Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Duzzadt, fájó alsó szemhéj mitől lehet? fórum

Duzzadt, fájó alsó szemhéj mitől lehet? (tudásbázis kérdés)


11. virag32 (válaszként erre: 10. - Joshx)
2013. júl. 10. 12:31
Köszi, de szerencsére két nap alatt elmúlt, semmire nem vagyok allergiás.
10. Joshx (válaszként erre: 8. - Virag32)
2013. júl. 9. 23:32
gräs..... www.pollenkoll.se
9. Miss Angel (válaszként erre: 8. - Virag32)
2013. jún. 30. 19:50

én sem voltam soha életemben,mégis eljött,látod..:S

a kontaktlencsétől nem lehet esetleg?mondjuk nem volt nekem soha mert ugye nem kell,de hallottam olyat, hogy esetleg okozhat gyulladást már akkor is ha kicsit "szennyezett"vagy ilyesmi...de persze okoskodni semmiképp nem akarok,pláne abban nem,amihez nem értek....ez is csak hallomás alapján jutott eszembe.

2013. jún. 30. 16:13

fura, mert még életemben nem voltam semmire allergiás... Kontaktlencsét hordok, ma azt nem tettem be direkt.

Mondjuk az is van, hogy terhes vagyok, és az immunrendszerem azóta kicsit furi lett, múltkor pl két napra úgy begyulladt a bal oldali nyaki nyirokcsomóm, hogy nem bírtam mozgatni a fejem, életemben nem volt azelőtt ilyen, elmúlt magától.

Nem hiszem,hogy nálunk árulnak kamillát zacskóban, ahogy otthon (külföldön élek), de megkérdeztem és lehet valami krémet kapni ilyesmi gyulladásra, ha nem javul magától, veszek pár napon belül.

2013. jún. 30. 15:55
ha a fájdalom mellett esetleg viszket is,tuti allergia...nekem a felsőn volt,irtó rossz,fájdalmas,viszkető,egy rés volt a szemem,mert emellett még úgy meg is duzzadt.ez allergiás reakció volt bizonyos anyagra...kamillázd,az gyorssegítség,de minél előbb orvos!
2013. jún. 30. 15:29
esetleg huzat?
2013. jún. 30. 15:13
Allergia esetleg?
4. virag32 (válaszként erre: 3. - Miramira77)
2013. jún. 30. 14:28
De az nem olyan, hogy egy bizonyos részen duzzadt a szem, és kifejlődik rajta egy ilyen kis cucc? Nekem nem olyan, úgy értem, nem határolható el külön egy kis duzzanat, hanem az egész fáj.
2013. jún. 30. 14:14
Árpa?
2013. jún. 30. 14:12

Sziasztok!


Reggel óta nagyon fáj és meg van duzzadva a jobb szemem alsó szemhéja. Mitől lehet ez? Mit kell ezzel csinálni (és mit nem?) Állatom nincs, alig voltam kint az elmúlt három napban.


Soha nem volt még semmi baja a szememnek.

Köszönöm a tippeket!

2013. jún. 30. 14:11
Duzzadt, fájó alsó szemhéj, mitől...?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook