Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Inszemináció után 8-9 nappal folyamatos, középerős hasfájás fórum

Inszemináció után 8-9 nappal folyamatos, középerős hasfájás (beszélgetős fórum)


100. Edina1987 (válaszként erre: 98. - Lara66)
2015. okt. 7. 09:04

Na az jó,reméljük a doki is jókat mond holnap!

Majdctartjuk egymásban az erőt,az utolsó hétvaz borzasztó az utolsó 1-2 nap maga a pokol. De utána megkönnyebbülés :/

99. Edina1987 (válaszként erre: 97. - Lara66)
2015. okt. 7. 08:53

Na az tök szuper!!!! :) csorogxa nyálam,jól hangzik,biztos nagyon finom is lehet :)


Örülök hogy követtèl,ugye hogy azért jobb lett :)

Igen sajnos ilyenkor az ember mérlegel de ha nálunk ilyen lesz ènnis tuti kiiratom magam. Igaz nekem nagyon jó fej a főnökasszonyom mert kímél és ha sikerül a baba megmondta hogy semmit hem csinálhatok :)


Én is gondoltam ràtok :)

98. Lara66
2015. okt. 7. 08:26

Ja, és ma már annyira enyhe, világos a barnázásom, hogy szerintem estére el is múlik. Holnap megyek egy kontroll uh-ra, hogy biztosan minden kiürült-e.

Szomorú azért, hogy sikerült az első inszem és mégis ez lett a vége. Félek kicsit, hogy türelmetlen leszek a következő mensiig, mert már megint várni kell... Arrgh... Lassan semmit nem utálok jobban a várakozásnál...

97. Lara66
2015. okt. 7. 08:24

Lányok, tegnap egy olyan vacsit rittyentettem az én édes férjemnek, hogy csak na! :)) Hozzá kell tenni, hogy nem könnyű a dolgom, mivel séf a férjem (már nem dolgozik a szakmába a gerincbetegsége miatt), ettől függetlenül otthon enyém a konyha és szinte minden nap főzök, imádja, hogy nem neki kell :)

Szóval szűzpecsenye volt, zöldbors mártással, rösztivel, nem akarom magamat ajnározni, de iszonyú jól sikerült. Férjem szavaival élve: ez felkerülhetne az étlapomra, olyan jó! :)) Az élet apró örömei és elismerései :))


Edinát követve ittunk egy-egy pálinkát és vacsi után egy-egy pohár bort. Annyira jól esett lazítani!

Közben egy csomó dolgot megbeszéltünk, úgyhogy megvan a komplett forgatókönyv a következő inszemre :) A beavatkozás után 1 hétre kiíratunk engem táppénzre, lesz*rom, hogy csak 60%-át kapom a fizumnak... ezek már nem érdekelnek. Amint pozitív lesz a teszt ismét (merthogy az lesz :))) ), újból kiíratjuk a táppénzt, majd hivatkozok az előző vetélésre, ami szerintem azért nagy mértékben a munkahelyi stressznek is köszönhető. Megpróbálom rávenni a dokit, hogy legyen 100%-os táppénz (tegyen veszélyeztetett státuszba, vagy bánom is én). Úgy érzem, muszáj leszek nyugton otthon maradni, mert ami engem itt bent ér, az borzalom és rámegy a baba...


Tegnap este sokat gondoltam rátok, meséltem a férjemnek rólatok, tök jó volt minden. Nagyon rég lazítottunk, ez az este már nagyon kellett.

96. Edina1987 (válaszként erre: 95. - Szaffika2011)
2015. okt. 6. 17:27

Akkor már hárman koccintunk gondolatban! :)

Nem lehet egyből lombikot kérni a korra való tekintettel? Mi 9 éve vagyunk együtt,védekezés nélkül 2 éve vagyunk házasok,de előtte is voltak próbálkozások. 2 éve járunk egyik orvostól a másikhoz. A férjemnek kórház undora van de leküzdi a cél érdekében.szóval nem feladni,nem elkeseredni küzdeni tessék!!!! ;)

2015. okt. 6. 17:20

köszönöm lányok, jobb így együtt :) Asszem ma én is iszom valami erőset :)

Dehogynem megpróbáljuk majd repesztővel is, csak nem akarok 2 szálon futni, a BMC-ben kezdtük el a dolgot, ott is folytatjuk. November 11-re van időpontunk, gondoltuk addíg belefér pár inszem (ez a doki abszolut a természetesség híve, azt mondja, ha nincs semmi kimutatható probléma meg kell hormonok nélkül próbálni) Úgyhogy addig max a pénzünk bánja. Persze elkeseredtem, mert én már nem vagyok olyan fiatal, mint ti, és valahogy eddig nem is szembesültem ezzel, csak amióta próbálkozunk és nem esek teherbe :( szar érzés.

Nem baj, megyünk tovább. Megpróbálunk még egy natúr inszemet, aztán eljün a BMC-s időpotunk is lassan.

94. Edina1987 (válaszként erre: 92. - Lara66)
2015. okt. 6. 17:19
Feladni? Dehogy!!!!! :) holnapra már kaptam is időpontot a dokimhoz :) azért a páleszt este megiszom,gondolatban meg koccintunk! :D és így van együtt fogunk babásodni!!!! ;)
93. Lara66 (válaszként erre: 89. - Szaffika2011)
2015. okt. 6. 12:57

Szaffika, ne keseredj el! Mi aztán tudjuk, milyen újra és újra belevágni, és néha nagyon nehéz a sikertelenségből újra és újra talpra állni, folytatni, nem csüggedni, pozitívan hozzáállni.


Esetleg egy stimulált inszemet nem próbáltok meg? Hátha sikeresebbek lesztek. Persze a ti döntésetek, én nem rábeszélni akarlak a dologra. Gondoljátok át! Remény pedig még akkor is van, amikor már úgy érzitek, minden elveszett... :))

92. Lara66 (válaszként erre: 90. - Edina1987)
2015. okt. 6. 12:53

Pfff, basszus.... jajj, de sajnálom!

Hidd el, én nagyon együttérzek veled!! Szinte ugyanaz történik!!


Viszont! Készüljünk együtt a következőre, hisz így most egy időben vagyunk!! Hátha összefogva sikerül mindkettőnknek!!! :)) Ugye megpróbáljátok a 3.-at is??


Ne adjuk fel!! És ma este én is iszom egy pohár valamit és gondolok rád!! :( Szegényke, úgy sajnálom :( Ez nem a mi hónapunk volt...

91. Edina1987 (válaszként erre: 89. - Szaffika2011)
2015. okt. 6. 12:35
Szia! Sajnos azt mondják hogy az első inszem nagyon ritkán sikerül :/ nálunk is most már minden rendben,szedek egy csomó hatékony vitamint,ès még sem sikerült a második inszemünk :/ de nem baj,nem adjuk fel és mi fogunk győzni!!!!!!!!!
90. Edina1987 (válaszként erre: 88. - Lara66)
2015. okt. 6. 12:31

Hú jó sokat várt Anyud is :/

El hiszem hogy afalra mászól.


:( erre nincsenek szavak.


Nekem meg ma megjött, szóval ma este sírás+pálinka és holnaptól újra minden :( ez van :/

2015. okt. 6. 11:38

Sziasztok!Jöttem picit keseregni, látom nem csak én járok ilyen cipőben.

39 éves vagyok, van már egy kislányom 12 éves.Elváltam és újra férjhez mentem egy csodálatos emberhez, akivel szeretnénk egy közös babát. 1 éve próbálkozunk, 1x sikerült teherbe esnek tavaly decemberben, de 5 nap után távozott :( Azóta semmi.

Elkezdtünk járni a BMC-be de még csak a vizsgálatokon vagyunk túl, amik eléggé rendben vannak, petevezető átjárhatósági is volt, sperma vizsgálat, minden a leg tökéletesebb. Talán ezért is nehéz felfogni, h miért nem sikerül...Férjem 33 éves. 12 napja volt egy inszeminációm, de nem a BMC-ben, oda még jó sokat kell várni, hogy tudjunk a dokinkkal beszélni.Egy másik orvos csinálta de mindenféle hormon nélkül (stimulálás, tüszőrepesztés sem volt) egész egyszerűen csak követtük UH-val a dolgot és szorgalmasan csináltam az LH tesztet. A megfelelő időben csinálták meg az inszemet, de sajnos nem sikerült. Nekünk ez volt az első. :( Picit el vagyok keseredve, de megyünk tovább..mást nem tudok csinálni.Ami a legjobban aggaszt, hogy az amúgy sem hosszú ciklusom (évekig 25 napra jött meg) most 23 lett ebben a hónapban és az előzőben. Nem értem :(((((((

88. Lara66 (válaszként erre: 87. - Edina1987)
2015. okt. 6. 08:28

Ne is mondd... Konkrétan a saját anyám készít ki ezekkel a mondatokkal a legjobban. Pedig neki 6 évet kellett szenvednie, mire én összejöttem, tehát ő pontosan tudja, hogy milyen ez az egész. Mégis állandóan azt hallgatom, hogy majd jön az a babika, amikor akar, meg amikor jönni akar. Bahh, a falra mászok ettől! :)


Tegnap voltunk a dokinál... sajnos levált szinte az egész nyálkahártya. Egy elváló részen látott valami összeesett, apró petezsákhoz hasonlatosat, de mondta, hogy ez még estére ki fog lökődni. :( Műtétre nincs szükség, szépen kitisztultam már így is.

Nem akart velünk maradni ez a babó... Novemberben a következő mensinél újra megpróbáljuk az inszemet (előbb nem is lehetne, meg kell várni a teljes tisztulást és hogy megjöjjön rendesen a havi, hogy elkezdhessük a stimulálást).


Hát ez van... Remélem te sikeresebb leszel. Mikor tesztelsz legközelebb? Nehogy feladd nekem itt a reményt!! :))

87. Edina1987 (válaszként erre: 86. - Lara66)
2015. okt. 5. 14:59

De igen arra :) a méhpempőnél egyre kell figyelni ha veszel,csak és kizárólag hűtve tárolandó, ha nem így veszed,ne is vedd meg mert az vagy kamu vagy nem jó! Én 28 a férjem 31 :) szóval mi is fiatalok vagyunk:D az első baba lenne :)

Nekünk is mindig ezt mondják hogy oh még fiatalok vagyunk,egy bizonyos idő után már meg sem hallja ezeket az ember, meg a majd úgy is össze jön mondat :D

86. Lara66 (válaszként erre: 85. - Edina1987)
2015. okt. 5. 14:40

Az a gyógyszer nem a prolaktinra van? Bocs, ha hülyeséget írtam, csak valahonnan rémlik a neve.


A méhpempőt még nem próbáltam, nem nagyon jártam utána. De lehet, hogy most rendesen utánanézek, mert érdekel mindenféle megoldás.


Biztosan összejön nekünk is a dolog!! Én nagyon bízom benne, tényleg!! Sose szabad feladni :)

Mennyi idős vagy? Az elsőt szeretnétek összehozni, vagy van már nagytesó? Nálunk az első poronty lenne. 30 évesek vagyunk mindketten a férjemmel. Mindenki fiatalnak mond minket, de azért nálunk is halad az idő és nem egy gyereket szeretnénk...

85. Edina1987 (válaszként erre: 83. - Lara66)
2015. okt. 5. 11:20

Bromociptrin hormon gyógyszert szedek már vagy 7 hónapja. Más elvileg minden jó. Nem próbàltad a méhpempő kúrát? Csodállak hogy még ennyi erőd van,szetintem az sokkal rosszabb a negatív tesztnél az ha sikerül,de nem marad meg :(

Majd írd meg mi volt a dokinál.

84. Edina1987 (válaszként erre: 82. - Lara66)
2015. okt. 5. 11:16

:D

Persze nem adom fel míg megnem jön. Aranyos vagy köszönöm :)

83. Lara66 (válaszként erre: 81. - Edina1987)
2015. okt. 5. 10:49

Progeszteron támogatást kapsz? Vagy csak azokat szeded, amiket írtál?


Neked milyenek a progeszteron értékeid? Ezen a téren minden rendben? Mert nekem pont itt van a nagy gond és még erős progeszteron pótlással sem sikerült megtartani ezt a babát (legalábbis úgy tűnik... visszahalványultunk, alig látni a második csíkot és hát vérzés is volt, meg minden, de ma derül ki minden a dokinál délután).

82. Lara66 (válaszként erre: 80. - Edina1987)
2015. okt. 5. 10:46

Hát ez az utolsó mondat :)))) De jó volt egyet nevetni! :) Jól teszed, én is elég érzékeny vagyok, jól ki szoktam sírni magam és utána sokkal jobb.


Megértem, hogy fáradsz te is, anyagilag is nehéz és az idő és a sok reményvesztett hónap, év nagyon kikészíti az embert. Nekem nem kell mondani... 100ezrek mennek el és nincs eredmény...


Ne add fel, néhány nap múlva tesztelj, én nagyon korán teszteltem, ott volt az annyira halovány kis csík, hogy először azt hittem, csak én képzelem oda. A nemvárt napján erősödött csak jelentősen! És nagyon-nagyon sokan vannak úgy, hogy a nemvárt után 3-4-5 nappal lesz csak pozitív eredményük!! Addig meg full negatív.

Ne add fel, szerintem van még remény!!! Én drukkolok ezerrel :)

81. Edina1987 (válaszként erre: 79. - Lara66)
2015. okt. 5. 09:06

Volt átjárhatósági vizsgálat,mind a kettő elvolt záródva,akkor az egyik negnyílt viszont a màsikat akkor nyitották meg mikor volt az endo műtétem.

Nem látok reményt,nem bírtam ki ma csináltam tesztet ami negatív lett. 6 napig 36.8 volt a hőm viszont ma leesett 36.4 re,ezért is teszteltem :/ és elvileg ha leesik akkor meg szokott jönni :/

80. Edina1987 (válaszként erre: 78. - Lara66)
2015. okt. 5. 09:03

Elvileg a műtét óta minden rendben. Én a Sotera járok illetve a doki magánrendelésére,már nem kevés pénzt emésztett fel ez az egész :/

Így van menni kell tovább nekem az vált be hogy ki sírom magam,megiszok 1-2 pohár whiskyt vagy pálinkát és lefekszem aludni,másnap újúlt erővel megyek tovább :)

79. Lara66 (válaszként erre: 74. - Edina1987)
2015. okt. 5. 08:13
És nagyon drukkolok szerdáig, majd mindenképp írd meg az eredményt!!! Kíváncsi vagyok és reménykedek veled!! :))
78. Lara66 (válaszként erre: 77. - Edina1987)
2015. okt. 5. 08:12

Hát, igazából nekem is elfelejtette mondani, hogy azért vannak kiegészítő dolgok, amik segítenek, de valahol értem, mert rengeteg betege van...

Nagyon jó dolgokat szedsz szerintem, ezek mind hozzáadnak a sikerhez.

Az egyik petevezetőm nekem is el volt záródva, de még ott a vizsgálaton meg tudták nyitni. Neked is megnyitották?


Én a Forgács Intézetbe járok, ott csinálták az inszemet is. A dokim sokmindent a magánrendelésén csinál nekem, így nem kell olyan nagyon messze bemennem mindig az intézetbe.


Azért az endo komolyabb, biztosan nem könnyű, nagyobb a méhen kívüli kockázata. A műtét óta hogy állnak a dolgok?


Remélem sikeresek lesztek, mi már félig meddig a második inszemre készülünk, szerintem ez az első nem maradt velünk, hiába sikerült. :(

De azért még nem veszett el minden, megyünk tovább előre. :)

77. Edina1987 (válaszként erre: 76. - Lara66)
2015. okt. 2. 12:47

Volt egy endometriózis+ciszta műtétem illetve az egyik petevezetőm el volt záródva.ez áprilisban volt. 2 ève járunk orvosról orvosra elvileg mostár minden,hát valamiért mégsem :)

Én femibiont szedem legalább 2 hónapja,e vitamint plusz c vitamint ami segít az e vitamin felszívódásában,inofolicot ami plusz folsavat illetve még valamit tartalmaz,illetve a második méhpempő kúrán vagyok. A dokim semmit nem mondott hogy szedjek bármit is :/ te hova jársz melyik kórhàzba?

76. Lara66 (válaszként erre: 74. - Edina1987)
2015. okt. 2. 11:55

Drukkolok, hogy sikerüljön Neked!!

Mi az ok, ami miatt nem jön össze??

75. Lara66 (válaszként erre: 74. - Edina1987)
2015. okt. 2. 11:53

Elhiszem, hogy megviselt :(( Nagyon sajnálom, de hátha a második próbálkozás összejön! Több helyen olvasom, mondják, hogy a 2.-3. sikeressége sokkal nagyobb. Tanul, emlékszik a szervezet. Lehet benne valami.


Bizony, hogy szedek!! Elevit megy már több hete, de előtte D-vitamin (PCO-s vagyok, alacsonyabb d-vitaminnal, de ezt tök jól lehet korrigálni egy kis utánpótlással). E-vitamint is szedek, ez jó a méhnyálkahártya vastagításra, illetve magne-b6-ot is szedek, ezt nemrég kezdtem el, az inszem utáni görcsök és fájások miatt.

Iszogattam esténként 1-2 deci vörösbort is, de nem minden nap, ez is a nyálkahártyára jó, illetve ellazítja az izmokat, segít a görcsöknél is és állítólag a beágyazódást is segíti.

A terhes vitamint az orvos elfelejtette mondani, de én résen voltam és vettem, később megdicsért, hogy milyen előrelátó voltam. Még inszem előtt kezdtem szedni.

Szerintem ezek mind segíthetnek, rosszabb biztosan nem lesz egyiktől sem.

74. Edina1987 (válaszként erre: 73. - Lara66)
2015. okt. 2. 11:26
Én most vagyok inszem után 9 nappal, így jövőhét szerdán :/ ez a második,az első sikertelen nagyon megviselt :( szedsz valami vitamint?
73. Lara66 (válaszként erre: 72. - Edina1987)
2015. okt. 2. 10:16

Tudom, hogy mennyire idegőrlő a várakozás, én túl vagyok rajta, de nagyon türelmetlen voltam a 2. héten már. Inszem utáni 11. napon nem bírtam tovább és teszteltem, halvány pozitív lett, később erősödött a nemvárt körül. Annyira örültünk!

Persze a doki azt mondta, a 14. naőp előtt ne teszteljek, de én nem bírtam várni... :)


Szóval megértelek, nem is akarlak piszkálni azzal, hogy türelem, mert tudom, hogy néha nem megy :) De azt azért remélem, hogy sikeresek lesztek és nem jársz úgy, mint én most... épp, hogy csak megtapadt és el is ment... szomorú az egész.


Mikor kell tesztelned?

72. Edina1987 (válaszként erre: 71. - Lara66)
2015. okt. 2. 10:06

Szia!

Olvastam hogy mi történt,nagyon sajnálom :( én is inszem után vagyok, és rettentően várom hogy tesztelhessek,idegörlő ez az egész :(

71. Lara66
2015. okt. 2. 08:08

Hát úgy tűnik, nekem mégsem sikerült az első inszem. Illetve sikerült, de szerda este barna pecsétek jelentek meg a betéten, voltam az orvosnál, a Duphastont lecseréltük Utrogestanra + magne b6-ot is vettünk.

Másnap kora délután már egyre erősödő görcseim voltak. Estére felment a lázam is, egész délután görcsöltem, feküdni alig bírtam, sehogy se volt jó.

Ma reggel kellett egy ismétlő tesztet csinálnom, olyan zavaros pisit produkáltam, hogy csak na! 2 ujjnyi vastag fehér üledék volt az üvegben, ilyen mennyiséget sose láttam még...

De a java most jött csak: wc-papír, törlés közben valami kilökődött belőlem: egy elég nagy darab valami volt, amit én a méhnyálkahártyának azonosítottam. Durván nézett ki, feketés-barnás-kicsitvéres volt és elég nagy... :((

Teszt sokkal halványabb pozitív lett, mint az eddigiek (ugyanazt a fajtát csináltam).


Én ezt vetélésnek ítélem, de nemsokára hívom az orvosom (aki ezt külön kérte is természetesen szerdán). Nem sok jóra számítok.


Első inszem után vagyok, reggel elég hamar megnyugodtam és a férjemmel már a második inszeminációról beszéltünk. Nem adjuk fel, mert már 4. éve küzdünk és eddig 2 vetélésem volt, ez a 3.


Remélem másnak jobban sikerül, nekünk valami nem stimmelt és nem maradt velünk a baba. Bár úgy vagyok vele, inkább ilyen korán menjen el, mint később, vagy sokkal később.


5 hetes voltam.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook