Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Gerincproblémák - Gyógytorna - Gyógymasszázs fórum

Gerincproblémák - Gyógytorna - Gyógymasszázs (beszélgetős fórum)


2013. jún. 28. 20:17
Van egy olyan testterápia, ami a helyreteszi a testtartást, és megszűnnek a fájdalmak. Én csípőficamos vagyok, és súlyos gerincferdülésem is van, mindenem fájt, de a terápiától újjászülettem, pedig nem vagyok már fiatal sem, és a panaszaim gyerekkorom óta vannak. Ez egyfajta vázszerkezet helyreállító masszázs, és hozzá kapcsolódó, egyéni torna. Sajnos Magyarországon még csak egy fiatal hölgy csinálja, aki saját magát gyógyította meg. Két városban is dolgozik, nem hírdeti magát, de így is nehéz időpontot szerezni. Én is ismerős útján jutottam el hozzá, de legszívesebben mindenkit odaküldenék, nekem évtizedes fájdalmaim szüntek meg, mintha elfújták volna, nem túlzás. Szívesen írok többet priviben, ha valakit érdekel.
2013. jún. 25. 20:53
Nekem ingyenes általában a gyógytornám. A gerincemmel a Sport kórházba jártam, a vállammal szintén, a könyökömmel a kerületi sztk-ba.
5. krozsu (válaszként erre: 4. - Mirandolin)
2013. jún. 25. 12:29
Sérv,vagy egyéb? Ha kicsit többet mondasz róla,akkor könnyebb lesz :-)
2013. jún. 25. 12:14

Bocsánat.:)

Budapesten.

2013. jún. 25. 12:11
Ráadásul milyen gerincproblémád van?
2013. jún. 25. 12:08
Nagykanizsán, Debrecenben, Németországban, Dunaharasztin ???
2013. jún. 25. 12:01

Sziasztok!


Tudna valaki jó gyógytornászt-gyógymasszőrt javasolni nekem?


Privátban az árak, illetve az előrhetőség is érdekelne engem(mivel úgy sejtem, hogy itt ez reklámnak minősül, így üzenetben kérem elsősorban az infókat).


Nagyon szépen köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook