Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Álmok jelentése-hozzáértők segítsége! fórum

Álmok jelentése-hozzáértők segítsége! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
110. Handy777 (válaszként erre: 109. - Pötibaba)
márc. 14. 19:37
Szia. És utána történt valami rossz veled?Sokmindent olvastam az ilyen álommal kapcsolatban.
109. pötibaba (válaszként erre: 108. - Handy777)
márc. 14. 16:45
Sajnos nem tudom, de többször volt már a fogaimmal kapcsolatos rémálmom.
márc. 14. 15:29
Sziasztok. Szörnyű éjszakám vagyok túl. Azt álmodtam ,hogy kiesett majdnem az összes fogam és a markomba tartom.😔 Nem tudom honnan jött, voltak rossz gondolataim egy nehéz időszakon vagyok túl. Tényleg annyira rosszat jelent foggal álmodni? Álmodott már valaki ilyet? Köszönöm, nagyon felzaklatott.
107. Lexor
2015. márc. 10. 12:56

Sziasztok,ma reggel arra a rémálomra ébredtem hogy ültem valaki mellett az autóban ès egyszer csak egy Volkswagen kis busz kamion nagysàgban a mi sávunkba átjött és ütköztünk,de a becsapódás előtt mondtam hogy nee és azt éreztem mintha minden megszünne körülöttem és mintha a mellkasom összenyomódna,amit felríadásom után is éreztem.


Az lenne a ķérdésem ennek az álomnak mi a jelentése? Nagyon kérem hogy valaki aki ért ehhez adjon rá választ amilyen gyorsan csak lehet,köszönöm.

2015. jan. 4. 14:56

van a neten egy honlapcím, itt megnézhetitek, igaz, hogy nincs minden meghatározás fent, de azért kiindulópont lehet.


nem írhatom le, mert kizárnak.....

2015. jan. 4. 14:54
Szia én választ is szeretnék de lehet hogy nem jó helyre írtam.
104. kleeri
2015. jan. 3. 20:57

úgy látom mindenki csak kérdez, de válasz nincs,

akkor kitől kérdezünk,

vagy ezek költői kérdések

2015. jan. 3. 20:50
Sziasztok! Fagyöngyel álmodtam nagyon szép volt. Mit jelenthet ?
2014. jún. 27. 18:01

Valaki segítsen kérlek titeket! Volt szerelmemmel álmodtam,szomorú voltam ,ő átölelt,mosolygott és megcsókolt! Miért álmodom ezt ennyi év után.

Ma már menyasszonya van,persze nem szerelmes,de nem tartjuk a kapcsolatot.Köszönöm válaszotokat !!! Valaki remélem olvassa.

2014. jún. 27. 17:59
Valaki segítsen!
2012. aug. 1. 20:06
Álmomban láttam egy személyt,aki nagyon fontos nekem, de már nem tartjuk a kapcsolatot. Az ott lévő emberek meg akartak győzni, hogy ez ő, én váltig állítottam, hogy csak hasonlít rá, nem ő az. Megfogtam a kezét, becsuktam a szemem, végig simítottam és rádöbbentem, hogy ez nem ő. Aztán felhúztam a felsőt a mellkasán és nem volt rajta a jel... a jel, a sebesülés, amit akkor szerzett, amikor még velünk volt... megrémültem. Mi a csudát jelent?
2012. máj. 21. 20:20
Az albínó ló mit jelent?
2011. jún. 19. 08:46

jajj álmonban találkoztam önmagammal:D egy határátkelőn vártunk anyu meg én hogy visszatérjen az a busz amivel a páromék mentek (meg elvileg én is, de én már azt hittem nem vagyok azon a buszon mivel ugye a határátkelőn voltam)


erre jött a busz és hátulról láttam magam meg a tesom és amikor megismertem magam ugy, akkor vissza is néztem és elmékeztem is rá hogy én ott tényleg vissza néztem amikor jöttünk át csak ugye akkor még nem láttam mire néztem vissza, pedig magamra meg anyára


pont telefonálni akartam a páromnak hogy hol jár már a busz erre igazából megcsörrent a telefon és felébredtem:DDDDDDD

2011. márc. 5. 22:26
Szerintem mindenkinek személyre szabottan kellene megfejteni az álmát...nem lehet általánosítani...mindig utáltam az álmoskönyvet...
2011. márc. 5. 22:21

Sziasztok!

Nekem van egy visszatérő rémálmom, amit most inkább nem írnék le, mert elég hosszú, de nem tudom mitől lehet. Próbáltam utána nézni, még álmoskönyvben is megnéztem ( nem nagyon hiszek benne, de kiváncsiságból), viszont nem volt benne. Van másnak is ilyen problémája, hogy évek óta, gyakran ugyanazt álmodja? Elég rémisztő és morbid a dolog egyébként...

2011. márc. 3. 06:54

Kérlek segítsetek!!

Anyukám hanngyával álmodott.Tudtok segíteni ez mit jelent valójában?

2010. dec. 21. 08:29

Érdekelne,hogy mit jelent a következő álom?

Anyukámmal valami rendezvényen voltunk és a ruhájában bennemaradt néhány tű.Én szedegettem ki belőle...

Mit jelenthet?

93. 274c9996b8 (válaszként erre: 92. - Hlaci79)
2010. nov. 27. 15:21

En azt tudom tanacsolni hogy , vegezd el az agykontrollt ,ott többek között az alomkontrollt is megtanitjak , ami azt jelenti hogy almodban tudsz tanacsot,valaszt kapni egy adott,beprogramozott kerdesre !

Amit itt leirtal az termeszetes ,mert most körulötte forog az agyad es almodban csak folytatodik....

2010. nov. 27. 14:40
Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni... Szakított velem a barátnőm, mert azt mondja, már nem érzi azt irántam, amit érzett... 2 éve voltunk együtt... Voltak olyan gondjaink, amik csak ránk tartoznak, hiába is írnám le. Én érzem és tudom, hogy hihetetlen kapcsolat van köztünk a szívünkben és ez soha nem múlik el, de ő azt mondja, a szerelem már kihalt benne... Tegnap lefeküdtem aludni és kértem a nem tudom micsodát (mert nem vagyok hívő), hogy álmodjak valamit, amiből tudom, együtt leszünk-e valaha még... Egyszer ébredtem fel, előtte és utána volt álmom... Az elsőben nem szerepelt és valami helyen voltam, ahol volt más nő, aki nagyon szép volt... Beszélgetésekre nem emlékszem, de nem is hiszem, hogy bármi konkrétra kéne... Felébredtem, visszaaludtam és a második álmomban már végig a barátnőmmel voltam... Kocsiban is ültünk és vártunk a többiekre, valahol üdítőt vettünk a boltban, leültünk valahova, ilyenekre emlékszem, de a lényeg, hogy végig együtt voltunk... Ezen kívül a szakítás utáni éjjelen volt egy olyan álmom, hogy magamra tetováltattam az arcképét... Nem tudom, mit higgyek, hogy volt-e ezeknek bármi jelentése vagy csak amúgy is körülötte forognak a gondolataim... De szeretnék hinni benne, hogy van! És nekem csakis ő kell, ezt tudom! Köszönöm előre is!!!
91. 6cent (válaszként erre: 89. - Gepárd1962)
2010. nov. 2. 11:01

hát jah

szinte minden nap talizunk

90. 8257e32c83 (válaszként erre: 88. - Gepárd1962)
2010. okt. 23. 20:50

Nos, igen, ezt a véleményt osztom én is! Ha van közös jövőnk, akkor így is úgy is egymás mellett kötünk ki! Tisztában vagyok vele, hogy még mindig szeretem! Nem akarom elfojtani ezt az érzést, olyan ritkán adatik meg az embernek...... Jó szeretni! Kár, hogy nem viszonozzák....

Köszönöm a véleményt.

89. Gepárd1962 (válaszként erre: 87. - 6cent)
2010. okt. 23. 14:13
Valószínű, hogy közöd van ahhoz a jó baráthoz. Úgy értem, közös úton jártok...
88. Gepárd1962 (válaszként erre: 85. - 8257e32c83)
2010. okt. 23. 14:10

Valószínű, hogy még szereted.

Nehéz tanácsot adni, hogy elengedd-e, mert aki szerelmes, másképp látja a dolgokat.

Én azt tanácsolom mégis, bízd az időre. Ha együtt kell lennetek, úgy is visszajön, ha nem, szép lassan csökkenni fog az iránta való kötődés.

Van egy magyar közmondás: "minden csoda három napig tart..." ennek van is némi alapja, az idő másképp engedi láttatni a dolgokat később...

87. 6cent
2010. okt. 21. 16:09
és ha meg halok álmomban egy jó baráttal?
86. 274c9996b8 (válaszként erre: 81. - Ivuszaaa)
2010. okt. 18. 18:09
Ez azt jelenti hogy , azon kevesek köze tartozol akik megalmodjak a jövöt bizonyos szitukban,helyzetekben.....
2010. okt. 18. 17:46

Szia!


Érdekesek ezek az álmok. Nekem a szerelmem jelent meg álmomban, nem rég, (a sztorihoz hozzátartozik, hogy két hónapja szakítottam vele meg minden kapcsolatot, de belül nem tudom elengedni, egész nap ő jár a fejemben, nagyon nehéz!)

Egy baráti társasággal volt, sok ember körülötte, (mint az életben is) na és ő konkrétan egy lánnyal! Csak ültünk, és néztük egymást szó nélkül, a leányzó is nézett, mintha nem értették volna, hogy mit keresek én ott. Vágtam a szitut, és felálltam. Erre mindenki felállt, és jött velem.... Másnap reggel aztán láttam, hogy elhúznak a kocsival, és én mint az őrült, el kezdtem összepakolni, és rohantam volna utánuk, de közben jött az az érzés, hogy én már fölösleges vagyok, úgy is.... Itt vége lett az álmomnak. Na ez mit üzen nekem???? El kell engednem, vagy nem szabad elengedni???? Szerintetek?

2010. aug. 26. 21:46

MIt jelentenek a következő képek álmainkban:

Apa, gyilkosság, üldözés, túszejtés ?

Ezek sajnos általában együtt szerepelnek és szeretném megtudni, mivel nem tudok megbékélni.

2010. márc. 26. 21:49

mindig azt álmodom,hogy terhes vagyok,de vagy felkelek mire el jönne a szülés ideje,vagy ha ott tartok,akkor is fel kelek ..!!

vissza térő álmok!!!

mit jelenthet?

köszönöm.

82. Tina87
2010. márc. 26. 21:33
Téli erdőben megy a villamos, és szakad a hó.Ez mit jelenthet?
2010. márc. 26. 21:30
Hello! nekem szoktak olyan álmaim lenni valamikor h megálmodok előre egy bizonyos beszélgetést, amiből vita lesz a végén, és egy hét-hónap múlva meg már igazából látom a megálmodott beszélgetést. Ez mit jelenthet? Meg az ,hogy sokszor az álmomban nem szereplőként hanem csak nézőként veszek részt...tehát ,hogy én látom magamat az arcomat és nem én irányítom magamat.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook