Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Inszemináció után 8-9 nappal folyamatos, középerős hasfájás fórum

Inszemináció után 8-9 nappal folyamatos, középerős hasfájás (beszélgetős fórum)


160. Lara66
2015. nov. 1. 11:53

Edina, nagyon orulok!!! Remelem sikeresek lesztek!! Nagyon drukkolok!


En mar csak a szerdai doki-vizitre varok nagy erokkel! :) Izgulok!


Mikor lesz a kovetkezo inszem?

159. Lara66
2015. nov. 1. 08:44

Lanyok, sajnalom, hogy kicsit eltuntem a forumrol, de annyi dolog volt, hogy nem volt idom.

Viszont most nagyon szeretnek megosztani veletek vmit. Az a nagy helyzet, hogy ma reggel pozitivat teszteltem!!! A veteles ota eltelt mar 36 nap es nagyon fura dolgot tapasztaltam szerda ota: naponta tobbszor verzett az orrom. Tegnap gondoltam ra eloszor, hogy talan ez lehet koraterhes tunet? Ezen kivul semmi egyebet nem tapasztaltam, kiveve, hogy neha szurkod a petefeszkem korul, illetve volt egy napig az a tojasfeherjes nyak.

Szoval tegnap eldontottem, hogy ma csinalok egy tesztet. Es pozitiv lett! Most nem merek annyira orulni, mert a sikeres inszemnek is vegul rossz vege lett. Izgulni azert izgulok kicsit, szerdan tudok menni a dokimhoz, addig pedig lelkesen tesztelgetek tovabb.


Jah, nem biztos, hogy emiatt, de elkezdtem a mehpempo kurat, aminek szinte egybol erezni veltem a hatasat. Amellett mindent ugy csinalok, mint eddig. Vitaminok maradtak es jogazok a veteles ota, amit az inszem miatt abbahagytam egy idore.


Hat... Nagyon bizom benne, hogy minden ok lesz! Szurkoljatok nekem, hogy ez tenyleg osszejojjon!

158. Szaffika2011 (válaszként erre: 157. - Edina1987)
2015. okt. 29. 14:55

Szia! na ez igazán jó hír! Én úgy állok, hogy 7 napja megvolt a természetes inszem, de asszem az utolsó ilyen próbálkozás, nyilván valami probléma van ha 1 éve nem jön össze és önmagában csak egy inszem rásegítés nélkül felesleges pénzkidobás. Ja, még nem jött meg de érzem minden jelét, ugyhogy ez sem sikerült. Most nem vagyok elkeseredve, az előzőnél el voltam. November 11-én megyünk a BMC-be a dokihoz, remélem most már sínre kerül a dolog :)

Mikor lesz a nagy napod?

2015. okt. 28. 21:49
Sziasztok! Ma voltunk dokinál és eltűntek a ciszták :D szóval mehet tovább a menet,készülünk a 3. Inszemre :D ti csajok hogy álltok? Mi újság?
2015. okt. 27. 21:56
Sziasztok érdeklődnék hogy sikertelen inszem után következő menszesznél az e2 vérvételen volt e valakinek 50nél magasabb eredménye ? és hogy helyre jött e a következő menstruációig? nekem nagyon magas lett az érték vissza kell menem majd ultrahangra.
155. KZRamóna (válaszként erre: 154. - Szaffika2011)
2015. okt. 25. 11:30
Szaffika 2011 Szia hát nekem eljött a nevárt nap de neki ugrunk a következő inszemnek.én 10.és 13 nap teszteltem negativat 14.nap hcgn voltam. Szerintem attól hogy csak 25 napos a ciklusod atól meg tud foganni és ha megfogan utána már nem fog mejöni és be tud ágyazódni úgyanúgy ez nem biztos de én igy tudom ezt elképzelni.
154. Szaffika2011 (válaszként erre: 152. - KZRamóna)
2015. okt. 23. 21:13

Sajnálom Ramóna, de az is elég jó, h legalább megfogant. Akkor most azon kell dolgozni, hogy meg is maradjon és beágyazódjon! Inszem után hány nappal csináltátok a tesztet és ezt a HCG ellenőrzést? Mikor lesz a köv, inszem?

Nekem megvolt a második tegnap...24 mm lett a tüsző, és nagyon örültem. Aztán ma elkezdtem agyalni.Nem fér valami a fejembe ezért megosztom veletek (másnak úgysem beszélek erről), hátha van valakinek kedve vagy tapasztalata kicsit matekozni, logikázni.:)

Szóval..Nekem 25 naposak a ciklusaim sajnos. Namármost, az inszem a 14.napon lett elvégezve.A tüsző elég nagy volt már tegnap este amikor UH zott (inszem előtt) de ugye még ott volt a petefészekben. Tegyük fel, hogy ma kiszabadult-kirepedt.Az már a 15.nap.És nekem 9-10 nap múlva (elvileg, de remélem nem) megjön. Ennyi idő alatt nem is termékenyülhet meg és vándorolhat az embrió a helyére nem? Ez nagyon kevés idő.Sőt van úgy, hogy 25.napon kezdek vérezni, de a 23-on már pecsételgetek...Szerintem ha nekem rövidebbek a ciklusaim, akkor korábban kellene repednie a tüszőnek, nem?Lehet nem jól logikázom, de nekem itt sántít a dolog :(

Lara, érjenek azok a peték!!!!Drukkolok!

153. Edina1987 (válaszként erre: 145. - Lara66)
2015. okt. 22. 21:06

Igen,úgy hogy szurkolok hogy sikeres legyen a méhpempő kúra!!!! :)


Youtube-on találtam kezdő gyakorlatokat,holnap kiis peóbálom! :D ;)

2015. okt. 22. 16:18
Sziasztok ma voltam a dokinál 1 inszem után csináltam tesztet negativ lett reggel vérvételre mentem és minimális százalékba de megjelent a hcg a doki azt mondta hogy nem vagyok terhes mert tul kicsi a százalék azt mondta ez azt jelenti hogy megfogant csak nem ágyazódott be azért már ez is valami most várom a mensit és utána neki ugrunk a 2.inszemnek
151. Lara66
2015. okt. 22. 15:26

Ma reggel és délelőtt is többször volt hasszurkám, úgyhogy nagy erőkkel reménykedek, hogy érik ott valami a petefészkekben!! :) Komolyan mondom, úgy érzem, hogy már nagyon közel vagyunk a célhoz!! Ennyire még nem éreztem "biztosnak" soha! :) Remélem nem visz ez a furcsa, mélyről jövő magabiztosság tévútra.

Amúgy a férjem ugyanígy érzi... azért mégiscsak fura, hogy mindketten szinte biztosnak érezzünk, hogy néhány héten belül összejön a baba :) Bármi is az oka ennek, remélem nem csak tévképzet :)

150. Lara66 (válaszként erre: 149. - Szaffika2011)
2015. okt. 22. 15:23

Na látod!! :)) Gondoltam, hogy fog az a petécske még növekedni!

Hát igen, azért a szuris repesztésnél könnyebb, mert tudják, mikor kell fellőni a kiskrapekokat :))

A görcs jó!!! Lehet, hogy meg is repedt!!! Úgyhogy apát kényeztetni ezerrel, hogy időben ott lehessenek a srácok és elkaphassa valamelyik a petét :)))

149. Szaffika2011 (válaszként erre: 148. - Lara66)
2015. okt. 22. 13:27

Köszi, aranyos vagy!

Tegnap este megkukk...20mm volt, de még várunk inkább egy napot. Az van, hogy mivel nekem úgymond természetesen csinálják egyelőre, tehát semmi repesztőt nem kapok, így kicsit macerásabb eltalálni, mikor jó. de az LH tesztem tegnap olyan pozitív volt, mint a fene :) ÉS este úgy de úgy görcsölt a hasam, tisztára, mintha menzisztem volna, a ciim is baromi érzékeny, ugyhogy nem rossz előjel. Ma este csináljuk, drukkoljatok!!!!

148. Lara66 (válaszként erre: 147. - Szaffika2011)
2015. okt. 22. 07:37

Nagyon izgalmas!! Remélem nőtt az a 18mm-es. Nekem 2 18 mm-es volt, amikor az első kontroll uh-ra mentem, egy hetes stimu után - szerdai napon voltak 18 mm-esek, szombaton már repesztettünk, addigra 22mm-esek lettek. Nekem ebből jött össze a baba, aki sajnos ugye el is ment.

Úgyhogy nem olyan kicsi az a 18mm. Simán beérhet még!! Csak repedjen is meg!

Megy a drukk ezerrel!

147. Szaffika2011 (válaszként erre: 146. - Lara66)
2015. okt. 21. 10:13

Köszönöm Lara, fogok szedni én is E vitamint.

Voltam kedden a dokinál. Érdekes ez a ciklus most nagyon, mert elképesztően érzem a nyomást a hasamban, kisebb menzesz görcsök.Jön nagyon ez a nyúlós izé, az LH teszt pozitív volt, viszont a doki a keddi UH-n látta a bal petefészekben a tüszőt, de még elég kicsi volt, olyan 18mm..a múltkori inszemnél 23 mm volt és a 12. napon csinálta.Ma vagyok a 13. napon ma megyek délután vissza h bekukkantson hogy alakultam. Azzal is számolni kell, hogy ma megcsinálja, ez majd csak du derül ki. Vagy holnap. Vagy ha nem lett pé-sem ebben a hónapban akkor elmarad teljesen. Ma kiderül!

146. Lara66 (válaszként erre: 140. - Szaffika2011)
2015. okt. 21. 08:18

Szaffika, az E-vitamin, amellett, hogy nagyon jó a bőrödnek, hajadnak, körmöknek (szépségvitaminnak is hívják), erősíti és vastagítja a méhnyálkahártyát, erősíti a méhet.

Én lágy zselatin kapszulát tudtam venni, 100 mg-osat, egyet szedek naponta, mert az Elevitben is van E-vitamin.

A D-vitamin, amit szedek, az nagyon nagy dózis, annyit egy átlagembernek nem kell szednie. 4000 NE (NE=nemzetközi egység), de mások max. 2000 NE-t szednek. Ez viszont nem mg, nem tudom, hogy mi a váltó, más a mértékegység. A D-vitamint elsősorban a PCOS-re szedem, mert a modern kutatások összefüggésbe hozták a kialakulásával a D-vitamin hiányt. Amúgy immunerősítő, akut megbetegedések kivédésére kiváló, gyulladáscsökkentő és a csontokra is hat. A 4000 NE a max, amit be lehet vinni, de egy átlag ember számára napi 1200-2000 NE bőven elég.

Remélem segítettem :)


Mi volt a dokinál? Érnek a petécskék?

145. Lara66 (válaszként erre: 144. - Edina1987)
2015. okt. 21. 08:08

Komolyan? Nem akartam nagyon szólni erről senkinek (még a férjemnek se, mert azt gondoltam, hogy hülyének néz), hogy mintha érezném a hatását... azt hittem, beképzelem, de akkor lehet, hogy ilyen hamar használ és esetleg érezni is lehet?!?!?!


Hát, az biztos, hogy nekem soha a büdös életbe nem volt ilyen nyers tojásfehérjés nyákom/folyásom.

Mindig az ismerősöd példája inspirál, mert hasonló baja van/volt, mint nekem és neki sikerült!!


Fú, nagyon gondolok Rád és drukkolok a jó UH-képért, hogy semmi ne legyen ott!!! Olyan jó lenne, ha nem kéne ennyit várnod, fogigátlót szedni, stb. Csodállak, hogy bírod!


A mozgás nagyon jót tesz! A kezdő jógát csinálom és de, kéne a hajlékonyság hozzá, de az a gyakorlatsor, amit én csinálok, az nem annyira vészes, sőt! Nekem elég kötött csípőm van, mert csípőficamosan születtem, nagyon merevek az amúgy hajlékony csontok, de ezen kívül nincs semmi maradványa a dolognak. 2 durvább gyakorlatot kivéve az egészet meg tudom csinálni, ami nagy szó. Alkalomról alkalomra érzem, hogy egyre jobban megy, egyre mélyebbre tudok hajolni, egyre lazább és nyúlánkabb lesz mindenem.

Úgyhogy érdemes! Mindenkinek ajánlom.

144. Edina1987 (válaszként erre: 139. - Lara66)
2015. okt. 20. 17:55
Ha egyből 2 gramm méhpempővel keztél,az attól van,az az ismerősöm is aki most terhes és együtt kezdtük a méhpempőt,ő is 2 grammal csinálta és egyből érezte a változást,rá 2hónapra teherbeesett cisztákkal a petefészkében! Szóval hajrá ;)
143. Edina1987 (válaszként erre: 136. - Lara66)
2015. okt. 20. 17:51

Na az jó,vegyél hozzá macis mézet akácot az nem keményedik be,és a maciból tudod adagolni a kanálra vagy a szádba,nekem ez bevállt,mert amikor simán ettem öklendeztem tőle :D

Jó fej férjed van,nem mindenki hoz ekkora "áldozatot" :D

142. Edina1987 (válaszként erre: 135. - Lara66)
2015. okt. 20. 17:48

:)

A jógához nem kell hajlékonynak lenned? :D

Régebben kacérkodtam vele de olyan rémisztőnek tűntek a gyakorlatok! :D én most elkezdtem otochilizni,hátha egy kis mozgás jó lesz,jövőhéten megyek vissza a dokihoz,szóríts hogy ne legyen ott az a csunyaság :)

141. 0c7adf8ee7 (válaszként erre: 136. - Lara66)
2015. okt. 19. 13:43
Kockacukorra csepegtetve kibírható.
140. Szaffika2011 (válaszként erre: 139. - Lara66)
2015. okt. 19. 13:40

Nekem majdnem minden ciklusban van ilyen "folyásom" nyúlós izé a 12-14. nap körül.De azért kapd csak el apát, abból baj nem lehet :D

Én Femibiont szedek, D vitamint. E vitamin az is úgy kapható (mármint olyan formában és kiszerelésben kb.) mint a D? Az mihez is kell?

Ma megyek a dokimhoz este, rámnéz, hogy állok peteügyileg, de a mai LH teszt jó erős pozitívat mutat. Meglátjuk :)

139. Lara66
2015. okt. 19. 10:09

Nemrég a mosdóban tojásfehérje szerű nyákot találtam a tisztaságin. SOHA nem volt még ilyen folyásom és persze egyből internet! Állítólag a nők legtöbbjének van ilyen folyása és az ovut/peteérést jelzi! Van esetleg ezzel kapcsolatos tapasztalatotok??


Behalok!!! Ha most természetes módon lesz ovum, akkor eldobom magam!!!! Nagyon izgatott lettem, ma elkapom otthon apát, az tuti! Hátha... sose lehet tudni. De az biztos, hogy megőrülök a boldogságtól, ha esetleg természetesen összejön. Hihetetlen csoda lenne.

Az biztos, hogy valami elkezdett használni!


Úgyhogy gyorsan leírom, miket szedek a vetélés óta:

Elevit Plus, MagneB6, E-vitamin (100mg), D-vitamin (mivel D-vitamin elégtelenségem van, ezért 2-3 naponta 4000 NE-s adagot szedek), Vas+Folsav, Barátcserje kapszula és 3 napja méhpempő (2 gramm) + jógázok most már 3. hete 2 naponta.

138. Lara66 (válaszként erre: 137. - KZRamóna)
2015. okt. 19. 10:01

:(( Sajnálom, de semmiképp ne add fel!!!!!!!!! Tilos!! :)) Még bőven van idő, simán lehet 3-4, akár 6 nap múlva is pozitív a teszted!! Semmi elkámpicsorodás, korán vagy még!!! Semmit nem jelent, simán lehet, hogy sikerült, csak később kezd el termelődni a hcg. Sokaknál van így!


Drukkolok nagyon, ebből még bármi lehet!!!!

2015. okt. 19. 08:00
Első inszem 10.napján negatívat teszteltem borzasztó érzés
136. Lara66
2015. okt. 19. 07:51

No, elkezdtem a méhpempőt! 2 grammot eszem naponta. Hát... iszonyat az íze, olvastam, hogy ne számítsak semmi finomságra, na de azt nem gondoltam, hogy ennyire rossz ízű lesz :))

Pénteken sikerült venni, megbízható helyről, hűtve tárolják külön hűtőben, ami 5°C-ra van állítva.


Nagy reményekkel várom a hatást!! :))


Ja, és a férjemmel is etetem :) Ő 1 grammot eszik, beszállt a buliba ő is :)

135. Lara66 (válaszként erre: 130. - Edina1987)
2015. okt. 16. 09:04

Próbálok körültekintő lenni. Még mindig nem vettem meg. A ferenc krt-on van egy méhészeti szakbolt, ott hűtve tárolják a termelői pempőt és több helyen olvastam, hoyg onnan szerzik be, kicsit olcsóbb is, mint a webshop. Ma benézek, bár messze van, de elmegyünk. Aztán majd meglátom. Remélem pempősen térek haza :)


A héten elkezdtem jógázni. Basszus... leszakad kb. mindenem.

Edina!! Próbáld ki, lazítja az izmokat, harmonizálja a lelked és a hormonokat és segít a ciszta felszívódásában! Én már korábban kezdtem, de az inszem miatt abbahagytam, most újra nekiálltam. Fontos a tökéletes nyugalom. Semmi nem zavarhat meg! Én kénytelen voltam elölről végigcsinálni a gyakorlatsort még egyszer, mert vagy 10x jöttek oda a kutyák az első körben és nyaltak képen, miközben kicsavartan feküdtem a polifoam-on :))))

Viszont hihetetlenül jól esett! Ma is fogom csinálni. Utána egy forró fürdő és jöhet végre a hétvége!!

134. Lara66 (válaszként erre: 133. - KZRamóna)
2015. okt. 16. 08:58

Szerintem is korai lesz az a szombati teszt. Hiszen még csak egy hét telt el az inszem óta.

Félre ne érts, csak nem szeretném, ha csalódnál! Sokan járnak így a korai tesztelés miatt.

Én a 10. napon csináltam az elsőt (akkor már tényleg nem bírtam tovább) és nagyon nagyon halvány volt a második csík! A nemvárt napjára erősödött. Ahogy amúgy a dokim is mondta :)


Ha túl korán csinálod a tesztet, akkor az is előfordulhat, hogy a tüszőrepi miatt hamis pozitívat tesztelsz, mert abban hcg van és még nem ürült ki a szervezetedből.

Várj még, a saját lelked érdekében :) Nálam rosszabbul kevesen viselik a várakozást, hidd el :) Legalább a 10. napig bírd ki, én is valahogy túléltem. A 10. napon is nagyon érzékeny teszttel csináld a tesztet, hogy minél biztosabb legyen az eredmény.

Drukkolok és türelem!!!! Ez a kulcsa mindennek, hidd el :) Én sem hittem, de most már tudom :)

133. KZRamóna (válaszként erre: 132. - Edina1987)
2015. okt. 15. 21:12
Igen ez az első olvastam valami olyasmit a neten hogy van olyan hogy "jósteszt" elvileg az hamarabb kimutatja mint a rendes majd holnap elmegyek a gyógyszertárba és megkérdezem
132. Edina1987 (válaszként erre: 131. - KZRamóna)
2015. okt. 15. 18:45
Szia! A szombat az még nagyon korai!!hiddel el,tereld a gondolataid,nézz filmet,menny el csavarogni. Neked ez az első inszemed?
2015. okt. 15. 16:42
sziasztok nekem 8.án volt inszeminációm de nagyon lassan telnek a napok minden gondolatom e körül forog éjszakánként nem nagyon tudok aludni,semmilyen tünetem nincs úgyhogy arra jutottam hogy szombaton tesztelek szerintetek akkor már lehet pozitív ?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook