Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Miért van az hogy hirtelen megindult a fogyásom, -7kg mostmeg elég nehezen akar tovább csökkenni?pedig ugyanugy csinálom a diétát? fórum

Miért van az hogy hirtelen megindult a fogyásom, -7kg mostmeg elég nehezen akar tovább csökkenni?pedig ugyanugy csinálom a diétát? (beszélgetős fórum)


6. agnesss0129 (válaszként erre: 4. - Adriennn20)
2008. aug. 26. 21:49

szia! a káposztaleves kurától ment le hirtelen ennyi?kb.10 nap alatt? ez gyönyörüen hangzik,gratulálok!!!mellé nem ettél semmit?

jajj,most nézem milyen régen irtad már ezt!azóta már biztos a többit is leadtad.én már vagy 12 éve probáltam (akkor jött divatba)de 1-2 kg-nál nem ment le több.utána még néha ráfanyarodtam,de már a "szagát"sem birom.

5. berdor (válaszként erre: 4. - Adriennn20)
2008. márc. 6. 15:48

Szia!


Tudod előszőr lemegy a víz amit eddig visszataott a szervezeted, majd elindul a fogyás és akkor észbekap a szervezet. Elkezd alacsonyabb üzemmódban dolgozni, kevesebb kalóriát használ fel magának. Ezért jó a lassú fogyás, mert akkor be lehet "csapni" a szervezetedet. Szerintem próbálj meg elkezdeni valami sportot ami plusz kalóriákat fog égetni.

4. adriennn20 (válaszként erre: 2. - Adri25)
2008. márc. 6. 15:43
én káposztaleves kúrát csinálok, és körülbelül egy 7/10nap alatt ledtam 7 kg-ot.Már csak 6 kg-ot kellenne leadnom, de nagyon nehezen megy:(nemtudom miért
2008. márc. 6. 15:35
Miket eszel és mit sportolsz?
2. adri25 (válaszként erre: 1. - Adriennn20)
2008. márc. 6. 15:34
Szerintem megszokta a szervezeted az étel mennyiségét,és most stagnál,de ne add fel ismét beindul majd. Amúgy milyen diétát csinálsz?
2008. márc. 6. 15:27

Miért van az hogy hirtelen megindult a fogyásom, -7kg mostmeg elég nehezen akar tovább csökkenni?pedig ugyanugy csinálom a diétát?

kérlek válaszoljatok!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook