Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Markhot Ferenc kórház szülészet fórum

Markhot Ferenc kórház szülészet (beszélgetős fórum)


7. Lia29 (válaszként erre: 6. - Csukottszemmel)
2013. júl. 5. 20:08

Szia

A Semmelweisen én is gondolkodtam.Én is ismerek egy nőgyógyászt a Dr Dudás Ernőt,mert ő tanitotta nekünk a nőgyógyászatot szakközépbe.Hol laksz?

2013. júl. 3. 22:23
Én Egert egyáltalán nem ajánlanám. Esetleg Miskolc, Szemmelweis? Az totál jó és PIC-el is föl van szerelkezdve. A gárda elég vegyes - már ami a nőgyógyászatot illeti - de a csecsemősök előtt le a kalappal. És még orvosnevet is tudnék...
2013. jún. 28. 11:18
A szülésznők tényleg segítenek, akkor is, ha nem fogadottak. Orvost a veszélyeztetett terhességem miatt fogadtam, nem mertem volna orvos nélkül végigcsinálni a terhességet és a szülést sem. Jó, ha maximálisan figyelnek rád, nem mindig más-más orvos mond véleményt. Dr. Fricz Sándor volt az orvosom, nemcsak szülészként, de nőgyógyászként is kitartok mellette. Udvarias, segítőkész. 8-9 éve járok hozzá.
2013. jún. 25. 12:10
Szia! Tavaly júniusban szültem Egerben. A szülészetről csak jót tudok mondani, két ismerősöm is szült ott a múlt héten. Nagyon jók a szülésznők, bár nekem fogadott volt, rengeteget segített a szülés előtt és alatt. A fogadott orvosnak igazából akkor van jelentősége, ha gond van a szülésnél, vagy a terhesség alatt. Ha sima szülésed lesz (úgy legyen), akkor az orvosnak nem nagyon van dolga/szerepe. Amúgy nekem Hernádi főorvos volt az orvosom
3. Lia29 (válaszként erre: 2. - MédyKo)
2013. jún. 25. 11:39

Szia!

Köszönöm a segítséged!Nem az első terhességem,csak az első óta el telt 10 év.és azóta sok minden változott! :)

2013. jún. 25. 06:25

Szia Lia29!

2009-ben született Egerben a lányom Dr.Fülöp Viktornál,aki mindenben a segítségemre volt Nagy Judit szülésznővel együtt.Úgy sejtem ,h első terhességed,esetleg,ha javasolhatom a védőnők csinálnak szülésfelkészítő tanfolyamot,ott van szülőszoba látogatás is.Kicsit feltudnád mérni a helyzetet. :)

2013. jún. 24. 20:45

Sziasztok!

Keresek olyan anyukákat és leendő anyukákat akik az Egri kórházba szültek,vagy esetleg fognak szülni.Szeretném ha megosztanátok velem a tapasztalataitokat!Én októberben fogok szülni és nem igazán találok olyan nőgyógyászt akibe megbíznék.Nagyon sok rosszat hallok mostanában a szülészetről úgy általában.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook