Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Jelenleg (2013.július) mekkora könnyűszerkezetes (fa) ház építhető lakóingatlan céljából? Könnyűszerkezetes ház építése fórum

Jelenleg (2013.július) mekkora könnyűszerkezetes (fa) ház építhető lakóingatlan céljából? Könnyűszerkezetes ház építése (tudásbázis kérdés)


6. inta (válaszként erre: 5. - Kristo_f)
2013. jún. 30. 17:16
Én is megnéztem, hogy hülyeséget beszélek-e :)
5. kristo_f (válaszként erre: 3. - Inta)
2013. jún. 30. 17:13
Éppen az elöbb kerestem rá az "Anico"-ra :)
2013. jún. 30. 17:11

Igaz tavaly volt, de igencsak szép, majd' 150-200m2 házakban dolgoztam


Én se hinném hogy ilyen rendelet született volna

60m2 semmi szinte családi házban


Nézz ki a neten egypár kivitelezőt vagy az ÉMI oldalán emi.hu és érdeklődjél emilben. Szivesen adnak felvilágositást

3. inta
2013. jún. 30. 16:55
Egyébként az olyan nagyobb könnyűszerkezetes házépítők kínálatában, mint az Anico, a Készház stb még mindig elérhető a 100 nm fölötti építkezés is, szóval gondolom nincs 60 nm-es korlát.
2. inta (válaszként erre: 1. - Ágica10)
2013. jún. 30. 16:52

Én nem hallottam a korlátozásról, de ha a 60 nm nem fér bele, akkor leáldozik a könnyűszerkezetes biznisznek. Nem hinném, hogy az nem menne.


A maximum nm-t szerintem a helyi rendeletek szabályozzák, telekmérettől és területi egységtől (kül- vagy belterület stb)függően.


De az is igaz, hogy csak szerintemezni tudok, nem pedig jogszabályokra hivatkozni.

2013. jún. 30. 16:36

Jelenleg (2013.július) mekkora könnyűszerkezetes (fa) ház építhető lakóingatlan céljából?

Állítólag idén januárban korlátozták a maximum négyzetméterét, én 60nm-es épületet szeretnék építeni!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook