Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Az asszony verve jó? fórum

Az asszony verve jó? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2014. máj. 7. 19:46
Engem az asszony vert:))))
110. 130454e42d (válaszként erre: 109. - Kotyesz)
2014. máj. 7. 19:37
Azok akik családon belül agresszívak sokszor kifelé megjátszák a rendes embert akit kenyérre lehet kenni. Én is sok ilyenbe belefutottam, egyre kevésbé hiszek a külsőségeknek. Sokkal többet mond valakiről hogyan viszonyul azokhoz akik gyengébbek nála, ráadásul kiszolgáltatottak.
109. kotyesz (válaszként erre: 108. - 130454e42d)
2014. máj. 7. 19:25

Erről beszéltem évtizedek elteltek el sem hittem volna bizonyos emberekről amit később muszáj volt elhinni. Talán ez a fiatalok természetes naivitása az idősebbek megfontoltabb időnként pesszimista hozzáállásával szemben.

Mert nem nem egészen igaz hogy amiről nem tudunk az nincs is.

108. 130454e42d (válaszként erre: 107. - Kotyesz)
2014. máj. 7. 14:40
A verés nem megengedhető, bár látom, neked természetes. Ahol ezt elnézik az nem család, nem működik jól. Beteg emberek halmaza csak.
107. kotyesz (válaszként erre: 105. - 130454e42d)
2014. máj. 7. 13:08
Valójában a legtöbben azon lepődünk meg amikor jól szituált átlagosnak tartott párok életében egyszercsak az a bizonyos bili kiborul és az eddig elrejtett tartalmán ámúldozik (csámcsog) a tisztelt "átlagosnak" gondolt közösség mondván ki gondolta volna hogyan is élnek, mik vannak a háttérben. Mennyien gondolhatják ez és ez nálunk is előfordul de minálunk jól működik a családi összetartó erő (megbocsájtunk egymásnak).
106. Fiúsmami (válaszként erre: 101. - 130454e42d)
2014. máj. 5. 21:45
Nagyon nagyon igazad van
105. 130454e42d (válaszként erre: 104. - Kotyesz)
2014. máj. 5. 18:49
Akkor nagyon fura lehet az ismeretségi köröd, mert nem ez az általános.
104. kotyesz (válaszként erre: 103. - D41005143d)
2014. máj. 5. 18:48

Tényleg senki sem olvasta végig a hsz.-t? Azt írtam a a mondás eredeti értelmezése a szexre utal mint verésre.

És a tényleges verésről legyen szólva hogy több olyan párt ismertem(ismerek) ahol az asszony verte meg a férjét rendszeresen.

2014. máj. 3. 12:16
meghogy verve?ezt nem gondolod komolyan?
102. era06
2014. máj. 3. 11:52
Az asszony verve jó, a verője meg herélve. :)
101. 130454e42d (válaszként erre: 98. - Kotyesz)
2014. máj. 3. 11:47

Az ilyennel miért él együtt valaki?

Próbálod bagatellizálni a problémát, de amíg évente halnak meg nők a családi erőszak miatt addig ez egyszerű sumákolás.

Nekem is volt olyan, meg gondolom másnak is, hogy kedvem lett volna melóhelyen megütni valakit. Érdekes, az ilyen késztetést a bántalmazók is tudják kezelni, de ha otthon támad kedvük ütni meg is teszik. Egyszerűen azért, mert megtehetik otthon azt amit máshol nem mernek. És tudják, hogy mindig akad valaki akinek erre az a reakciója, hogy biztos volt rá oka. Aki ezeket a patkányokat mentegeti az cinkos, nem sokkal jobb náluk. Tudod: a kis kupac szar is bűzlik.

2014. máj. 3. 09:13

Negy egy olynaférjet ismerek, aki úgy fél a feleségétől, mint a tűztől.

aki az első pofont adja, az komoly fórban van.

99. kotyesz (válaszként erre: 98. - Kotyesz)
2014. máj. 2. 18:15

Persze már nagyon nagyon messze vagyunk a fórumcímünktől ami azt sugallja mintha sok-sok férfi úgy gondolná hogy néha (vagy sokszor) kedve támad vagy éppen kötelességének érzi jól eltángálni az asszonytársat másképp' felborulna a világrend.

Szerintem amikor a közbeszéd része lett ez a mondás (szólás-mondásaink közmegegyezésen alapulnak!) akkor nem azt jelentette amit a mai túlreprezentált idézgetéssel kapott.

Röviden megpróbálom felidézni amit hallottam róla:

"A mondás második felében a ver egészen mást jelent. Évtizedekkel ezelőtt még a szexet jelentette. A megfelelő szótárban meg lehet nézni. Egy elsős magyaros bölcsész"

Valójában nem keresgettem a sok etimológiai szótárban eszembe jutott mi is az amikor valaki "kiveri" ? Na ugye.

Így már egész mást jelent!

98. kotyesz (válaszként erre: 94. - 130454e42d)
2014. máj. 2. 17:22
Nem nem szokásom, de kerültem már olyan helyzetbe h sajnáltam h nem tudom (mert nem akarom) megtenni, szóval, tettel jóakarattal nagyon sok ember van aki másokat úgy meg tud sérteni, bántani, alázni, hogy hihetetlen, és minél közelebbiről van szó annál rosszabb eltűrni.
97. ba3baaabe6 (válaszként erre: 96. - Kotyesz)
2014. máj. 2. 17:06

Ok, értelek. Nem dominálni kell, hanem szeretni, meg összefogni. A szerelem elmúlik, de pont egy értékesebb dologgá alakul át, szeretetté.

Nem tudnám bántani a férjem, de sztem ő sem. Amúgy van, hogy az igaz szavak sokkal jobban fájnak, mint valami pofánverés....

96. kotyesz (válaszként erre: 93. - Ba3baaabe6)
2014. máj. 2. 16:51

Azt írtam mindegy ki az áldozat. (valójában ha belegondolsz nem ritka az a nő aki bántja a párját, és nemcsak olyan nőkről tudunk akik részegségükben agyalják meg párjukat.)


De őszintén, mond meg olyan ritka lenne az a nő aki mindenképp dominálni akar a házasságában?


Válaszom : sok csaj és pasi van aki verve se jó de színleli...

2014. máj. 2. 16:48
Egyébként ha megverne, addig élne, pedig nem vagyok amazon
94. 130454e42d (válaszként erre: 92. - Kotyesz)
2014. máj. 2. 16:41

Ha szerinted mindegy akkor próbáld ki a bántalmazott oldalt.

Aki bántalmaz azt ott kell hagyni, azonnal, mert nem ember, hanem egy szarkupac.

Csak nem te is vered a nőket?

2014. máj. 2. 16:39
Mért, pasi verve jó?
92. kotyesz (válaszként erre: 91. - 130454e42d)
2014. máj. 2. 16:38
Mindegy ki-kit mivel és miért bánt egy durva kapcsolat is hordozza a jövő lehetőségét, míg az elsétálás lezárhatatlanná teszi a gondokat.
91. 130454e42d (válaszként erre: 90. - Kotyesz)
2014. ápr. 30. 03:11
Akkor miért nem hagyja ott? Kifogást mindig lehet találni, de aki a párját megüti az egy bunkó.
90. kotyesz (válaszként erre: 89. - D41005143d)
2014. ápr. 29. 17:36

Adok-kapok típusú kapcsolatról hallottál már?


Ismerek olyan nőt akit az elmúlt 20 évben gyakran (évente 1 max. 3-szor) láttam borús időben is napszemüvegben járni, mondták de nem nagyon hittem h lehet h tesz érte odahaza() aztán a buszon 2-3 ízben tapasztaltam 20-30 perc alatt mennyire meg tudja magát utáltatni. Nekünk 20 perc sok volt, a párjának pedig hányszor jöhetett be az Ő 20 perce.

2014. ápr. 28. 08:22
ki mondta ezt?not megutni embertelen dolog,
2014. ápr. 25. 11:30
Igaz lenne, hogy az az asszony aki saját gyerekét veri nos Ő felhevült állapotban a férjének is "nekimenne" és ő az aki felmenti a férjét a bántalmazás vádja alól. Mondhatjuk belátja, hogy megérdemelte a verést.
2013. nov. 25. 09:09
???????????????/kotve hinnem.
86. kotyesz (válaszként erre: 84. - Pepitamacska)
2013. nov. 24. 18:47
Te ismered lehet h tényleg egy igazi mélypont kell neki amibe majdnem belepusztul sokan így mindenféle leszoktatás nélkül egyik napról a másikra változnak meg, sokan pl. egy eszme a hit felé fordulnak. A lényeg h a saját kezükbe veszik a sorsukat. Ha a túlélésben tudsz csak segíteni neki az is több mint a semmi, mert az ilyenektől a legtöbb ember megjed elzárkózik.
2013. nov. 24. 18:36
Sérülések tömegét gyűjtik be az emberek rövidke életük során, egy házasság a másik támogatásáról kéne h szóljon (és itt még a gyereknevelésről nem is beszéltünk) állítólag az agresszív embereket kinevelő családok sem jól működtek anno, beteges konfliktuskezelési stratégiákat használnak elsősorban az italt használják nomeg a fizikai agressziót. És ha két ilyen feltehetően torz személyiségű ember összekerül ki fogja a beteges dolgaikat korrigálni, a nagyobb bajok elkerülésére. Talán ha lenne valaki a környezetükben akire hallgatnak és felügyeletet gyakorol fölöttük, ilyen pótmama féle, persze ez álmodozás csak.
2013. okt. 22. 22:50

Már nagyon régen nem szóltam hozzá a fórumhoz, de ahogy látom, a téma azóta is fenn tartja az érdeklődésetek.

Azóta csak romlott a helyzet...végül sikerült ott hagynia a hapsit, csak épp egyedül képtelen boldogulni ezek után.

Eleinte csak füvet használt, már akkor is kikerekedett a szemem rendesen, próbáltam beszélni vele, közben meg arra gondoltam, hátha csak egy átmeneti állapot, ami elmúlik, ha túl lesz az érzelmi mélyponton. (Soha nem használtam ilyesmit, hallok és látok ezt-azt, de túl sok fogalmam nincs róla.)

Persze, nem múlt el. A fűhöz hamar hozzászokott, aztán jött a többi természetes eredetű cucc, gombák, stb...

Most már a metamfetaminnál tart, ezt használja rendszeresen ill., egyéb kemikáliákat "kipróbálás szintjén". Ami pedig a párkapcsolatok illeti...egyre többen fordulnak meg az ágyában. Egyre jobban kifacsarja lelkileg ez az egész. Mintha 30 évet öregedett volna az utóbbi időben. Eleinte hozzám jött, ha baj volt, nálam aludt, nálam evett, fürdött, kölcsön kért...most már próbálom hárítani az újabb és újabb kuncsorgását, de fogalmam sincs, mi tévő legyek.

Belefáradtam.

Az egykori párja hasonlóan él, bár ő drogokat nem használt, továbbra is iszik, mint a gödény és éjszakázik.

2013. szept. 17. 00:15

Ok, tök igazatok van.

De a statisztikák szerint minden 4. férfi veri, bántalmazza a feleségét, gyermekét kisebb nagyobb fokban.

Akkor hány embert kellene kiakasztani táblával?

Nehogy félreértés legyen, az én szememben is Sz@r ember és nem férfi az, de létezik a jelenség.

2013. szept. 17. 00:09

Van valami igazság a főcímben. De férfi nem verheti az asszonyt, mert az csúnya dolog, akkor kire bízza a dolog elintézését.

Hát persze h egy másik asszonyra.

Férfiaknak ajánlom ha gondjuk van a feleségükkel ne verjék meg, kérjék meg az anyjukat lánytestvérüket h a nők hatalmas tömegpusztító fegyverével a nyelvükkel védjék meg tesójuk érdekeit. Ha az asszonytárs nem hajlik, akkor bizony új feleséget kell keresni aki a férfihoz méltatlan gáncsoskodások ellenében megvédik őt aki az ilyenféle viszálykodások véghezvitelére egyébként többnyire alkalmatlan férfit .

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook