Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Inszemináció után 8-9 nappal folyamatos, középerős hasfájás fórum

Inszemináció után 8-9 nappal folyamatos, középerős hasfájás (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
220. Lara66 (válaszként erre: 218. - Edina1987)
2015. nov. 23. 12:57

Jajj :( Sajna eddig bejöttek ezek a megérzéseid :(( De ne legyen már mindig igazad!!!!!!!


Mi jól vagyunk. Gyakorlatilag állandóan hányok, de próbálom jól felfogni. :) Állítólag ez jó, mert a rosszullétek jelzik, hogy minden rendben van. Nagy erőkkel várom a szerdai uh-t. Nagyon várom, hogy újra láthassam a babót :)) Kíváncsi vagyok, mennyit nőtt és hogy jól érzi-e magát odabent :))

219. Edina1987 (válaszként erre: 217. - Szaffika2011)
2015. nov. 23. 12:48

Ha megint nem sikerült az inszemem akkor egyidőben kezdem veled a negyediket :)

Én nem szúrtam magam mert a tüszőrepit pl izomba kell adni,amit doki adhat be,én ezeket úgy oldottam meg hogy az ügyeletre mentem és ott szó nélkül beadták :)

218. Edina1987 (válaszként erre: 216. - Lara66)
2015. nov. 23. 12:46
Sziasztok! Semmi tünet :/ nagyon úgy érzem ez sem sikerült :( majd meglátjuk csütörtökön hogy mi lesz ha addig nem jön meg :/ és veled/babával minden okés? :)
217. Szaffika2011 (válaszként erre: 216. - Lara66)
2015. nov. 23. 11:49

köszi Lara, megcsináltam :)

Nekem most kell megjönnie szerda csüt körül, utána indul a mandula :)

Majd lehet kérek egy kis segítséget, totál tapasztalatlan vagyok e téren, azt sem tudom mikor mit kell és hová szúrnom, nekem még olyan misztikus ez, sosem csináltam.

Mondjuk gondolom elmondják, de nyavalyogni mégis jobb nektek :)

216. Lara66
2015. nov. 23. 08:42

Ki hogy van?? Edina? Telnek a napok :) Hogy érzed magad? Tünetek?


Szaffika, neked most jött meg a hétvégén ugye?

215. Lara66 (válaszként erre: 214. - Szaffika2011)
2015. nov. 23. 08:41

Szia, jelentkezz rá!! Kattints rá nyugodtan és ott van a titkos napló felirat alatt, hogy oda kattintva tudsz olvasási jogot kérni :)

Ha megvan, akkor már jóvá tudom neked hagyni :)

Szólj, ha mégsem sikerül!

214. Szaffika2011 (válaszként erre: 212. - Lara66)
2015. nov. 19. 14:57
Lara, nem tudom olvasni a naplódat, azt írja, hogy titkos :(
2015. nov. 19. 14:47

Na köszi lányok, annyira nem aggódtam, csak vizuálisan elképzeltem. Amikor decemberben elvetéltem akkor olyan erős vérzésem volt, hogy valami borzalom és igaz, nem ez a doki, de akkor is UH ztak, ugyhogy egyszer már átéltem :)

Köszi Lara be is kukkantok :)

Várom már a jövőhetet, vagy pénteken vagy azutáni hétfőn fogok menni, és onnan indul a mandula :)

212. Lara66
2015. nov. 19. 12:06
Ja, igen, nedves törlőt én mindig viszek ilyenkor, bár ott is kapok, de a sajátomat jobban szeretem.
211. Lara66 (válaszként erre: 210. - Edina1987)
2015. nov. 19. 12:05

:)) Örülök, hogy az olvasóm lettél :)) Próbálom rendszeresen vezetni a naplót, végülis úgy van értelme...


Szaffika, neked is adtam jogot, úgyhogy jöhetsz majd, ha időd engedi :)



A dokihoz én is mentem már mindenféle időpontban, ki szokott nevetni, mert mindig előre mondom neki, hogy most ez van, most az van, most nem borotválkoztam annyira, stb. Mikor vetéltem, konkrétan darabok lökődtek ki belőlem és úgy csinálta a hüvelyi uh-t... na ennél cikibb nem volt még velem. Amúgy mindig elmondja, hogy nála semmi sem ciki és semmi sem gond, ha tudnám, hogy néha miket lát, akkor nem lennék oda mindig :))

A múltkor iszonyatosan kiröhögött, mert azzal nyitottam, hogy pont félidőben vagyok a lábgyantázásban, így ne hányja el magát, ha látja az enyhén növekvő szálacskákat a lábszáramon. Azt mondta, hogy ilyet még nem hallott és hogy tiszta bolond vagyok és majd megszakadt, annyira nevetett.

Úgyhogy no para. Nyilván tudja a te dokid is, hogyha a vérzés 3. napján rendel vissza, akkor ott bizony számolnia kell azzal, hogy vérzel. Semmi gond nem lesz.

210. Edina1987 (válaszként erre: 208. - Lara66)
2015. nov. 19. 08:40
Köszönjük ;) olvastam amit írtál a babócáról,olyan jó olvasni!!!! :D
209. Edina1987 (válaszként erre: 207. - Szaffika2011)
2015. nov. 19. 08:39

Hidd el a doki észre sem veszi hogy vérzel,legalább is az én dokim mindíg úgy csinálta hogy mintha neg sem lett volna,gyors volt. Annyi hogy közvetlen mielőtt bemész,vigyél magaddal intim törlőkendőt,tisztogasd meg magad és nem lesz semmi gebasz ;) igen a clostyt meg a tüszőrepit már akkor fogja felírni ha az ultrahangon minden oké.

Persze mindenképp hírt adok miújság,köszönöm ;)

208. Lara66
2015. nov. 19. 08:10
Izgulok értetek Lányok!! :))
207. Szaffika2011 (válaszként erre: 206. - Edina1987)
2015. nov. 18. 21:58

Jövő szerda körül (nem) kell megjönnie és azt mondták, hogy a 3. napon kell mennem UH-ra (hát nem lesz valami guszta) és vigyek magammal pénzt mert már kell kiváltani a gyogyszereket, szurikat. Ugyhogy december a mi hónapunk :)

Nagyon izgulok érted, írj mindenképpen majd!!!

206. Edina1987 (válaszként erre: 200. - Szaffika2011)
2015. nov. 18. 21:17

Szia!köszönöm jól,néha a hasam szurkál,valamikor erősebben,meg észre vettem hogy fehér folyásom van hol több hol kevesebb,de nem fertőzés vagy ilyesmi, mert akkor tudtommal kellemetlen szagú lenne,de nem az. Holnaphoz még egy hét és kiderül hogy sikerült e a harmadik inszem :)

Ti mikor kezditek?

205. Lara66
2015. nov. 18. 15:42

A napló neve: Csodára várva - Lara naplója

Titkos, úgyhogy neked kell rákeresned és olvasási jogot kérned és akkor én már jóvá tudom hagyni.

:)


Az első bejegyzés elég durva, de ez ne rettentsen el... sajnos valakivel az is megtörténik, amit ott leírtam :( És jó volt leírni nagyon, megkönnyebbülést hozott.

204. Lara66
2015. nov. 18. 15:39

Szabad, szabad :)

Mindjárt utána nézek, még csak 1 olvasóm van és fogalmam sincs, hogyan adtam őt hozzá a naplóhoz...

2015. nov. 18. 15:26

csodálatos :)

hol lehet olvasni a naplód? (ha szabad? )

202. Lara66
2015. nov. 18. 08:35

Másolok a naplómból (hétfői UH):


Láttuk a csöppöt!! 13 mm-es petezsák, egyből meglett, ahogy megjelent a kép! Csodaszépen megnőtt! 6mm volt egy hete hétfőn. Most 13mm, tehát ahogy a nagykönyvben meg van írva: minden nap pontosan 1mm-t nőtt a manó. Csodaszép petezsákunkban egyből szépen lehetett látni a szikhólyagot is. Ekkor ránagyított a doki és közelebbről láthattunk mindent. Ahogy kereste az életjeleket, egyszer csak apró mozgást láttam meg és ahogy nyitottam volna a számat, hogy kérdezzek (ekkor már vigyorogtam az asztalon feküdve), a doki már mondta is: nagyon halványan, de lehet látni, hogy ott bizony mocorog valami! A szívpulzálás volt!!!!!! Elkezdett remegni kezem-lábam és csak figyeltem az apró mozgást hatalmas mosollyal az arcomon... Én még mindig nem tértem magamhoz! Most is itt könnyezek. Ne nézzetek hülyének, de teljesen kikészültem, annyira csodálatos volt!! Annyira reméltem, hogy ezt fogom látni, hogy reggel már tiszta para voltam... féltem, hogy nem látjuk még, pedig tudom, hogy 6 hetesen az sem lenne gond, hiszen sokaknak csak 7.-8.héten lelik meg először a szívpulzálást.

De nekünk, ha haloványan lehet még csak látni, hiszen annyira, de annyira picike még az embrió, de már ott van és tudom, érzem, láttam, hogy él!!!!!!


Leírhatatlan érzés!!!!!! Fél órája sírok a boldogságtól!!!! Most kezdem igazán felfogni, hogy mi is történik... Eddig is örültem, de most ez más!


A dokinál rengetegen ültünk, és rohadt sokat vártunk, pedig időpontra mentünk, úgyhogy bolondok háza volt. A papíromra alig írt valamit, gyakorlatilag csak annyit, hogy a petezsák 13mm. Az uh-t viszont nagyon alaposan csinálta, úgyhogy ez kárpótol az elmaradt adminisztrációért. Jövő szerdán kell visszamennem, hogy a szívpulzálást erősebben lássuk és akkor tud majd rendesen embriót is mérni, mert jelenleg 2-3 mm-es csak. Kicsit azért furcsállom, hogy csak petezsákméretet írt a papírra, de őszintén szólva nem is érdekel igazán! Az érdekel, amit láttam és amit közben mondott és az csodálatos! Minden rendben van, tökéletesek a méretek és alig várom a szerdát, hogy egy szép erős pulzálást láthassak!!!!!!

2015. nov. 17. 15:41
és Lara? :)
2015. nov. 17. 15:41
Edina, hogy vagy?
199. Edina1987 (válaszként erre: 198. - Szaffika2011)
2015. nov. 13. 17:06
Csak gondolj bele abba hogy ott van veled,és küzd veled együtt!!!! Szerintem ezzel mindent elárultam! ;) úgy hogy hajrá!!! :D
198. Szaffika2011 (válaszként erre: 196. - Edina1987)
2015. nov. 13. 14:29

:) Szép gondolatok :)

Abszolút egyetértek Veled, én is azt gondolom, hogy minden van valamiért, a betegség, a "meddőség" minden!Én is sejtem, hogy nálam mi az oka. Az előző férjemmel akkor kezdtek romalni a dolgaink (és hozzá kell tennem, semmi köze nem volt a közben "becsúszott" kislányunknak) amikor ő megszültetett. Most már TUDOM, hogy az is azért volt, mert nem illettünk össze, és azért, hogy találkozzak a mostani férjemmel, akivel 8 év után is halálosan szerelmesek és boldogok vagyunk, de folyton az a gát volt bennem, hogy nehogy megváltozzon, "elromoljon" ha jön egy gyerek. Nem mondom, hogy 100%- osan túlvagyok ezen a gondolaton, de már nem félek semmitől! ;)

197. Edina1987 (válaszként erre: 195. - Szaffika2011)
2015. nov. 13. 14:24

Most a 13 napon csinálták,eddig a 12 napon volt.

Hogy mekkora volt végül azt nem tudom mert én még hétfőn kaptam tüszőérlelő szurit,utána ultrahangot nem csinált. Kedden este kaptam meg a repesztő szurit. A 2 inszememnél clostyt kaptam/gyógyszer/ viszont most fostimon szurit kaptam. Az elsőt szombaton este,hétfőn vissza dokihoz ultrahangra,ott azt mondta gyorsan ki kell váltanom még egy szurit,még akkor be is adták,kedden este meg kaptam a tüszőrepesztőt,csütörtökön a férjem ment 9 re én 12 re.

Én még pluszban szedek femibiont,E100 vitamint,C vitamint abból is 1000 eset,illetve inofolicot.a méhpempőt most ebben a ciklusban kihagytam,mivel stimuláltak féltem nehogy túl stimulálódjak :)

196. Edina1987 (válaszként erre: 193. - Szaffika2011)
2015. nov. 13. 14:15

Sajnos az évek elteltével sok minden megváltozik a testünkben,elég ha egy kicsi valami változik,már közre játszik abban hogy megnehezítse a dolgunkat :/ az a baj hogy az inszemnél is ugyan ugy stimulálnak sajnos akár 6x 6 hónapon keresztül, viszont a lombiknál jó esetben 1x. Én is rettegtem a lombiktól addig míg egy ismerősöm nem vágott bele és sikerült nekik. Az egy akkora löketet adott hogy úgy voltam vele ha jönnije kell a lombiknak akkor jöjjön :)

Sajnos van olyan ismerősöm akinek Anyukája is mellrákos volt,ő is az lett már műtötték vele évekkel ezelőtt,idén csúnyán fogalmazva kipakoltatta magát hogy ott se legyenek problémák,meg se adva az esélyt hogy gyermeke legyen,mivel úgy volt vele hogy ha lánya lesz örökli a dolgokat,fiút meg nem szeretne :/ most ismét műtötték,csomót találtak a mellénél,kiderült ismét daganat,még nem tudni milyen :/ én hiszem azt hogy ezek lelki eredetű problémák,míg nem tesz rendet a lelkében,valami betegség mindíg lesz :( minden agyban dől el! Mindíg azt tedd amit te szeretnèl,a sors úgy is eldönti hogy mi legyen. Én tudom hogy miért jön ilyen nehezen a baba,nálam is lelki eredetű,és hiába nehéz,valamilyen szinten nem bánom hogy küzdeni kell érte!! :)

2015. nov. 13. 14:08

Hányadik napon csinálták az inszemet?Mekkora voélt a tüsző, mikor repesztették?

Ilyenkor is kell szúrnod magad? Bocsi még sosem volt ilyen inszemem csak natúr!

Miket szedsz?

194. Edina1987 (válaszként erre: 192. - Lara66)
2015. nov. 13. 13:58

Pozitív vagyok teljes mértékben,megpróbálom higgattan,nyugottan végig csinálni ezt a 2 hetet.

Ami más az eddigieknél hogy néha szurkál a hasam, de nem görcsölök annyira mint az első kettőnél,akkor nagyon fájt a hasam napokig.

Én szerdán és csütörtökön tapasztaltam a nyákot.

193. Szaffika2011 (válaszként erre: 191. - Edina1987)
2015. nov. 13. 10:58

köszi Edina, biztos fogok kérdezni :)

Mi 1 éve próbálkozunk. Nekem van egy 12 éves kislányom már, ő úgy jött anno össze hogy nem is terveztük..Aztán elváltam és hozzá mentem egy csodálatos emberhez, aki mellesleg 6 évvel fiatalabb nálam. 1 éve mondtuk ki azt, hogy akkor jöhet a baba, nagyon szeretnénk egy közös kis emberkét, Én naivan azt hittem hogy úgy lesz mint 12 éve, rámnéz aztán terhes leszek. De pofára estem, sajnos nem így van már...igaz, 1 éve dec ben terhes lettem spontán, de pár nap múlva iszonyú görcsök közepette elment...Azóta SEMMI..

május körül gondoltuk úgy, ennek fele sem tréfa, fiatalabb nem leszek, elmegyünk egy meddőségi klinikára (BMC) ahol most jutottunk el oda, h megvannak a vizsgálatok és eljutottunk a dokinkhoz.

A többit már tudod. Dec-ben inszem, ha negatív, akkor 1 hónap szünet utána csinál még egyet. Ha az is negatív akkor sajnos vszínú nem marad más, mint a lombik, bár én nem tudom annyira óckodom tőle..Félek ettől a sok hormontól :( És anyukám ráadásul mellrákos volt, nekünk nagy a hajlamunk, és a kiselőadáson pont erről is szó volt, h a mellrák kockázatát növeli..Nem vagyok boldog ettől.Csak nekem már nincsenek éveim várni meg gondolkodni...

192. Lara66 (válaszként erre: 191. - Edina1987)
2015. nov. 13. 09:19

Hát, meg tudom érteni, hoyg eljutottál odáig, hogy akkor legyen a következő lombik... nekem csak egyszer kellett átélnem, de nagyon türelmetlen voltam és iszonyú lassan teltek a napok...

De hátha sikerül!!

A tojásfehérje-szerű nyák állítólag az ovut jelzi. Nekem is volt a vetélés utáni 20. napon ilyen nyák! Pedig előtte soha nem tapasztaltam ilyet! És bizony utána 1-2 nappal fogant meg a babó :)) Úgyhogy szerintem ez jót jelent!!!! :)

191. Edina1987 (válaszként erre: 187. - Szaffika2011)
2015. nov. 12. 19:00
Ha bármilyen kérdésed lenne az inszemmel kapcsolatban ne habozz kérdezni!! ;) sajnos 3x van benne tapasztalatom :/ az az igazság hogy így hogy a 3. Inszem,nem bánnám ha lombikkal indítanánk ha ez sem sikerül :/ rettentően idegörlő az a 2 hét inszem után,én is óckodtam a lombiktól,de mára már inkább abba vágnék bele! Ti mióta bróbálkoztok Szaffika?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook