy megismert valakit, csak meg nem tart erzelmileg egy szakitasnal. a ferfiak hajlamosak ilyen hulyesegre, ahelyett, hogy kitalalnak valami hazugsagot, a miert ne most csinaljunk gyereketre, inkabb probalja fizikailag elkerulni. de ez csak egy tipp. kerdezz ra, ha te is fontolora veszed ezt a lehetoseget. talan megmondja az igazat, hogy miert viselkedik igy, nehogy abban a hitben maradjal, hogy esetleg megcsal. ha erre is csak melledumal, az nagyon nem jelent jot
2013. júl. 10. 20:17
Sokan mondjátok hogy lehet megcsal! Ezt hogyan deríthtném ki? Semmi nyoma az ilyesminek. De lehet hogy vak vagyok és észre sem veszek dolgokat!
94. Krisz42 (válaszként erre: 91. - Tányér)
2013. júl. 9. 13:18
Nézd,mi lenbe,ha miután elélvez,vele mésh a fürdősz.-ba vagy ott tartod még.Ha áll nki vagy mondjuk úgy mész ki,h megvárod,míg kiér és rögtön utána,akkor vagy látod mit csinál vagy ha áll még,akkor megkerezheted,miért áll.Mondhatod,h megizzadtál fürödni akarsz vagy megmosni bármidet.Mi lenne ha így próbálnád kideríteni,mert a tények ellen nem tud mit mondani.Egyébként mi vanha veszekedtek?Éreztesd vele,h te nem ragaszkodsz annyira hozzá,h egy esetleges hazugság megmentheti a kalcsolatotokat,mert ha nincs kielégítő válasza,akkor elválnak útjaitok.Ha érzi,h nem megoldás a struccpolitika,akkor lehet,h végre öszinte lesz.
93. 171925f409 (válaszként erre: 91. - Tányér)
2013. júl. 9. 13:16
Fura ha szeretne nyíltan beszélne ha gondjai vannak vagy arról miért nem akar babát nem őszinte veled.Nem láttál még egy olyan férfit aki igazán szeretne babát
92. 55416fb8e2 (válaszként erre: 91. - Tányér)
2013. júl. 9. 12:58
te tudod, de szerintem ha egy ferfi szeret egy not es babat terveznek, nem viselkedik igy. ha megis szeret, akkor biztosan van valami olyan problema a hatterben, amiert nem akar gyereket, es nem meri elmondani. de en ugy gondolnam, ha ket ember nagyon szereti egymast, egy ilyen fontos dologban oszintek, nyiltak. te is elmondanad neki, ha peldaul kiderulne, hogy nem lehet gyereked, o pedig vagyik ra, mert akkor tudnatok uj megoldast talalni. sokkal inkabb gondolnek arra, hogy talan van mas no is a kepben :(
91. tányér (válaszként erre: 90. - 55416fb8e2)
2013. júl. 9. 12:53
Igen szeretem őt! Kissé magának való, nem szeret az érzéseiről beszélni. Feszült lesz tőle. De tudom hogy nagyon szeret engem!
90. 55416fb8e2 (válaszként erre: 87. - Tányér)
2013. júl. 8. 12:04
nehez elkepzelni, hogy ez egy olyan kiegyensulyozott, jo kapcsolat, amibe erdemes babat tervezni. ahogy a parod viselkedik, az nagyon gaz. te ugy erzed, hogy ezt a dolgot leszamitva minden idealis koztetek?
2013. júl. 8. 11:13
Az jó, hogy végre nyíltan elmondtad neki, ami bánt. Az viszont, hogy ő ennek ellenére is a szemedbe hazudik és nem akar beszélni róla, szerintem ennek a babatémának a végét jelenti. Ez ennyi volt és kész! Ha ennek ellenére vele maradsz és tudsz várni egy kicsit még, akkor nosza! Mondjuk én nem tenném, mert aki most nem őszinte, az később sem lesz...De ez már a te dolgod....
88. 171925f409 (válaszként erre: 87. - Tányér)
2013. júl. 8. 08:48

Igen nem akarja és azért lett ideges mert te rájöttél.

Valami miatt nem akar még babát csak úgy csinálja mintha szeretné,hogy lásd akkor megy a téma.Szerintem ebből nem lesz semmi.

Így ne is legyen baba ha nem akar babát csak játszik.Az a jó mikor a férfi is annyira szeretné mint a nő.

2013. júl. 8. 08:04
Már egy ideje nem voltam, de nem azt jelenti hogy nem áll fennt a probléma. A minap sexeltünk és megint nem volt semmi. Leültem mellé és elmondtam kedvesen neki ha nem áll készen akkor mondja meg. Nem fogok haragudni érte. Én is csak úgy akarom a babát, ha ő is. Erre azt mondta ő is akarja és hogy elment. És néha előfordul hogy nem jön semmi. De mondom azóta amióta elkezdtük a baba dolgot? Erre felháborodott hogy nem hazudik és nem akar róla beszélni. Lehet tudat alatt nem akarja és azért nem megy, de dühbe gurult amikor beszélgetni próbáltam vele.... Azért jobb hogy nem azonnal beszéltem meg vele mert annak veszekedés lett volna a vége, így higgadtan tudtam elmondani mit érzek.
86. Krisz42 (válaszként erre: 85. - Nyinya80)
2013. júl. 5. 18:50
Az egész kapcsolatot kár erőltetni.Ahol a ffi ilyenre képes és az sem világos miért,ott mi értelme a kapcsolatnak?Nincs őszinteség,csak színjáték és hazudozás.
2013. júl. 5. 15:17
Még mindig csak azt mondom, amit korábban: katasztrófa ez az őszintétlenség, és még adni is egymás alá a lovat!!!! Miért kéne "kipróbálni", hogy mit szólna a hírhez???? Ez a leghülyébb ötlet amit itt eddig adtak! BESZÉLGETÉS!!!!!! Ez a kulcsa ennek a problémának!!! Ha meg azt nem tudtok (mert nagyon úgy tűnik, hogy nem), akkor kár erőltetni ezt a gyerektémát....
84. 171925f409 (válaszként erre: 83. - 55416fb8e2)
2013. júl. 5. 14:32
Igen ez is igaz de úgy néz ki ez a férfi nem akar babát mert olyan nincs ,hogy amíg nem akartak minden ok volt majd utána egyik napról a másikra megváltozik.Ez a kis hazugság megmutatná a férfi igazi oldalát
83. 55416fb8e2 (válaszként erre: 82. - 171925f409)
2013. júl. 5. 14:04
ez hulyeseg. ha ket ember babat tervez, ott nincs helye jatszadozasnak, probateleknek. a gyerek nem jatek, es ha a kapcsolat nem jutott odaig, hogy oszintek legyenek egymashoz, segitsek egymast, akkor megette a fene az egeszet
82. 171925f409 (válaszként erre: 81. - Atokratokszenhidratok)
2013. júl. 5. 13:52
Ha egy férfi szeretne babát akkor igen is örülne a hírnek ez csak próbára tétel ennyi főleg egy férfi esetén aki játszik a nővel:((
81. atokratokszenhidratok (válaszként erre: 79. - Odyke)
2013. júl. 5. 10:06

Ez milyen aranyos hozzáállás:

Ha nem viselkedne szépen, mert becsaptad, akkor még neked állna feljebb és elhagynád :)


Azért nem csoda , hogy sok férfi igencsak bizalmatlan a nőkkel...

80. 171925f409 (válaszként erre: 79. - Odyke)
2013. júl. 5. 07:41
Tényleg ez jó ötlet:)próbáld ki majd és nézd meg milyen fejet vág.Ha örül akkor ok ha meg ideges feszült nem nevet akkor gond van:(
79. odyke
2013. júl. 5. 05:34

Én meg eljátszanám,hogy:Szivem,örülnél a babának tényleg?Akkor jó,mert terhes vagyok! :))

És akkor látható jele lesz annak,hogy szeretne-e bébit vagy nem.De ha nem szépen viselkedne,hogy becsaptam,akkor én tuti elhagynám...:))

78. 171925f409 (válaszként erre: 75. - Tányér)
2013. júl. 4. 13:35
Ha marad így akkor nincs gond:)De ha megint észreveszed,hogy nem úgy mennek a dolgok akkor beszéljétek meg
77. Pasionella (válaszként erre: 75. - Tányér)
2013. júl. 4. 10:46
Hát ha beléd és többször is fog akkor elvileg minden ok.
76. devonshire (válaszként erre: 75. - Tányér)
2013. júl. 4. 10:44

Ha ezentúl rendben lesz minden, akkor nem érdemes.

Akkor valószínűleg kicsit stresszes volt a teljesítéskényszertől. Ha nem muszáj, nem kell szóvá tenni.


A férfiak szexuális dolgaira a stressz iszonyatosan nagy hatással van, tehát ez babaprojekttől, mindentől függetlenül is néha előfordulhat.

75. tányér (válaszként erre: 74. - Devonshire)
2013. júl. 4. 09:58

Előtte rendben volt. Még akkor is jött egy kevéske ha aznap másodjára csináltuk. Azóta van ez hogy nem szedem a gyógyszert.

Tegnap megint megtörtént a dolog, gondoltam ha előfordul akkor majd most megbeszélem

vele... de most elélvezett. Szóval inkább nem bolygatnám a dolgot fölöslegesen.

Szerintetek?

2013. júl. 3. 14:16

Kedves Kérdező!

Nem tudom írt-e már valaki hasonló választ, de:

Fontos kérdés, hogy a babatéma előtt rendben volt-e az ondómennyiség, szóval láttad-e hogy volt stb..


Ha nem, akkor lehet, a párodnak valamilyen egészségügyi/meddőségi problémája, amit nem mert elmondani, vagy ő sem tud róla.


Ha korábban minden rendben volt, akkor:

A férfiak érdekesen tudják lereagálni a dolgokat. Babát akartok, lehet hogy nagyon örül neki, de hirtelen a nyakába szakadt, hogy neki most gyereket kell csinálnia, aztán el kell tartania, felelősséget vállalni értetek. Lehet szegény annyira bestresszelt, hogy nem tud teljesíteni.

És ezen csak TE segíthetsz, azzal hogy rengeteget beszélgettek. A férfiakra néha óriási nyomásként hat, hogy úgymond MOST MUSZÁJ TELJESÍTENI.


De ha nem ez a probléma, akkor javaslom komoly elbeszélgetés vár rátok a jövővel kapcsolatban.

73. Pasionella (válaszként erre: 71. - Tányér)
2013. júl. 2. 08:15
Ti mióta vagytok együtt? Csupa ellentmondás az egész...tőle akarsz babát de azon gondolkodsz elhagyod mert még nem akar. Ok, nyilván azért is mert hazudott de könyörgöm, nem is vagy hajlandó vele leülni megbeszélni, akkor meg?
2013. júl. 2. 07:29
Szerintem nem akar babát hidd el idáig nem volt gond e téren most ahogy "rá áltatok " a baba témára gond van?Nem fura?Ha azt mondanád neki hagyjuk egy darabig védekezel megint biztos újra menne minden mint régen:)
2013. júl. 2. 07:21
már nem mindenáron akarok gyereket! én TŐLE akarom azt a babát. lehet el kellene hagynom, mert ez így tényleg gáz, ha most hazudik később is lesznek ilyenek. még mindig nagyon szeretem, csak lassan elemésztem magam és ez nem vezet jóra. azt mondja szeret és babát is akar tőlem. :( na mindegy :(
70. Krisz42 (válaszként erre: 68. - 6b006fc769)
2013. júl. 1. 22:07

Ahhoz képest a párom képes rá.Tudod az is igaz,h a ffi orgazmusnâl energiát ad,a nő pedig kap.Én teljesen mindegy milyen napszak van és mennyire vok fáradt,álmos,utána min.1órán keresztül nagyon fel vok ébredve.

Visszatérve,én nem lettem terhes,csak mikor elhatároztuk,h szeretnénk egy közöset.Akkor hamar sikerült.Most gondolkozunk egy 4.-ende a lényeg,h nem mese.

2013. júl. 1. 20:32

Szerintem mond neki ha ez így megy tovább nem lesz ebből baba menjetek el egy kiváncsi vagyok mit mondana rá:)ha azt,hogy hagyd akkor tényleg nem akar babát de ha elmenne akkor igen is szeretne és tényleg gond van nála.

Szerintem csak szórakozik veled idáig minden ok volt most meg nem megy neki?Hát ez furcsa

Nem akar babát csak tudja,hogy te szeretnél és nem akar konfliktust úgy tesz mintha Ő is akarná dolgozik az ügyön de nem az ellenkezőjét teszi ezt direkt csinálja.

68. 6b006fc769 (válaszként erre: 42. - Krisz42)
2013. júl. 1. 18:09
Hehe. Barátnőm gyerekének az apja is hitt ebben a kínai mesében.
2013. júl. 1. 17:55
én megtenném
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook