Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Állapotos nők ide- kétvonalas teszt, az eslő meghökkenés... fórum

Állapotos nők ide- kétvonalas teszt, az eslő meghökkenés... (beszélgetős fórum)


2013. jún. 29. 20:23
Igen szerdán mérte a védőnőm a testsúlyom és 3 kg-ot szedtem fel eddig és 54 kg-ról indultam. 23 éves vagyok.
11. Libcsi
2013. jún. 29. 20:04
Klassz. És híztál eddig? Még azt megkérdezhetem, hány éves vagy?
2013. jún. 29. 20:01
Már jelentösen látszik hogy terhes vagyok ha akarnám sem tudnám letagadni. Elöntöt egyben boldogság, öröm és izgalom érzete.
2013. jún. 29. 19:46
Ó, és pici hasad van már? :) Benned miféle gondolatok merültek fel az első napokban, amikor világossá vált számodra?
2013. jún. 29. 19:37
Én akkor 8 hetes voltam, igaz akkor a nőgyógyász elnézte, de azóta minden rendeződött mert akinél most vagyok az helyes adatot adott meg.
2013. jún. 29. 19:34
Valószínüleg jún.18- án történt meg, így tegnap 10 nap után mutatta ki a teszt. Hétfőn tesztelek, elmeseljük otthon a szülőknek és jövő héten tervezem.Te mikor voltal először, hány hetesen?
2013. jún. 29. 19:22
Igen teljes mértékben megváltozott, jobban vigyázz rám hogy semmi bajom ne essen és óva int minden fajta dologtól ami esetleg kárt okozhatna és nagyon jól esik a törődése mert minden alkalommal mikor megpillant egyből figyel a babóra is ami alatt azt értem hogy puszit nyom a hasamra :). Ő a szüleinek már akkor megmondta mikor elvégeztem a tesztet aminek én nagyon nem örültem mert egy kicsit babonás vagyok, de hát hálaistennek nem történt semmi baj, sajnos édesanyám mástól tudta meg így én nem tudtam őt saját magam értesíteni, de azóta a párom szülei és édesanyám is nagyon várják a babát és örülnek. Egyébként mikor fogsz nőgyógyászhoz elmenni?
2013. jún. 29. 19:12

Így utólag a szédülés, ami a nap folyamán simán előjött, de az egyébként is alacsony vérnyomásomnak tulajdonítottam.

Fejfájást pedig a vizsgák miatti kialvatlanságomnak.

Egyébként eddig mást nem.

Párod viselkedése megváltozott? Gondolok itt arra, hogy jobban félt és vigyáz rád? Szüleiteknek mikor és hogyan mondtátok el a hírt?

2013. jún. 29. 19:09
Én most jelenleg a 17 hétben vagyok. Igazából nekem áldásos várandóságom van mert semmi előzményei nem voltak a terhességem első szakaszában ahogy mái napig sem érzek semmi rosszullétet, tehát én jól tűröm. De tudni illik hogy minden terhesség más és más, na már most neked nem tudom hogy a teszten kívül milyen tünetekkel érezted meg hogy teherbe estél.
2013. jún. 29. 19:03
Timcsoka, koszonom a valaszod.Tudni lehet, hanyadik honapban vagy? Mik voltak a legelso tuneteid? Etelek, szagok, illatok, rosszullet tekinteteben?
2013. jún. 29. 18:52
Nem vagyok sokkal idősebb tőled és először mi is ledöbbentünk mikor két csíkot kaptam a teszten, de végül elfogadtuk és nagyon örülünk a babónak. Lehet hogy nem jó tanácsnak véled de nem kell elhamarkodni a bejelentést hiszen még csak ti is most tudtátok meg és ezt nyilván először nektek kell feldolgozni. Félni viszont semmiképp nem kell, bár nem ismerem a szüleid, de ha megértők akkor bátran megmondhatod nekik.
2013. jún. 29. 18:48

ESziasztok!

Ezt a csevelyt azért indítottam, mert tegnap reggel egy Facelle nevű terhességi teszten két vonal jelent meg.

A helyzet az, hogy 21 éves vagyok, egyszer jártam nőgyógyásznál kb.4 éve, mert folyásom volt, de akkor szűz voltam, emiatt nem vizsgált.

2,5 éve ismerem a páromat,2 éve kapcsolatban élünk, 9 hónapja együtt lakunk saját lakásban, nyugodt kör.közt.,

Ő 28 éves, és mikor remegve felhívtam, hogy terhes vagyok, nagyon örült, ám egyáltalán nem terveztük még.Óvszerrel alaposan, odafigyelve védekeztünk mindig és elkepzelbi sem tudjuk, hogy hogyan, mikot történhetett.

Olyan különösen pozitívan furcsa érzés, hogy Valaki bennem

fejlődik, aki a miénk.Szüleink nem tudják még. Nem tudom, hogyan mondjuk vagy mondjam el itthon, hogy teherbe estem.Félek.

Tapasztalatokkat ezügyben örülnék, ha írnátok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook