Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Turmixoltatok bolti bébiételt (darabosat)? fórum

Turmixoltatok bolti bébiételt (darabosat)? (tudásbázis kérdés)


6. vberni01 (válaszként erre: 1. - Kártyavár06)
2013. jún. 24. 15:30

nagyon kevés ideig, hamar rászokott a mi ételeinkre. Adjanak neki baba piskótát, túró rudit, kukót.... ezek nagy kedvencek!


Nitrátos talaj! Pff! Mert a bébi ételt hol termesztik? Felhőn? :)

2013. jún. 24. 08:35

Én is turmixoltam sokáig, mert olyan fura kis kockák vannak benne, amitől az én fiam öklendezett.

Érdekes, mert a kenyérkockákat simán megette, tehát nem eleve a darabossal volt baja, hanem a bébikaja darabkáival.

Tényleg a házikoszt lehet a megoldás.:)

Meg az idő, és a türelem.:)

4. kisj
2013. jún. 24. 08:33
nyomjon a kezébe egy kiflit, vagy valami hasonlót (a gyerekek úgyis mindent a szájukba tesznek)
2013. jún. 24. 08:31
Gyakran kínálgatni és majd rászokik a darabosra is. Ne turmixolja a bébiételt se. Türelem játék lesz az biztos!
2013. jún. 24. 08:25
Utcabeli anyukakért tőlem tanácsot, 11 hós fia csak turixolva eszi meg a bébiételt, 6 foga van. Házi kaját orvosa tanácsára alig ad, mert az orvos bébiétel párti, nitrátos talaj stb miatt ( én is a házi kaját javasoltam). A darabosat viszont nem eszi és a korának megfelelő mind darabos, így megveszi 400 Ft ért és turmixolja. Volt valaki így? Hogy szokott rá a darabosra? Nekem semmi ötletem nem volt a házi kaján kívül, nektek esetleg ? ( Nincs netjük)
2013. jún. 24. 08:22
Turmixoltatok bolti bébiételt (darabosat)?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook