Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Cholesteatoma (gyöngydaganat)! Ismerős valakinek?

Kategória: Összes fórumtéma » Szépség & egészség » Egészség

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

9. dalida222013-06-26 14:32
Köszönöm és viszont nektek is :)

8. teletabby2013-06-24 19:52
Remélem hamar rátalálsz egy lelkiismeretes "kukkolóra", aki segíteni fog, ha szükséges! :)))) Jó egészséget kívánok szeretettel!!!

7. dalida222013-06-24 17:39
Az jó.Ezt örömmel hallom(olvasom :) ) Én most Ausztriában tartózkodok,most itt keresek orvost! Az otthoni "bevált" dokimhoz most nem tudok fordulni! :/

6. teletabby2013-06-24 16:05
Hát kezdetben Bp Szabadsághegy, majd Pataki prof.a Heim Pálban,és amikor "kinőttük" a gyermekkort, és mindenki csak széttárta kezeit hogy, most merre és kihez, akkor egy kedves doktor adott egy telefonszámot, Pécsen kötöttünk ki. Ez idáig nem bántuk meg.Embernek és emberként "kezeltek/ kezelnek" bennünket :)

5. dalida222013-06-24 15:29
Jézusom,ez nagyon durva! Szegény! És milyen orvosnál jártatok?

4. teletabby2013-06-24 15:13
Igen, folyamatos ellenőrzés szükséges :( Nálunk ez 29 éve / 3 hónapos korában/ jelentkezett először - volt j.o 7; b.o 8 fülműtétünk, az összes hallócsont, dobhártya ráment :(Akkor még kevésbé volt ennyire profi a F-O-G ellátás .Jelenleg tünetmentes. /egyebekben Ő egy örök gyermek - szülési sérült, halmozottan fogyatékkal élő tündér/

3. dalida222013-06-24 14:54
Uhh,ennyire roncsolódott a hallása? Mondjuk az enyém sem az igazi,észrevehetően rosszabbul hallok a jobb fülemmel.Nekem már 4szer műtötték,először kb. 1 hónapon múlott az életem!Azt mondják ez egy állandóan kiújuló betegség,most újra fel kell keresnem az orvosom,mert valószínűleg kiújult :(
(válasz teletabby 2. hozzászólására)

2. teletabby2013-06-24 14:36
Már felnőtt korú gyermekem szenvedett/szenved ebben a betegségben, mindkét oldali fülműtétek sorával :( Végeredménye súlyos halláscsökkenés, hallókészülékek többfajta tipusa, jelenleg fél éve /Pécsett műtötték/ BAHA készülékünk van, mellyel azt mondhatom,hellyel-közzel elfogadható a hallása, ill. lényegesen javult az életminősége. Azért min. 3 havonta contoll szükséges, és folyamatosan szívják, tisztítják mko. fülét :((((

1. dalida222013-06-24 14:09
Sziasztok! Igazából azért hoztam létre ezt a fórumot,mert én ebben a betegségben szenvedek jóformán születésem óta,és jó lenne beszélni olyanokkal,akik hasonló cipőben járnak,esetleg tapasztaltabbak,stb,de eddig sehol nem találtam senkit.