Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Inszemináció után 8-9 nappal folyamatos, középerős hasfájás fórum

Inszemináció után 8-9 nappal folyamatos, középerős hasfájás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2013. júl. 1. 09:08
Dehát lányok,én totál nem azért tettem fel a kérdést,mert a babásodásra koncentrálok!:)persze,tök jó lenne,de ennyi erővel egy méhen kívüli rémképével is spilázhatnám magam,de azt sem teszem. Viszont... Nekem aránylag normál ciklusaim szoktak lenni,első nap görcsölős,amúgy semmi extra,a férjem miatt volt jobbára szükség az inszemre. Szóval ebben az időszakban,ilyen erős hasfájás ismeretlen számomra,csak az inszemhez tudom kötni,ezért érdekel,van-e tippetek.
2013. júl. 1. 08:49
Szia! Nekem két inszemem volt, mindkettő sikertelen. Az elsőnél egyáltalán semmit nem éreztem, a másodiknál meg igen. Hasfájás, szédülés.... Szóval ezt csak azért írtam, mert nekem azt mondta a doki, hogy ne figyeljek a jelekre, mert mindenkinél más. Remélem, hogy neked sikerülni fog, de azért ne éld bele magad teljesen! Drukkolok, hogy sikerüljön és ez pozitív jel legyen!!!!! Írd majd meg, ha megvan a teszt eredménye! :)
2013. júl. 1. 08:31
Varjuk meg a penteket addig ne gondolj ra en most vagyok a 14dik napon nem siekrult pedig elegn sokat fajt a hasam a derekam szedultem pedig utrot nem is szedtem nagyon remenykedtem de a tunetek nagyon felrevezettek tudom nem konnyi eleg sokszor varakozok en is arra a bizonyos napra de addig tulvarialod az agyad legalabb is en ezt szoktam :(
7. évanéne (válaszként erre: 6. - ST 007)
2013. jún. 30. 21:02
Vettem néhány 10-es tesztet, legkésőbb jövő pénteken,a 14.napon eljön az igazság pillanata:)köszi a drukkot,és azt is,hogy erőt adsz a saját példáddal!
2013. jún. 30. 20:42
Drukkolok, hogy baba legyen. Nekem a sikeres inszemnel a legdurvabb hasfajas a 12-13. napon volt es biztos voltam benne, hogy megint nem sikerult. Mondjuk ez volt az a probalkozas, ahol en mar feladtam es lelekben elkezdtem keszulni a lombikra.
5. évanéne (válaszként erre: 4. - ST 007)
2013. jún. 30. 19:53
Igen,többektől olvastam ilyen tapasztalatot,ezért is nem "oltogatom" magam:)de normál ciklusban 1héttel ovu után, ugyanannyival menses előtt ilyen intenzív hasfájásom soha nem volt,addig jó,míg fekszem.
2013. jún. 30. 19:18

Szia!


Nekem mindharom inszeminacio utan kb 1 hettel elkezdett fajni a hasam. A harmadik volt sikeres. A tunetek csak annyiban voltak elteroek ekkor, hogy a 10. napon borzasztoan fajt a derekam. Emellett voltak szedelgos, alacsony vernyomasos napjaim, de ez siman lehetett az Utrogestan mellekhatasa is (2x2-t kaptam huvelykapszula formajaban).

3. évanéne (válaszként erre: 2. - Dallam'75)
2013. jún. 30. 19:01
Köszi a biztatást!:) nekem is volt egy terhességem, kb 10hetesen vesztettem el. Ott nem volt jó jel a hasfájás. Igaz, vérzés is volt a 6.héttől...
2. dallam'75 (válaszként erre: 1. - Évanéne)
2013. jún. 30. 18:29
Hát nekem lombikos babám van, és folyamatosan mensis görcseim voltak. Le is mondtam a piciről, aztán tessék már 2,5 éves. Sztem jó jel, főleg ha nincs mellette vérzésed.
2013. jún. 30. 17:11

Sziasztok!

Először is a történetünk: Januárban 40 leszek, évek óta küzdünk az első babáért. A férjem spermaképe nem túl jó, ennek ellenére összejött egy spontán terhesség a múlt évben, de elvetéltem. Azóta semmi, így 2013. június 21-én inszeminációra került sor.

Véreztem, görcsöltem, a doki szerint nagyon zárt a méhszájam, s ez nem csak az inszemes kellemetlenség, de a sikertelenségünk oka is lehet.

Ma 9 napja volt tehát az eljárás, még pár nap, hogy eredményt tudjunk...

Most azonban az aggaszt, hogy tegnap óta erősebben-gyengébben, de folyamatosan fáj a hasam, mint a menses első napján pl. Amúgy ez a ciklusom 20. napja, tehát a menses még 8-10 nap...

Felfázva nem vagyok, legalábbis egyéb tünete nincs.

Napi 3x1 Utrogestant szedek. Szeretném azt hinni, hogy beágyazódás, stb, de alapvetően racionális ember vagyok, nem akarom magam becsapni.

Szerintetek mitől fáj ennyire a hasam???

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook