Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kisgyerekkel utazni ! fórum

Kisgyerekkel utazni ! (beszélgetős fórum)


2013. júl. 15. 11:16
Bármikor utazhatok a kisfiammal ,semmi probléma nem volt sőt :)
2013. júl. 1. 14:10
Én nem vállalnám be a kislányommal,mert ismerem milyen...kocsival is ha hosszabb útra megyünk(2óra)alvás időbe indulunk,mert nem bírnék vele.Viszont érdekes módon a repülő utakat,még a 12órásat is imádja,mert ott tud mozogni.Szóval te ismered,enyémet nemtudnám lekötni ennyi ideig egyhelyben (3,5éves)
7. baumann (válaszként erre: 6. - Kitrákotty)
2013. júl. 1. 13:52
Úgy legyen :) Én is ebben reménykedem !
2013. júl. 1. 12:17
Egy hároméves szerintem simán elalszik a 4 órás menetidő alatt. Előtte nézegettek képeskönyvet, mesélsz neki.
5. b4b1d52444 (válaszként erre: 4. - Baumann)
2013. jún. 30. 18:24
Akkor marad a mesekönyv, meg a tabletre max. töltesz le egy mesét és nézitek együtt. MÁs megoldást én nem nagyon látok.
2013. jún. 30. 15:18
Majd ősszel lesz 3-éves de még csak most próbálkozunk a szobatisztasággal így marad a pelenka ,tablet van de avval sincs el sokáig :/ Nem tudunk menni mert az meg átszállással van :( és több idő !
2013. jún. 30. 15:10
Oh vonattal nem tudnátok menni? Már csak azért is, mert ott a kupéban jobban tud mozogni másrészt ott akárhogy is de wc-re is el tud menni. Ki fog bírni egy kisgyerek négy óra hosszát pisilés nélkül szerinted?
2013. jún. 30. 15:06
hány éves? színező, könyvek, mobilon/tableten film, mese, mágneses rajztábla, stb...
2013. jún. 30. 15:02

Egy hét múlva indulunk le a nagyszülőkhöz, autobuszal megyünk a menetidő 4-óra lesz !

Egy kicsit félek hisz eleve egy örökmozgó a gyerekem és nem igazán lehet hosszabb ideig lekötni a figyelmét ,aki volt már ilyen hosszú úton gyerekkel mivel próbálta lekötni ???

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook