Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szemet szemért? fórum

Szemet szemért? (beszélgetős fórum)


29. syria (válaszként erre: 28. - Bowie)
2013. júl. 2. 17:53

10-15 éve más világ volt.


Most már azért is húzkodják a szájukat, ha bejelentem: a szomszéd utcában egy 20 éves, debil (14 éves gyerek szintjén levő) fiú jogosítvány nélkül, egy forgalmival nem rendelkező, 40 éves FÉK NÉLKÜLI Trabanttal repeszt a környéken.

Az volt a válasz: csak nem gondolom, hogy majd egy járőr 24 órás lesben áll?

Persze, nem is ezt gondoltam. Csak azt kértem: ha neszét veszem, hogy ha az idióta elindult (többnyire az autóba gyűjtve a környék kiskamaszait), akkor várják haza.

Szerencsére ez meg is történt, lekapták a kölköt a 10 körméről, de mivel semmi más bizonyítékuk nem volt, mint hogy a porta előtt álló autónak meleg volt a motorja... :(

28. bowie (válaszként erre: 27. - 121ed3f48d)
2013. júl. 1. 19:13
Kimennek. Kötelesek kimenni. Érdekes, hogy amikor hívtam őket, egyből jöttek...
27. 121ed3f48d (válaszként erre: 13. - Bowie)
2013. júl. 1. 18:05
A rendőrök ilyenért nem mennek ki.
2013. júl. 1. 09:38
Hangszigetelésre sincs pénzed?? Legalább a hálószobádba - akkor egyrészt egy darabig nálad is lenne munkazaj (persze a többi szomszédnak előre szólj...), utána meg akármit csinálhatna, nem hallod!:)
25. syria (válaszként erre: 16. - Bc257fd221)
2013. júl. 1. 06:34
Dehogy! Csak tudok az ocsmány dolgairól, amit a felesége ellen elkövetett. :(
24. SDitti (válaszként erre: 8. - JudyTim)
2013. júl. 1. 05:49
Magyarországon az lett volna a történet vége, hogy: Azóta NEM köszön!
23. 55416fb8e2 (válaszként erre: 21. - BAdry)
2013. jún. 30. 16:58
nem azert kellett volna hivni, hogy hangoskodik, az nem er semmit. bar en ilyen esetekben mindig az epittetot hibaztatom, a vekony falakert :) azt nem tudom elhinni, hogy barkinek az lenne a hobbija, hogy minden ejjel orakon keresztul dobalja a butorait, es orakon keresztul fapapucsban futkarozik a lakasaban, csak hogy a szomszedait bosszantsa :) mindenhol akadnak olyan lakok, akik erzekenyek a zajokra es kiborulnak. csak az marad, hogy olyan helyre koltozol, ahol vastagok a falak vagy nincs szomszed :)
22. b62e6311d6 (válaszként erre: 1. - BAdry)
2013. jún. 30. 16:45

Regisztrálnám valami társkeresőre:)

Egy darabig jövés - menés lenne, aztán lenyugodna ... :)))))

21. bAdry
2013. jún. 30. 16:04
Egy szomszédja van csak egy ezer éves özvegy nő akivel puszipajtások és szerintem ha zavarni se írna velem alá semmit. Én lakom egyedül alatta. Sajnos nincs pénzem költözni még egy jópár hónapig.
20. bAdry
2013. jún. 30. 16:03
Rendőröket már hívtam, semmi eredményt,tagadta nem tudtak vele mit csinálni. Marad a verekedés...
19. 55416fb8e2 (válaszként erre: 1. - BAdry)
2013. jún. 30. 14:58
amikor csinalja, hivd ki ra a rendoroket azzal, hogy hangos zajok jonnek a lakasbol es kiabalas, esetleg segelykialtas es aggodsz :) boven eleg lesz egyszer neki, ha beallitanak a rendorok, utana meggondolja, zajongjon-e
2013. jún. 30. 14:46

De békésen intézné itt mindenki

Ő már megpróbálta, eredmény nélkül

Rendőrség + k.képviselő

Vicceltek


A többedik szólás után négyszemközt meg kell agyalni. Az ilyennek nem használ a szép szó.


Melóztam egy helyen, szomszéd elkezdett düdörögni és fenyegetőzni önkormányzattal és más hasonlóakkal, hogy zavarom őt

Persze a munka nem csendes volt, de egy napos és ez mindenhol zajajl jár, ezt ki szokták bírni.

Az egész család egy stresszben élt, mert mindig valamivel bas***ta őket


Leüvöltöttem a fejét és rögtön csönd lett arra a napra

Igaz, utána ment feljelentgetni, eredmény nélkül, Ősszel biróság is lesz, mert valami marhasággal odáig is elment, bár az egész ház tudja hogy egyfelöl dilis kicsit, másfelöl nincs igaza


Ilyenekkel normálisan megbeszélni bármit?

17. kisj (válaszként erre: 1. - BAdry)
2013. jún. 30. 14:40
te nem az alattam lévő szomszédom vagy? :D
16. bc257fd221 (válaszként erre: 12. - Syria)
2013. jún. 30. 13:57
Persze,mert tetszel neki!:)
2013. jún. 30. 13:43
Beszélhetnél a közvetlen szomszédaival. Ha őket is zavarja az éjszakai pakolászása (nyílván a klumpa csak téged bánt) és közösen panaszt emeltek a közös képviselőnél, akkor már kutya kötelessége intézkedni, még akkoris ha a mókuspajtása az illető.
14. adb76203b8 (válaszként erre: 1. - BAdry)
2013. jún. 30. 13:31

Viszonoznám...


Nekem van egy kedves szomszédom, aki először az éjszaka közepén csengetett fel hozzám valamiért. Csak nyomta a csengőt, én meg mivel egyedül voltam otthon, rettegve ültem a szobámban. Az eset párszor megismétlődött, igaz napközben. Ha nem akartam beengedni (féltem tőle), félórákat nyomta a csengőt...


Egyszer összekaptam magam, kimentem, és elkezdtem ordibálni vele, hogy ezentúl minden ilyen megmozdulást viszonozni fogok, és menjen a fenébe... Aznap este még lementem, és kb. 20 percig nyomtam a csengőjét.... Azóta nincs gondom vele.


Amúgy füldugó tényleg sokat tompít a zajokon.

13. bowie
2013. jún. 30. 13:26

Nyugodtan szólhatsz a rendőröknek. Kimennek, figyelmeztetik...ha nem hagyja abba, akkor meg majd beviszik. Nekem is volt jó 10-15 éve egy ilyen szomszédom, még tanultam.

Csak akkor hívd őket, amikor csinálja.

És akkor mennek hozzá, mert bejelentés érkezett..

12. syria (válaszként erre: 1. - BAdry)
2013. jún. 30. 13:08

Semmiképpen! Nem vezet jóra.


Felvenném hangrögzítőre, majd áthívnám egy teára, kávéra, arra, amit szeret, s lejátszanám neki, hogy mit művel. Megkérdezném: ő mit szólna hozzá, ha valaki hasonló módon zavarná a nyugalmát.


Sokkal kevesebbért rá szoktam szólni a szomszédomra. 84 éves, és rendszeresen hétvégén, esete fél kilenckor fűrészel, kalapácsol. Eddig még mindig használt. Egyébként én vagyok az egyetlen, aki tud hatni rá. Ha a felesége, vagy más szomszéd szól neki, mert már majd' megbolondulnak, azokat le se szarja. Engem valamiért respektál. Sejtem is az okát. :)

11. moonlight13 (válaszként erre: 1. - BAdry)
2013. jún. 30. 12:54
Kapcsolj be valami zenét, és amikor ő alszik, hangosan hallgasd!
10. bc257fd221 (válaszként erre: 1. - BAdry)
2013. jún. 30. 12:41
Biztosan nem szóltam volna,mert már csak azért is csinálja.Füldugó:(
9. Syksy (válaszként erre: 8. - JudyTim)
2013. jún. 30. 12:23
Magyarország ettől nagyon messze jár sajnos. :S
2013. jún. 30. 12:21

En igaz Nemetorszagban elek es minalunk nagyon komolyan veszik a csendhaboritast. Az en szomszedom ejfelkor prrszivozott, kihangositott telefonon beszelt az erkelyen este , amikor mar siri csend volt a lakotelepen, szoltam neki 2x.Rögzitettem a telefonommal a tevekenysegeit, az pedig datum ora szerint dokumentalta, igy volt bizonyitekom . Nem ertett a szobol,irtam panaszlevelet a föberlö cegnek, es kihivtam a rendörseget csendhaboritas cimen. Feszolitottak, hogy amennyiben nem alkalmazkodik kilakoltatjak.

Ebböl tanult. Es azota elöre köszön.

7. fd681950b6 (válaszként erre: 1. - BAdry)
2013. jún. 30. 12:17
Nem fújnám fel az ügyet. A társas együttléttel együtt jár némi zaj. Meg lehet szokni, aludni is lehet, csak kell hozzá némi pozitív hozzáállás is. Téged sem elsősorban a zaj zavar, hanem a saját haragod.
6. SDitti (válaszként erre: 5. - BAdry)
2013. jún. 30. 12:06

Ja, látom, hogy próbáltad már. :(


Nem lehet leülni vele és értelmesen elbeszélgetni?

5. bAdry (válaszként erre: 3. - SDitti)
2013. jún. 30. 12:00
azon át is hallom, mert kijön a fülemből.
2013. jún. 30. 12:00
vennék neki egy puha papucsot és ráakasztanám a kilincsére
2013. jún. 30. 11:59
Füldugó?
2013. jún. 30. 11:59

Ő mikor alszik? Akkor viszonoznám! (ördögfejes smile)


Komolyra fordítva a szót, nem tudom.

2013. jún. 30. 11:57
Ti mit csinálnátok,ha egy gonosz egyedülálló nő fél éve csörögne csattogna a lakásotok felett.Többszöri megkérésre annál inkább, gúnyosan mosolyogva. Legutóbb sírba zokogtam, h kérem ne csinálja, mert nem bírom már, h kialvatlan vagyok, rosszabb lett.ideges vagyok,stresszes nagyon. éjjel fél 2kor fél4 kor reggel fél 7 kor hatalmas csörgés klumpában való rohangálás és tárgyak nagyon hangos dobálása nem tudok mit tenni. költözni nincs pénzem. közös képviselővel jóban van és amúgy is tagadja mert csak engem zavar csak én lakok alatta..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook