Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A Szőke haj vonzásában fórum

A Szőke haj vonzásában (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A Szőke haj vonzásában

22. Andeeka (válaszként erre: 20. - 08c529adf9)
2016. nov. 15. 23:31
A fekete nem szebb. Sajna a 15 eves lanyok, agyonra szolizott borrel igy neznek ki mint a 60 evesek XD szokek a legjobbak!
2016. nov. 15. 23:30

Nekem szokesbarna hajam van. [link]


Ugyan ilyen es vilagosabb is van benne. Otthonilag hogy lehetne megcsinalni hamvas szokere? Roncsolodas nelkul! Az is erdekelne, ti szokek , mit hasznaltok? Sampon, balzsam, stb...

2013. szept. 17. 15:32
Fekete hajú lányok sokkal szebbek./eredeti fekete természetesen/
2013. szept. 17. 15:26
Az én sötétbarna hajamból szőkítés nélkül sikerült homokszőkét csinálni, igaz, kétszer át kellett menni rajta A. G.a.rni@e.r color sensations 111 világos ezüst szőke megtette a hatását. Velem bizony már előfordult, hogy fodrász csinált nekem szép narancssárga hajat. :D Aki sötétebb hajú, és előszőkítés nélkül szeretné megúszni a dolgot, világosító hajfestéket vegyen!Cake, ne csüggedj,maradj mindig ilyen lelkes!
2013. aug. 24. 15:51
Mi a helyzet a szőke színezőkkel? ( a 24 órás bemosósra gondolok pl) előszőkítés nélkül teljesen hatástalan? Vagy ha csak egy kis "aranyos" csilloogást szeretnék a hajamnak használ?
17. bibity
2013. júl. 11. 21:44
Szerintem hajfesték függő, hogy melyik roncsolja a hajat. És szerintem a drogériás 1 lépéses szőkítő-festékekkel is lehet szépre festeni, nekem pl. a Palette color E20 tök szép színt ad, 15-20 perc kell a vékonyszálú, sötétszőke hajamnak, hogy kivilágosodjon. És nem is roncsol! Előtte volt olyan festék, ami kb. 20 perc alatt leégetett egy tincsemet (szerencsére csak azon próbáltam ki).
2013. júl. 2. 11:20
Nekem is sötétbarna a hajam sok vörös pigmenttel. Szerintem ez az egyik legszebb hajszín, vétek kiszőkíteni. Annyi szép természetes hajszín van, és sokan összeroncsolják a hajukat a festéssel.
15. 5716766ec2 (válaszként erre: 14. - Andi6020)
2013. jún. 30. 10:42
Igen:))) De lehet,hogy csak én tudom hogy értettem:)
14. andi6020 (válaszként erre: 2. - 5716766ec2)
2013. jún. 29. 22:41

"megéri szőkének lenni"


:DDDDDDD

2013. jún. 29. 20:34

Nos én kb. 15 évig voltam szőke. Néhány kivételtől eltekintve otthon festettem a hajam és viszonylag elfogadható volt az eredmény, vagy legalábbis olyan jó, mint fodrásznál. Sohasem előszőkítettem - igaz nem fekete az eredeti hajszinem, de egy igazán sötét hajú nőnek sohasem fog jól állni a szőke. Plusz, teljesen tönkreteszi a haját.

Szerintem a dolog titka, hogy az ember ismerje a haját, meg ne legyenek irreális elképzelései, hogy mit lehet kihozni belőle. Néha ehhez egy kis idő kell. Én kezdetben szerettem volna hideg árnyalatú szőkét, de sok a hajamban a vörös pigment, így nem jött össze. Mikor elfogadtam, hogy az én hajam az meleg árnyalatok felé indul el, akkor minden a helyére került.

12. Anda39
2013. jún. 28. 18:00
A cikknek nem csak az írásmód az egyetlen hibája, ha már itt tartunk...sajnos pontatlan és néhol téves információkat tartalmaz. Majd ha a tanulóból fodrász lesz és eltelik pár év (addig is folyamatosan képezi magát, ahogy illik), akkor a cikk írója is elkerekedett szemmel fogja olvasni ezt a régi írását.
2013. jún. 28. 16:31
A cikkel egy gondom volt csak és az a helyesírás.Mivel én életemben nem akartam szőke lenni,de ha festettet akartam,akkor se otthon pepecseltem vele.Ott a fodrász,én biztos nem vacakolgatnék egy kétes eredményért.
10. vberni01 (válaszként erre: 8. - Andi6020)
2013. jún. 28. 14:52

ebbe mi a szakmaiatlanság??? Otthon valaki elb...a a haját, rohanhat majd fodrászhoz, hogy hozza rendbe, persze dupla gázsiért!


Ezt nevezem üzleti érzéknek!!!! Így tovább!


Egyébként nem rossz cikk. Bár nekem eredeti szőkés-barna hajamat szőkítőpor nélkül mindig befogta a bolti festék.

9. f758a7200f (válaszként erre: 8. - Andi6020)
2013. jún. 28. 13:12
XDDD
8. andi6020 (válaszként erre: 1. - Cake)
2013. jún. 28. 13:06
Furcsa és szakmaiatlan, hogy fodrász tanuló létedre otthoni szőkítésre buzdítod a népet.
2013. jún. 28. 12:45
Nekem középbarna hajam van rengeteg vörös pigmenttel,de már nagyon sokszor sikerült házilag szőkére festenem a hajam, elő-kezelés nélkül, a boltokban is kapható, "csőrös", nem keverős hajfestékekkel. Igaz,hogy általában nem elsőre "adta meg magát" a hajam, hanem párszor át kellett mennem rajta a festékekkel, de így viszont egy kicsit sem roncsolódott a hajam , nem tört, nem száradt ki. Ez időigényesebb volt, de kíméletes és az eredmény szép lett.
2013. jún. 28. 10:58

Jo a cikk, de pont nem annyira aktualis, hiszen a legnagyobb divat mar regota a chatouche technika amihez most hozzajott a balayage technika, vagyis mindketto ilyen meliros festes, a chatouche az siman melirozas sapka es alufolia nelkul (tupirozos technika) es a balayage az a 10 centis lenoves.


Mindketto a termeszetesen, naptol kifakult szokeseget utanozza le, mert az egyszinu, homogen szoke mar nem annyira megy, szoval azt nem mondanam, hogy "mindenki szeretne" ilyen egyenletes szoket.


Es ez a ket megoldas nem is karositja annyira a hajat mint a hagyomanyos melir, ha jol csinaljak, es nem gond az sem, ha nincs havonta megismetelve, emiatt is kevesbe veszi igenybe a hajszalakat, amellett, hogy nagyon trendi es jo sokaig az is lesz:)

2013. jún. 28. 10:43
7 évig voltam szőke és soha, de soha nem szőkítettem elő a hajamat szőkítőporral. Gyógynövényes festékkel festettem, mindig szép, egyenletes színt kaptam, pedig középbarna az eredeti hajszínem. Ráadásul tönkre sem ment, szép, egészséges hajam volt.
2013. jún. 28. 10:27
nem egészen így van ahogy leírtad de na....
2013. jún. 28. 10:13

Spórolás ide,vagy oda... otthon szőkítés soha! :D

Bízzuk ezt inkább a fodrászra! :)

2013. jún. 28. 09:30

A leírás úgy gondolom jó.Én fodrásznál csináltam,és nagyjából így csinálta,persze azt leszámítva,hogy ő rögtön festette.Aki soha nem szőkítette a haját az számítson rá,hogy a szőkítőpor után valóban ijesztő lesz!Tehát érdemes ezt úgy időzíteni,hogy utána ne nagyon lássa senki:) De megéri szőkének lenni,viszont nagyon oda kell figyelni majd a haj ápolására,hogy ne menjen tönkre,mint az enyém tette:( Nagyon nehéz volt rendbehozni.

Nekem tetszik tehát a cikk.

1. Cake
2013. jún. 28. 09:08
Sokan beleszeretnek a szőke hajba és ennek a szerelemnek az eredménye igen csak meglepő szó szerint rémisztő is lehet. Ennek a rémhíreknek és egyben ténynek az érdekében egy kis útmutatást szeretnék adni azokak, akik mégis, belevágnak az otthoni szőkítésnek. Lépésről lépésre leírom, hogy hogyan is lehet lélegzet elállító szőke hajzuhatagunk akár otthon saját kézzel.

Ugrás a teljes írásra: A Szőke haj vonzásában

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook