Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Inszemináció után 8-9 nappal folyamatos, középerős hasfájás fórum

Inszemináció után 8-9 nappal folyamatos, középerős hasfájás (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
250. Szaffika2011 (válaszként erre: 249. - Eufrozi87)
2015. dec. 17. 14:35

Szia Edina, üdv a fórumon.

Én is Szűcshöz járok, nekem az első inszemem volt ma 10 napja, de az utolsó is, Ha pozitív lesz a teszt akkor azért :) ha negatív akkor azért, mert a korom miatt (39-40) már nem csinál többet..Lombikot javasolt,

Az első inszemnél nem értem, mikor vagy hogy derült ki, hogy ciszta lett belőle?

Engem az zavart nagyon, hogy 9. ciklus napon megnézett (én is merionált szúrtam) és azt mondta, hogy 3 tüszőm lett, de amikor mentem 2 nap múlva az inszemre már nem UH zott meg, hogy egyáltalán ott vannak-e még, milyen a nyálkahártya stb..

Most várakozom, lassan tesztidő..de jönnek ki rajtam a pattanások és görcsölget ma a hasam :(((((((

2015. dec. 15. 23:51
Sziasztok!Tegnap óta olvasgatlak Titeket.Először is bemutatkoznék.Edina vagyok,és a BMC-be járok Szűcs dokihoz.Szombaton volt a második inszemem.Nehéz kikapcsolni,h elvonatkoztassam a gondolataimat.Egyfolytában jár az agyam.Hogy vajon sikerült-e most?Valószínű én annyira nem vagyok jól stimulálható,mert 10 napig kellett szúrnom a Merionalt és így is csak 1 tüszőm lett.Az első beavatkozásnál 2,viszont az egyik cisztává alakult,így sajnos fogigátlót írt ki akkor,és 1 hónap alatt fel is szívodott.Nagyon szurkolok Nektek és magamnak is.:):)Jó éjszakát.
2015. dec. 14. 13:08

szia Edina, hogy vagy?

barnás folyás? te milyen progi utánpótlást kapsz?

247. Edina1987 (válaszként erre: 246. - Szaffika2011)
2015. dec. 11. 14:38
Az nem jó :/ viszont barnás folyásom ma is volt,hol több hol csak a wc papíron látszott :/ bizony két nap ;)
2015. dec. 10. 16:49

köszi, és nagyon drukkolok. Én szenvedek ezzel a hülye utrogestannal..nekem annyira macerás. Napi 3x kell 2 golyóval b@szakodnom, folyik ki, állandóan csatakos vagyok ott alul..áááááááááááááá

utálom!

Nagyon drukkolok Neked Edina, 2 nap lesz közöttünk :)

Juuuuj de izgiii

2015. dec. 10. 12:55
Lara nálatok miújság? Hogy vagytok? Kis manócska növöget? :)
244. Edina1987 (válaszként erre: 243. - Szaffika2011)
2015. dec. 10. 12:52
Tegnap megvolt az inszem :) igaz 4 tüszőm lett de a doki nem állította le a kezelést mivel nem az első inszemem. Utána elmentünk nézelődni a vàrosba,este megittam egy fél deci vörös bort,ma tengek lengek itthon,holnap már meló,viszont enyhe barnázásom volt/van,a 3 nál nem volt ilyen. Na de meglátjuk hogy be tudom e tenni a fa alá a pozitív tesztet Apának :D természetesen nem élem bele magam,lesz ami lesz :) úgy hogy megy a drukk Szaffika ;)
2015. dec. 10. 12:38
Edina...helyzet?hogy ment?
2015. dec. 8. 10:03
köszönöm szépen!
241. Heni-8 (válaszként erre: 240. - Szaffika2011)
2015. dec. 7. 19:52
Szorítok
2015. dec. 7. 18:06

Köszönöm!

Túl vagyunk a mai napon.Reggel kiskatona leadás, majd sétáltunk a városban, majd vissza.1 kor szúlítottak, az egész inszem kb 30 mp-ig tartott, úgy szóltak, hogy kész vagyunk :D

Utána feküdtem 20 percet majd eljöhettünk..

Indul a 2 hét izgalom :)))

239. Edina1987 (válaszként erre: 238. - Szaffika2011)
2015. dec. 7. 10:32

Na az szuper :)

Igen ha háromnál több tüsződ van leállítják az egészet,mert akár 4 vagy annál több tüsző lenne akkor annyi baba is lehet. Én ma kapom meg szerintem a tüszőrepit :)

Megy a drukk mára!!! :)

2015. dec. 5. 23:49
Edina pénteken uh ztak (9.napon) és a dokimnak eléggé kikerekedett a szeme mert 3 szép nagy tüszőm lett :)Azt mondta ha eggyel több lenne nem csinàlnànak inszemet mert az màr veszélyes lehet..érdekes, ilyesmiről nem hallottam még .Nyàlkahàrtya is szép, ma este kellett a tüszőrepesztőt szúrni, hétfőn inszem :) Nagyon izgulok!!Edina, neked mit mondtak az uh-n?De jó h együtt csinàljuk :)
237. Edina1987 (válaszként erre: 235. - So_lya)
2015. dec. 5. 23:30
Szia! Én egyet megtanultam a 3 inszem után, hogy soha ne hagyatkozzak a tünetekre,mindíg az a biztos hogy sikeres volt, amikor vagy nem jön meg, vagy pozitívat tesztelsz! Nem akarlak úgy mond elkeseríteni, de ezek a tüneteim nekem is voltak,de sajnos sikertelen volt az eddigi próbálkozás,persze én kívánom neked hogy sikerüljön!!!! Megy a drukk oda is :)
236. Edina1987 (válaszként erre: 234. - Szaffika2011)
2015. dec. 5. 23:25

Hétfőn,és ha minden okés szerdán inszem :) ;)

Minden rendben volt az ultrahangon?szépen megérettek?

235. So_lya
2015. dec. 3. 14:53

Sziasztok Lányok!


Nekünk 27-én volt inszemünk, utána még pár napig fájt/szúrt a hasam, de ezt betudtam a tüszőrepesztő injekciónak. Fehér folyásom pár napja van és ma reggel enyhe menstruációs görcsökkel keltem...olyan bizonytalan vagyok, annyira szeretném ha sikerülne, de nem akarok különböző jeleket behalucinálni. Nektek is voltak ilyen tüneteitek? Koszonom előre is a válaszokat!

2015. dec. 1. 10:46

Igen :)

Edina, mikor kell menned vissza megkukkolni a tüszőket? Én pénteken megyek, remélem..nagyon remélem szépen növekednek..Most már 5 napja szúrunk és nagyon izgulok, hogy jól reagáljak rá. Tudod, nekem ez az első stimum...

233. Edina1987 (válaszként erre: 232. - Szaffika2011)
2015. nov. 30. 10:19
:) jó fej férjed van! :D
2015. nov. 30. 09:41
Edina, úgy képzeld el, hogy én egyáltalán nem vagyok tű parás, bírok minden ilyet a férjem elájul ahogy meglátja. És olyan édes volt, annyira megemberelte magát, hogy beadta nekem és most minden nap ő adja. Igaz, látom, hogy folyik a víz a homlokán, hátán, és mondtam, hogy nyugodtan hagyja mert megpróbálom magamnak én de azt mondta ez is akkor olyan közös. Sajnál, hogy minden nehézséget nekünk, nőknek kell kibírni és viselni és legalább így ő is szenved :D :D :D
231. Edina1987 (válaszként erre: 230. - Szaffika2011)
2015. nov. 28. 22:52

Szia!

Nem ismerem ezt a szurit :/

Ha nagyon bajban lennél a beadásával menny el egy ügyeletre ott majd beadják. Mi hétfőn megyünk a dokihoz hogy kezthetjük e a 4.inszemet.

Inszemre fel!! ;)

2015. nov. 27. 12:50

Sziasztok, megjöttem!

Egész délelöttöt a BMC-ben töltöttem, persze a nagy része a várakozás volt :)

2. napi UH m volt,úgy beszéltük meg múltkor a dokival, hogy 2 inszemet csinál a lombik előtt,

na megkukkantott és azt mondta, hogy max. 1 inszem lesz mert kevés a tüsző..hmm....szoktam gondolni a gyerekhez egy is elég lenne :)

Szóval ma kezdtük a stimulációt, számomra ismeretlen injekcióval , ti ismeritek? Merional.

Napi egyszer kell hasba szúrnom magam. Még sosem csináltam ilyet, a nővérke megmutatta ugyan de olyan baromi goyrsan és nem magamnak adtam be hanem ő csinálta, ugyhogy most parázok rendesen, hogy mindent jól jegyeztem-e meg. Ráadásul pechemre a holnapi adag (első) beadásakor egyedül leszek otthon :) Ez aztán az igazi kihívás :)))

Szóval azt mondta kevés a tüsző..remélem ez nem jelent semmi rosszat ....

Most fel vagyok dobva, pedig kicsit azt vettem ki a szavaiból, hogy a lombik nálam jobb lenne...de a remény hal meg utoljára!

Inszemre fel :)

229. Lara66
2015. nov. 26. 14:05
Franc... most már ideje lenne csatlakoznotok hozzám! :) Remélem összefogva együtt sikerül majd Nektek :) Én továbbra is itt drukkolok :)
2015. nov. 26. 12:33

Reggel teszteltem,negatív lett,és mostmár barnázok is.

Azt mondta a doki hogy ötöt megcsinál és ha még akkor se semmi utána lombik.

Muszály így lenni különben a diliházban kötnék ki,és valszeg a házasságom is rá menne ha állandóan kiborúlnék,és érzelmi roncs lennék. Így nem teszek mást mint sodródok az árral,és csak azért sem fogok kibukni. De este azért megiszom azt a pálinkát :D :)

oké,én benne vagyok!!! ;)

2015. nov. 26. 12:10

Sajnálom Edina!De borzasztóan csodálom az optimizmusodat!

Arra gondoltam, hogy mivel szinte egyszerre inszemelünk most :) ezért mit szólnál, ha megbeszélnénk, hogy akkor most mind a kettőnknek sikerülni fog és együtt pocakosodunk? :)

Na??? :)

226. Lara66 (válaszként erre: 225. - Edina1987)
2015. nov. 26. 11:37

Ó, a fenébe :( Megjött??

Nagyon sajnálom :(

A 4. után, ha az sem sikerül, akkor lombikoztok?

225. Edina1987 (válaszként erre: 224. - Lara66)
2015. nov. 26. 11:35

Na az nagyon szuper!!!!! Örülök neki hogy minden rendben!! :)



Mi készülünk a 4.inszemre. ez van,menni kell tovább!! :/

224. Lara66
2015. nov. 25. 19:24

Hát akkor bejelentkezem csajok!

Nos. Kicsit megint várni kellett, de sebaj. Abszolút kibírható volt és most nem volt őrültek háza.

Egyből meglett a kispicur, aki már annyira nem is kicsi! A CRL 10mm és a petezsákunk is jelentősen megnőtt, 23mm.


Gyönyörű volt, kapásból lehetett látni a szívcsőpulzálást. Gyönyörűen ver neki, a doki gyorsan be is mérte és egy kattanás után már hallhattuk is!! Fantasztikus volt!!

Gyönyörű, egészséges, tökéletes helyen van és minden a legnagyobb rendben. :))


Ja, még annyi, hogy picit le vagyunk "maradva", ma vagyok 7+0 és nem 7+3. De ez nem számít. Az a 3 nap semmi :) Simán behozzuk később :)) A méretek jók, a szívritmus tökéletes, erős babának ítélte a doki. :) És csak ez számít nekem :))


Csináltunk egy rövid videot és képet is, majd teszek fel!

223. Edina1987 (válaszként erre: 221. - Szaffika2011)
2015. nov. 23. 21:02

Köszönöm a drukkokat! :)

Attól függ hogy gyógyszerben kapod az érlelőket vagy szuriba,de ha szurit kapsz először egy szakembernek meg kell mutatnia hogy kell a hasba szúrni. Bátor vagy,én tű fóbiás voltam,mára màr annyit szurkáltak hogy elmúlt a fóbia,de magamat sosem lennék képes szúrni :)

222. Edina1987 (válaszként erre: 220. - Lara66)
2015. nov. 23. 20:58

Meglátjuk :) ha nem,megyünk tovább ;)


Hu az nem lehet kellemes,de jól állsz hozzá legalább :) el is hiszem hogy várod :D

2015. nov. 23. 14:52

Edina, azért nagyon drukkolok, remélem nem igazolódik be a megérzésed.

Ok a tüszőrepesztő, de addíg is kell szurkálni magam

hgy érjenek a peték :)

amúgy abszolút nem félek tőle nem ezért írtam , még vért is vennék magamtól, semmi iszony nincs bennem e téren :)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook