Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Volt osztálytárssal összejönni fórum

Volt osztálytárssal összejönni (beszélgetős fórum)


12. jstefan (válaszként erre: 1. - E859f11f0c)
2013. jún. 25. 22:07
Érdemes kipróbálni vele a szexet is. Lehet hogy nagyon profi módon érzékien csinálja,és az első ilyen kellemes élményed maradandó lehet. Ha nem csak arra kellettél neki az mindíg csak utólag derül ki, egyszer el kell kezdeni.Ha korábban nagyon bejöttél volna neki akkor már megtörtént volna a nagy esemény.Ezért mindent nem szabad elhinni nekünk pasiknak, mert a hódítás 80%-a színjáték a bugyi levétele érdekében,mi így vagyunk kódolva.
11. 55416fb8e2 (válaszként erre: 1. - E859f11f0c)
2013. jún. 25. 10:42
mar megprobaltad azzal, hogy randiztal vele, nem? :) egy kapcsolat nem ugy alakul, hogy elhatarozod, ez most komoly kapcsolat lesz. ha tetszik es jol erzed magad vele, akkor mi tart vissza a randizastol?
2013. jún. 25. 08:34
Azért van néhány kapcsolat, ami "csak szex"-el kezdődik, aztán komolyabbra fordul. Ennyire ne legyén már görcsös. Ha ilyen nagyon pasizni akarsz, de félsz tulajdonképpen bármitől, hagyd inkább a fenébe, nincs megírva a nagykönyvben, hogy Neked már pedig hím kell. Keress inkább egy izgalmas hobbit, abba fektesd bele az energiádat.
2013. jún. 25. 08:28
Ha kiderülne, hogy csak szexre kellenél, még mindig tetszhet a dolog :-D
2013. jún. 25. 08:22
Újabb pasi? Én ha pasi lennék menekülnék előled, az tuti. Ennyit rágódni...
2013. jún. 25. 08:03

szerintem, nem kell ezen sokat agyalni és fórumban megkérdezni

mit érzel?

meg akarod próbálni vele?

akkor CSINÁLD!


(just do it!:)

2013. jún. 25. 07:59

A férjem a volt osztálytársam volt :-)

Szóval van esély :-)

Hajrá!!

2013. jún. 25. 07:56

Sztem mielőtt összejössz bárkivel is, keress fel egy pszichológust, hogy tudd kezelni az ilyen szituációkat. Igen, lehet, hogy szexre kellesz neki. De lehet, hogy nem. minden egyes pasinál felteszed majd itt a kérdést?

Amúgy, mi ezt úgysem tudjuk, mert 1. nem ismerjük, 2. nem beszéltünk vele.

4. varga.nora (válaszként erre: 1. - E859f11f0c)
2013. jún. 25. 07:55
Szerintem egy próbát simán megér. Ha csak a szex miatt kellesz neki az ugyis gyorsan kiderül és még időben kosarazhatod :D
2013. jún. 25. 07:54
Adj a kapcsolatnak egy esélyt:)
2013. jún. 25. 07:51

ne menj el mellette megint, mint évekkel ezelőtt!

ha az derül ki róla, h. csak szexet akar, még mindig elküldheted, de 1 próbát megér, az emberek változnak tudod;)

2013. jún. 25. 07:44

Egy gimibe jártam egy sráccal. Csajozós típus, de nem olyan nagyképű fajta, hanem kis kedves, közvetlen. Annyira nem is jóképű, inkább társasági. Én egy visszahúzó lány vagyok, soha sem vettek észre a pasik, de ő igen. Róla tudtam, hogy tetszem neki, mert voltak jelek. De én nem akartam semmit, így nem vettem akkoriban a lapot, hamarosan talált is mást engem meg már levegőnek nézett kb :)


Eltelt X év és most újra találkoztunk, őszintén szólva nekem ő az évek alatt nagyon sokat jutott eszembe, én bántam hogy nem alakult semmi. Erre most elkezdtünk beszélgetni és elhívott randizni. Majd bevallotta, hogy én mennyire bejöttem neki akkor. Igaz néha kicsit már túl nagy dolgokat mondott amik hihetetlenek.


Mit gondoltok érdemes megpróbálni? Nem valami komoly hozzáállású, esélyes hogy csak szexre érdekelném. De közben meg kedvelem őt...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook