Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ez megfelelő ajándék egy pasi számára? fórum

Ez megfelelő ajándék egy pasi számára? (tudásbázis kérdés)


1 2
46. Naoya (válaszként erre: 38. - Timycat)
2013. jún. 28. 07:20
Honnan tudom, hogy mástól mit kapott meg szexuálisan? Hát onnan, hogy a barátnője vagyok és szóba jöttek az exek, - akaratlanul is, mindenkinél - ezáltal a téma is. :)
45. Regin_a (válaszként erre: 41. - Bowie)
2013. jún. 27. 21:29
Focihoz én hülye vagyok :)
44. bowie (válaszként erre: 43. - Timycat)
2013. jún. 27. 20:57

Köszi! Ismerős ez az Udine név, jó, hogy eszembe juttattad. Sokat segítettél!

Ha szóba kerül esetleg megkérdezhetnéd, hogy nem e tud valami augusztusi jó meccsről...:))

43. timycat (válaszként erre: 41. - Bowie)
2013. jún. 27. 20:27
szerintem igen, de én sem vagyok jártas, emberem Udinebe járt haverokkal meccset nézni; meg ne kérdezd milyen meccset, milyen csapat stadionja, hogy foglaltak jegyet, helyet... mert teljes homály van nálam foci ügyben... de Udine tuti, hogy ilyen közeli, olasz focis "meccsnézős" hely
42. bowie (válaszként erre: 38. - Timycat)
2013. jún. 27. 20:21
Mindig van új a nap alatt.:DDD
41. bowie (válaszként erre: 37. - Regin_a)
2013. jún. 27. 20:19

Én meg augusztusban készülök elküldeni repülővel egy német vagy egy olasz meccsre az apukájával. Gyerekkori vágya, hogy elmenjen egy ilyenre az apukájával..és lesz nagy meglepi, mert az apukája még soha nem ült repülőn.:)) Igaz nincs semmi alkalom augusztusban, csak akkor lesz szabadságon.

És fogalmam sincs, hogy lesz e akkor valamelyik helyen valami értelmes meccs, mert egyáltalán nem értek ezekhez a dolgokhoz. De gondolom, ha valami nagyobb meccs, akkor jó hetekkel előtte jegyet rendelni..lehet már most nézegetnem kellene?

40. timycat (válaszként erre: 37. - Regin_a)
2013. jún. 27. 20:19
Remélem nekünk holnap azért ugorni nem kell :D
39. bowie (válaszként erre: 24. - Gkreka)
2013. jún. 27. 20:13

De ő nem is írt ilyen rózsaszirmokat meg hasonló nyálaskodást...sztem ti félreértitek. Épp nem a nyálas oldala a lényeg...nincs is benne ilyen.

Csak a szexuális oldala a lényeg..a fantázia játéka.

Vagy írt rózsaszirmokat, én nem figyeltem? Ha igen, akkor bocs.

38. timycat (válaszként erre: 25. - Naoya)
2013. jún. 27. 20:11

"Nem nyüglődöm. Mindig van B terv is, csak próbálok megadni olyat a barátomnak, amit mástól még biztos nem kapott meg."


Ezt honnan tudod, hogy mástól mit kapott és mit nem kapott meg szexuálisan... ha ebből indulunk ki, hogy mit nem kapott meg még mástól vagy tőlem háááát nekem a vesémet vagy a májamat kéne odaadnom neki

37. Regin_a (válaszként erre: 34. - Timycat)
2013. jún. 27. 20:10

Na gratula!

Már régóta dilizek egy +lepin

B.nőm álma hogy ugorhasson ejtőernyővel

Nem vagyunk mai tinik, de mivel majdnem vizsgázott, egy tandemmel talán meglepem, ha eltüntek a tartozásaim

Tavaly videózással 40ezer volt, majd lesírok belőle :)

36. bowie (válaszként erre: 20. - Gkreka)
2013. jún. 27. 20:08
Hát, nem tudom milyen férfiakkal találkoztál...de én még egy olyannal sem, aki röhögött volna rajta. Sőt..egyik sem kapott én előttem ilyesmit. Én nem tartom elcsépeltnek, ha beöltözöm playboy lánynak, vagy nővérkének, vagy irodai szerkóba bújok..stbstb...és egyik férfi sem tűűnt úgy, az éjjel folyamán, hogy fanyalogna ezen...:))) Sőt, szűkebb körben beszélünk róla, és senki nem röhögött még...volt olyan, aki kölcsönkérte az egyik épp ott szóbakerült jelmezt pl...
35. bowie (válaszként erre: 19. - Bd55e3f068)
2013. jún. 27. 20:05

HA meg te figyeltél volna, akkor láthattad volna, hogy írtam, most "hülye példával jövök".

Egyébként kaptam már ajándékba olyan utazást, ami életem nagy vágya volt, csak mert tudta, hogy örülnék neki. Kaptam már olyat is, amire más nem vágyott, csak én..mert tudta, hogy örülnék neki. DE! Egyiket sem alkalomra, hanem CSAK ÚGY. Szerelemből. Nem értem miért kell ehhez egy szülinap vagy hasonlók...

34. timycat (válaszként erre: 1. - Naoya)
2013. jún. 27. 20:04

Persze hogy bejön, de ez ha nem is mindennapi dolog, de legalább gyakori(-nak kéne lenni)


Én repülni viszem az emberem, még nem tud róla, holnap lesz (na nem világ körüli út, csak egy faca város/környéknézés 15-ből kijön, a 20ban már a vacsi is benne van)

33. Naoya (válaszként erre: 32. - Regin_a)
2013. jún. 27. 19:58
Én is így gondolom.. :)
32. Regin_a (válaszként erre: 22. - Naoya)
2013. jún. 27. 15:48

amelyik pasinak meg ez nem jön be, az meleg. Már bocsánat! :)"


***Ez itt egy erősen moderált komment***

31. Regin_a (válaszként erre: 8. - Gkreka)
2013. jún. 27. 15:46

Bevallom kötöttem és volt nagy röhej, nem kiröhögés

:)

2013. jún. 27. 14:52

Ha en ranctalanito kremet kapnek ajandekba??????

Gyanitom, az lenne az utolso talalkozasa velem.

29. Naoya
2013. jún. 27. 14:36
Nem vitázom, ahogy írtam is.
28. gkreka (válaszként erre: 26. - Valakivagyok1984)
2013. jún. 27. 14:28
Remélem, masni is lesz rajtad, amikor átadod :)
27. gkreka (válaszként erre: 25. - Naoya)
2013. jún. 27. 14:27

1. Szerintem teljesen félre értetted, hogy mi nem tetszett párunknak az ötletedben.


2. Jó születésnapozást!

2013. jún. 27. 14:23

Szerintem te ismered a párod,de szerintem ennek minden férfi örülne,mellé azért vennék még neki valami apróságot.

Én páromnak pl jövőhét vasárnap lesz a szülinapja és egy jó minőségű ránctalanítót kapott meg egy autós töltőt.

Na most lehet a te párod ennek nem örülne mert nem használ ilyet,az enyém viszont egy hiú pasi,mint én:-) ezért biztos örülni fog neki.Ezért írtam azt,hogy te ismered őt...

25. Naoya (válaszként erre: 24. - Gkreka)
2013. jún. 27. 13:19

Nem nyüglődöm. Mindig van B terv is, csak próbálok megadni olyat a barátomnak, amit mástól még biztos nem kapott meg. Hát, ha ebben van valami rossz, akkor sajnálom.

És nem konkrétan a gyertyafényes vacsorára gondoltam, meg rózsaszírmokra, - ilyet nem is írtam. De bizonyos dolgokhoz kellékek szükségesek, hogy legyen hangulata a dolognak.. Na, de nem vitázom tovább, ami nektek furcsa az másnak, lehet hogy igenis nagy ajándék.

Lehet, hogy ötlettelen vagyok, de nem unalmas mint egyesek... :)

24. gkreka (válaszként erre: 22. - Naoya)
2013. jún. 27. 12:46

Igazad van, a férfiak a szívük mélyén imádják a gyertyafényes vacsorákat, a rózsaszirommal beborított lakást, a mécsessel és illóolajokkal feltuningolt fürdőszobát, ha ehhez egy masnis nő is jár. A férfiak egy jó kis sze.ért rengeteg áldozatot tudnak hozni!


És igenis ötlettelen vagy. Különben egy ilyen személyes ügyben nem a fórumon nyűglődnél már két napja.

23. bd55e3f068 (válaszként erre: 22. - Naoya)
2013. jún. 27. 12:44
Ha ilyen biztos vagy a dolgodban, az ajándék meg már megvan, akkor nincs is kérdés.
22. Naoya
2013. jún. 27. 12:39

Ki mondta, hogy nem veszek/vettem neki már ajándékot! És én vagyok az ötlettelen?

Nem hiszem el, hogy minden pasi (akinek van barátnője/felesége) megkapja ezt a ti "szexizést" megnevező eseményt. Sokan még csak beszélni sem mernek titkos vágyaikról, amelyik pasinak meg ez nem jön be, az meleg. Már bocsánat! :)

21. bd55e3f068 (válaszként erre: 19. - Bd55e3f068)
2013. jún. 27. 12:36
És hogy én is villogjak: alkalom nélkül megvesszük a szükséges ruházatot, berendezési tárgyakat, háztartási gépeket.
20. gkreka (válaszként erre: 15. - Bowie)
2013. jún. 27. 12:35

Egy tárgyi ajándéknál, semmivel sem jobb, személyre-szabottabb egy elcsépelt masnis, álromantikus ötlet. Dögunalom, a férfiak többsége nem díjazza (max nem vállalják fel a kritikáját a "kedvese" előtt, csak a haverokkal röhög rajta utólag).


A kérdezőnek valószínűleg fogalma sincs a párja vágyairól, egyéniségéről, habitusáról, ha már a második fórumot indítja arról, hogy mi lenne a jó születésnapi ajándék a barátjának.


Egyébként egyetértek veled. Nekem sem a tárgyi ajándékok jelentik a legnagyobb örömöt. Ha viszont egy férfi a masnis ötlettel akar meglepni, akkor azt ne azért tegye, mert nincs jobb ötlete! Ld fórumindító

19. bd55e3f068 (válaszként erre: 18. - Bowie)
2013. jún. 27. 12:34

Felső, ágy, turmixgép... Nem csoda, hogy nem értjük egymást.

Én ennél ötletesebbekre gondoltam.

18. bowie
2013. jún. 27. 12:28

Ja..szülinapomra megkérdezte milyen tárgyat szeretnék..mondtam, hogy legyen egy új ágy a gyerekszobába, ha már kötni kell valamihez.:))

De sokkal jobban érdekel a meglepetés, ami majd ő maga lesz...

Most viszont indulunk, mert szabadnapot vett ki, hogy megkapjam a turmixgépet, amit a múlt héten néztem ki..és nem bánom, hogy nem kell vele a szülinapomig várni.:)))


De persze semmi gond nincs azzal, hogy vannak párok, akik ilyenkor is a tárgyakra fektetik a hangsúlyt. Pl egy ismerős házaspárnál a nő mindig ékszert kap..egy másiknál viszont minden alkalomkor kézzel készítenek valamit egymásnak..no, azon is lehet meghatódni, meg jókat kacagni.:)) Kinek mi jön be..

Igazából azt, hogy ez a fajta ajándék bejön e a kérdezőnél, azt neki kell tudnia, hisz ő ismeri a párját.:)

17. bowie (válaszként erre: 16. - Bd55e3f068)
2013. jún. 27. 12:21

Hát amiről tudom, hogy örül, azt is megkapja a hétköznapokban..mert meglátom, és eszembe jut róla. Legalábbis nálunk.

Itt, az ilyen estéken viszont a meglepetés a lényeg, a titokzatosság, hogy vajon mire számítson...:)) De ezekhez sem kell ünnepnap.

Nálunk az ünnepnapok csak olyan apróságoktól lesznek különlegesebbek a többi ilyen izgalmasabb naptól, hogy ilyenkor pl még kis cetliket hagyunk szerteszéjjel, vagy bármit, amivel felvezetjük a nap kimagaslóságát, és elérjük, hogy a másik érezze, hogy az egész nap őérte van, róla szól. De ehhez nem kellenek tárgyak, hiszen azokat amúgyis megveszi az ember...miért várnék mondjuk..most hülye példát mondok..ha tudom, hogy tetszik neki egy felső, akkor miért várnék azzal akár hónapokat?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook