Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kőbánya-Kispestről, hogyan jutok el a legegyszerűbben a Déli pályaudvarra? fórum

Kőbánya-Kispestről, hogyan jutok el a legegyszerűbben a Déli pályaudvarra? (tudásbázis kérdés)


8. Mydeton (válaszként erre: 7. - Gomboc7)
2013. júl. 1. 15:19
Szia. Köszi a segítséged. A régi időkbe még amikor az a szép narancssárga épület volt leszálltam a Szolnoki vonatról és ott volt a metró állomás a másik oldalon, és onnan a Délibe mentem átszállás nélkül.Onnan pedig tovább Velencére.Lehet valamit nemjól fogalmaztam meg :) tehát Szolnokról megyek Kőbányára onnan metróval a Délibe onnan pedig Velencére.
2013. júl. 1. 09:38

Szia!


Bocsi, de biztos, hogy Kőbányáról akarsz menni? A szolnoki vonatok ha befutnak:

a) azok a Keletibe érkeznek és a déliből visznek Velencére

b) Kőbányára érkeznek, de Kelenföldre kell menni, ha tovább akarsz utazni Velencére.

Az elvira ezt írja. Lehetséges, hogy minden vonat a Délibe megy. Csak így írja ki, én ezt látom.

Egyébként a kettes metró visz átszállás nélkül oda, az meg az örsről indul. én nem szeretem a metrót, inkább átszállok kétszer is...:D

2013. júl. 1. 08:45

Átszállás nélkül, metróval nem hiszem..:)


De van egy vonat, ami érinti Szolnokot, ez áll meg Kőbányán, de már Velencén nem.:( Viszont ahhoz Kelenföldi átszállással találsz vonatot.

5. Mydeton (válaszként erre: 3. - Csodapók)
2013. júl. 1. 08:43
Szia . Köszi a gyors választ. Szolnkról szeretnénk Velencére eljutni,minél egyszerübben,kevés átszállással.Pár éve Kőbányáról mentünk metróval a Délibe átszállás nélkül.
4. csodapók (válaszként erre: 3. - Csodapók)
2013. júl. 1. 08:39

Közben megnéztem és Velencén már nem áll meg az a vonat amire gondoltam..:(


Így metróval Deák tér, onnan átszállással Déli pu.

2013. júl. 1. 08:35

Szia!

Metróval a legegyszerűbb, bár egyszer át kell szállni a 3 metróról a 2 metróra a Deák térnél.


De van vonat közlekedés vmikor a délelőtt folyamán, ami érinti Kőbánya-Kispestet is.

2013. júl. 1. 08:31

Sziasztok.

Budapestiek segítségét szeretném kérni.Kőbány kiapestről szeretnénk minél egyszerübben eljutni a Déli pályaudvarra,nem szereték a gyerekekkel többször átszálni.Metróval lehet? vagy busszal?Előre is köszönöm a segítséget.

2013. júl. 1. 08:27
Utazás : Kőbánya kispest-Velence

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook