Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi lehet annak a videónak a címe, ahol hasizom gyakorlatokat mutatnak állva? fórum

Mi lehet annak a videónak a címe, ahol hasizom gyakorlatokat mutatnak állva? (tudásbázis kérdés)


2013. jún. 30. 14:51
köszönöm szépen a segitséget. Közben megtaláltam a you..bon :)
2013. jún. 29. 21:34

Szia én ezt a torna videót nem ismerem, de én Norbira tornázom, és nála van olyan, hogy állva hasizom, igaz, csak egyféle, de én nagyon szeretem.

Kezek fenn, aztán egyik láb felhúz, kezeket közben leengedni, és utána a másik láb, és ezt jó gyorsan, dinamikusan.


Gerincsérvem miatt nekem sem jó a haspad vagy a felülés, a gyógytornász szintén mutatott többféle, fekve végezhető hasizomgyakorlatot, keress rá, talán lesz a neten. Ezt nem tudom leírni, mert bonyolultabb:)

2013. jún. 29. 16:14
Bechterew kórom miatt nem tudok és nem is csinálhatok felüléseket. Jártam itt, ahol lakom aerobicra, és ott volt az órák végén egy videó, ahol egy csajszi állva mutatott be gyakorlatokat, ami hasizomerősitésre kiváló. Valaki esetleg nem ismeri a tornát? Cime esetleg?
2013. jún. 29. 16:13
Álló hasizom gyakorlat-torna videó. Ismeri valaki? Mi a cime?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook