Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Inszemináció után 8-9 nappal folyamatos, középerős hasfájás fórum

Inszemináció után 8-9 nappal folyamatos, középerős hasfájás (beszélgetős fórum)


130. Edina1987 (válaszként erre: 121. - Lara66)
2015. okt. 13. 18:20

Szia! Vigyázz hogy nehogy átvágjanak a méhpempővel,tutod csak hűtöttet szabad venni! ;)

Egèsz jól,sètáltunk a kutyagyerekeinkel meg filmeztünk :) ne légy türelmetlen,én már beletörődtem,ki sírtam magam,edzek,pozitívan gondolok arra hogy a legközelebbi ultrahangon nem lesz ott a ciszta,ha még is nem baj küzdünk tovább!!!! :)

129. Szaffika2011 (válaszként erre: 127. - Lara66)
2015. okt. 13. 17:50

Lara, nekem egyelőre mindenféle hormon nélkül csinálják, így nyugodtan mehet egyből a második inszem. Mivel minden eredményünk jó, így azt mondta a doki UHzzunk folyamatosan, csináljam az LH tesztet és próbáljuk meg simán, egy kis segítséggel, de ez teljesen olyan, mintha csak szex lenne :)

Persze az esély is kisebb, de egyszer még megpróbáljuk így.

128. girl62
2015. okt. 13. 17:33
Sziasztok! Ha van valakinek feleslegessé vált Clostylbegyt tablettája (bontatlan doboz), akkor megvenném! Recept is érdekel. Írj privit! Köszönöm.
127. Lara66 (válaszként erre: 125. - Szaffika2011)
2015. okt. 13. 14:45

Ilyen hamar lesz a következő inszem? Sokaknál tartanak 1 ciklusnyi szünetet, várnak 2 inszem között.

Persze én meghülyülnék a várakozástól, a vetélés utáni időt is nehezen viselem abból a szempontból, hogy csak várakozunk arra, hogy megjöjjön és közben semmi sem történik.

Kíváncsi leszek rád :)

126. Lara66 (válaszként erre: 124. - KZRamóna)
2015. okt. 13. 14:43

Ezek enyhe tüneteknek tűnnek, de az is igaz, hogy ilyenkor nagyon figyeljük magunkat és jobban észreveszünk apróbb dolgokat, amik amúgy fel sem tűnnek máskor. Csalóka.

Elhiszem, hogy izgulsz :) Én sem tudtam másra gondolni, csak erre. Ha valami addig nem tapasztalt dolgot vettem észre magamon, egyből internet, szinte megszállottan kerestem a hasonló, vagy ugyanolyan eset(ek)et. :) Szóval én kb. triplán voltam izgatott és egyben parás is. :)

Az inszem utáni 10. napon már nagyon halvány második csíkom volt. Ha gondolod, csinálhatsz egy tesztet a hét vége felé, csak nehogy csalódj, ha esetleg negatív, mert az még nem jelent semmit! Sok babó csak jóval később mutatja meg magát.

2015. okt. 13. 11:46

Sziasztok!

Nekem most múlt el a menzim, kicsit fura volt, mert most hosszabb ideig tartott és sokkkal sokkal jobban véreztem mint szoktam illetve baromira görcsöltem is. Pedig csináltam még aznap is tesztet és negatív volt. Mindegy ez van, megyünk tovább, valószínű jövő kedden ha lesz akkor akkor az új inszem.

Ramóna neked drukkolok!

124. KZRamóna (válaszként erre: 123. - Lara66)
2015. okt. 13. 09:36
Szia jövőhét csütörtökön megyek a dokihoz úgyhogy szerdán tesztelek. De nagyon izgulok hogy sikerült e vagy sem minden gondolatom e körül forog jó lenne már tudni az eredményt. Néha kicsit nehezebben tudok pisilni nyomást érzek nem tudom hogy van e össze fügés a sikerességgel kapcsolatba meg a jobb oldalt néha kicsit alhasi gyenge fájdalom van.
123. Lara66 (válaszként erre: 122. - KZRamóna)
2015. okt. 13. 07:40

Remélem sikerült Neked :) Drukkolunk! És írj majd, hogy lettek-e tüneteid!

Jövő héten tesztelsz először, ha jól számolom? Mikorra nem várod?

122. KZRamóna (válaszként erre: 119. - Edina1987)
2015. okt. 12. 15:34
igen az első
121. Lara66 (válaszként erre: 117. - Edina1987)
2015. okt. 12. 09:04

Szia Edina :) Még nem vettem pempőt, mert úgy volt, hogy anyu tud szerezni, de aztán mégsem... :/

Úgyhogy a napokban veszek, majd mesélem, hogy hogyan/honnan sikerült.


Hogy telt a hétvége? Mi próbáltunk a lehető legtöbbet lazítani, amíg még lehet (kezdek türelmetlen lenni a következő vérzést illetően).

Fogigátlót szeded? Annyira borzasztó ez az egész... :((( Sokat beszélgettünk rólatok a férjemmel, ő is mondta, hogy nagyon együttérez, mi megőrülnénk mindketten, ha ilyesmi történne.

120. Lara66 (válaszként erre: 118. - KZRamóna)
2015. okt. 12. 08:58

Szia! Nem mérvadó, hogy érzel-e valamit, vagy nem. Valaki semmit a világon nem érez (és sikerült), más meg tele van tünetekkel (és mondjuk nem sikerült).

Én az elejétől fogva tele voltam tünetekkel, haspuffadás, petefészkeknél görcsök, szúrás, néha annyira fájt, hogy menni nem bírtam. Derékfájás, szédülés, reggelente hányás/hányinger. Később cicifeszülés, fájás. Nekem sikerült, de elvetéltem az 5. héten sajnos.

De több olyat is olvastam, aki semmit nem érzett, mégis sikerült és meg is maradt a baba. Mások enyhébb tüneteket produkálnak.


Szerintem ne aggódj, hogy most nem érzel semmit, rengetegen vannak úgy, hogy csak a beágyazódás körül kezdenek el bármit is érezni, más még akkor sem. Úgyhogy nincs semmi veszve, drukkolunk! :))

Ne parázz! (mondom ezt én, aki végigparázta a 2 hetet, plusz a pozitív teszt után is össze-vissza izgultam... arról nem is beszélve, hogy bármit éreztem, irány a net és megszállott módon kerestem ugyanolyan esetet, mint én :) Így utólag rájöttem, hogy nem csináltam valami jól...) :))


Első inszemed?

119. Edina1987 (válaszként erre: 118. - KZRamóna)
2015. okt. 11. 12:43
Szia! Sajnos én 2x is rá fáztam a jelekből,az első jel mindíg a pozitív teszt vagy az elmaradt menstruáció,ezt megtanultam! Viszont nekem mind a két sikertelen után végig fájt :/ remélem valamennyit tudtam segiteni.kitartást és sok türelmet kívánok a tesztelésig!! Neked ez az első inszemed?
2015. okt. 10. 18:51
Sziasztok 8.-án volt inszeminációm de nem érzek semmit ez normális ?
117. Edina1987 (válaszként erre: 115. - Lara66)
2015. okt. 8. 16:58

Na a méhpempő erre nagyon jó ha nincs peteérésed,nagyban befojásolja,aki most terhes lett ismerősömnek sem volt peteérése mint utóbb kiderült,napi 2 gramm méhpempő és tessék :)

Azt mondta minden 16 betegének ciszta lesz,hát bele estem :/ de már semmin nem csodálkozom,sajnos nőgyógyászatilag ver az Isten :( műtöttek már hpv vel is,endóval most ez hjajjjj. De nem baj megyünk tovább!!!!! Ahogy Lara is,igaz?! :)

116. Edina1987 (válaszként erre: 114. - Lara66)
2015. okt. 8. 16:53

Clostilbegitel stimuláltak és coragon a szuri.

Na igen,én sem értem,oké próbáljuk meg az inszemet,megbolt 2x is. Nem tudom minek tököl :/ de már kezdek beletörődni,körülöttem most mindenki babásodik vagy szül,de nem baj,majd ha sikerül akkor ők fognak irigykedni hogy haj de jó volt mikor ilyen picivolt :)

115. Lara66 (válaszként erre: 111. - Szaffika2011)
2015. okt. 8. 13:53

Az erős LH tesztben szerintem lehet hinni. Voltatok együtt?? Hátha összejön természetes úton!


Én nem használok LH tesztet, mert nekem eddig egy év alatt kb. 1x volt peteérésem.............. Sajnos a progeszteron miatt ez adott dolog, így felesleges lenne bármikor is ovutesztelnem :(((

De ha használod és folyamatosan, akkor a teszt erősödéséből jól be tudjátok lőni az ovut és akár sikeresek is lehettek.


Valószínűleg Edinát túlstimulálták, de ha csak simán cisztásodásra hajlamos vagy, akkor is előfordul ilyen, nem is ritkán! Nálam óvatosan lehetett csak stimulálni a PCOS miatt.

A stimulálás alatt egy tüszőérést segítő hormont injekciózunk be a hasfalba, de van egy gyengébb gyógyszeres módszer is, amit simán szájon át kell bevenni, ez a Clostilbegyt - rengeteg nőnek ez segített.

Sajnos mindenkinél más lehet, hogy a petefészek hogyan reagál a stimura. Valakinek cisztái lesznek, mert túl nagyra nőnek a peték, vagy nem tudnak megrepedni, vagy mindkettő. Vagy túl kicsik lesznek, azaz nem érnek be. Valakinek semmi baja nem lesz. A reakciót a kórelőzmények sugallhatják és gondolom az orvosok, akik ezzel foglalkoznak, tudják, hogy milyen betegségek mellett milyen adagot kell alkalmazni, illetve melyik szert. Nyilván ezért orvosok.


Nagyon sajnálom Edinát, én borzasztóan féltem attól, hogy túlstimulálnak! Ráadásul nekem olyan petefészek görcseim és szúrásaim voltak a stimu alatt, hogy azt hittem, leszakad az alhasam. Folyamatos fájások a petefészkeknél. Szinte már láttam a hatalmas cisztákat a petefészkemben. Mégsem lett semmi gond és 2 csodás domináns petém lett, amik meg is repedtek. Az, hogy elment végül a babi, már más kérdés.

114. Lara66 (válaszként erre: 113. - Edina1987)
2015. okt. 8. 13:35

Nekem ilyen meg nem repedt cisztákkal volt tele a petefészkem (PCOS). Most már enyhébb. És a stimunál nagyon figyelt a doki, hogy nehogy túlstimuláljunk!! Mert annak nálam nagy veszélye volt.

Nagyon gáz, nem csodálom, hogy kiakadtál és mérges vagy a dokidra... Én üvöltenék, az tuti!


Mivel stimuláltak? Melyik tüszőrepit kaptad? Én Fostimon szurikat adtam be magamnak minden másnap, Clostit vettem be napi egyet 5 napig és Pregnyl volt a tüszőrepi, abból 2 ampulla.


Januárban lombik... hihetetlen. Főleg, hogy endós vagy. Lombikkal szerintem jobbak lennének az esélyeid. Persze nem vagyok orvos...

De az idő meg csak szalad, a sok sikertelenség meg tönkretesz :(((

Úgy sajnálom :((

113. Edina1987 (válaszként erre: 111. - Szaffika2011)
2015. okt. 8. 12:22
Az egyik oldalon nem repett meg a tüsző így ciszta lett belőle :/ azért kell a fogamzás gátló hogy ne tetmeljek újjabbakat és ez fel tudjon szívódni :/ sajnos ezekszerint hiába van peteérésed ha nem lökődnek ki,nekem mindkét oldalon volt 2 szép,kaptam tüszőrepesztő szurit is,erre tessék :(
112. Edina1987 (válaszként erre: 110. - Lara66)
2015. okt. 8. 12:20

Igen sajnos nagyon dràga,én úgy csinálom hogy a kozmetikusommal felezünk így az ár is csak a fele.

28 nap enni aztán 28 nap kihagyás és így tovább. Hát én még csak a második kúrán vagyok,de van egy ismerősöm együtt kesztük a kúrát csak ő napi 2 grammot evett én csak egyet,és 5 hetes terhes. Őt is műtötték cisztával,nem is vették ki mind,és tessèk :) sok jótékony hatása van terhesség alatt is érdemes enni.

2015. okt. 8. 11:51

Én sem próbáltam még a méhpempőt, de gondolkodom rajta.

Jaaaj Edina sajnálom :( Ez azért van mert túlstimuláltak? De ez pontosan mit jelent? Én totál tudatlan vagyok (még) ezekben a hormonos dolgokban...

Ti szoktatok használni LH tesztet? Én ebben a ciklusban használtam az inszem miatt. 2 napig totál erős pozitív volt. Ezekben szerintetek lehet bízni? Akkor tényleg lehetett igazi peteérésem?

110. Lara66 (válaszként erre: 109. - Edina1987)
2015. okt. 8. 09:12

Köszii :) Brutál ára van...


Neked mik voltak a tapasztalataid? Jó hatása volt?

109. Edina1987 (válaszként erre: 108. - Lara66)
2015. okt. 8. 08:05
108. Lara66
2015. okt. 8. 07:47

Edina, te honnan szerezted a méhpempőt? El akarom kezdeni, de nem találtam értelmes és megbízható helyet eddig... Budapesti vagy? Én igen, illetve itt lakom, de nem innen származom. Otthon Szóládon lenne talán, akitől lehetne szerezni, de mire az ideér hozzám...

Szóval örülnék, ha esetleg tudnál egy jó méhpempő-forrást mondani, akár privátban is, ha nem akarod kiírni a fórumra. :)

107. Edina1987 (válaszként erre: 105. - Lara66)
2015. okt. 8. 07:45
Sajnos nem repedt neg a tüsző így ciszta lett belőle :( a doki nyuktatgatott de szerintem látta rajtam hogy nem sok értelme! Nagyon haragszom rá e miatt,kértem a lombikot az endó miatt is,azt mondta majd hanuárban aztal kezdünk ha nem lesz semmi,erre tessék :(
106. Lara66 (válaszként erre: 102. - Szaffika2011)
2015. okt. 8. 07:45

De jó! :) Muszáj néha lazítani is és más apró dolgoknak örülni! :)

Most én is kicsit "elhagyhatom" magam 2-3 hétig, addig úgyse fog történni semmi. Ma befekszem a sarokkádba, hónapok óta nem fürdőztem, csak zuhanyzás, mert a forró fürdő állítólag árt és nem akartam kockáztatni. Pedig imádom, nagyon el tud lazítani. Mivel most elment a baba, így épp nem számítanak ilyenek...

105. Lara66 (válaszként erre: 103. - Edina1987)
2015. okt. 8. 07:40

Ó basszus... Francba, az tényleg nem jó... Túlstimuláltak?

Hát nagyon sajnálom... Az ilyenektől készül ki teljesen az ember.

Baszki, fogamzásgátló... aztán meg majd azért várhatsz, hogy kiürüljön a fogigátló.

Nagyon együttérzek, sajnálom :( Én belehalnék, ha fogigátlót kellene szednem. És triplán páleszeznék be...

104. Edina1987 (válaszként erre: 102. - Szaffika2011)
2015. okt. 7. 21:19

Az a lényeg hogy megkönnyebbültél,és jobb lett! :)

Ezek tök jó dolgok amit leírtál! :)

103. Edina1987 (válaszként erre: 101. - Lara66)
2015. okt. 7. 21:15
Ma voltam dokinál. Sajnos két tüsző nem repedt meg az egyik oldalon,így fogamzásgátlót kell szednem amìg felnem szívódik, ami akár 3 hónap is lehet :( szóval már nem nagyon látok mert már kisírtam a szemem,aszem ma bepálinkázom!
2015. okt. 7. 19:39

Sziasztok!

Mi is elővettünk egy üveg jó bort tegnap este, bár én végül egy erősebb mellett döntöttem (vodkanarancs) :D úgy ittam mint más a kólát :D

Nézett is a férjem, hogy van huzatod drágám :)

Ez most kellett és nem csak a menzi miatt. Hétfőn volt egy kisműtétem, az arcomról le kellett venni egy bőrizét, ugyhogy most úgy a tököm tele volt mindennel :D De ma már minden ok, jól vagyok :)

Mivel az arcom miatt betegállományban vagyok a héten, megláttam az élet pozitív oldalát is :) A napsütésben jártam egy nagyot a kutyámmal, aztán végre el tudtam menni a suliba a kislányom elé (na ez sem sokszor fordul elő sajnos) és beültünk egy cukiba somlóizni :)

Ugyhogy lányok...MENJÜNK TOVÁBB ELŐŐŐŐŐRE :)

101. Lara66 (válaszként erre: 100. - Edina1987)
2015. okt. 7. 14:06

Edina, nálad tuti, hogy a rendes mensi jött meg? Mert rengetegen véreznek ám a nemvárt körül, akik mégis terhesek, sőt sokan a terhesség felét végig vérzik...

Csak felvetődött bennem, hogy tuti, hogy nem sikerült??


Dokihoz mikor mész?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook