Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Súlyos depresszióban szenvedek? fórum

Súlyos depresszióban szenvedek? (beszélgetős fórum)


19. egykerdes (válaszként erre: 17. - Zebracsikó)
2013. júl. 24. 13:02
nem tudom megtenni.
18. egykerdes (válaszként erre: 1. - Bánatos)
2013. júl. 23. 13:53

Csak hogy lásd az ellenpéldát, és ne legyél bánatos:

Nincs fix munkahelyem,

Megcsalt a párom,

Megcsalt és elhagyott a volt férjem,

6 évig próbálkoztam hogy gyerekem lehessen, volt hogy sokkos állapotba kerültem egy egy beavatkozás miatt.

Az utolsó vetélésem után 2 nappal hagyott el a férjem.

36 vagyok, és esélyem sincs egy stabil életre

Hiába jártam (és tanultam!!) főiskolára, egyelőre nem elég a szakmám az újrakezdésre

Esélytelen, hogy valaha gyerekem legyen,

És halálosan rondának érzem magam.

Diszlexiám miatt rengeteget szenvedtem

...és olyan is van, amit még leírni sem bírok.

Na úgyhogy neked tessék jobb kedvre derülni, mert van rosszabb.

17. zebracsikó (válaszként erre: 16. - Egykerdes)
2013. júl. 23. 13:49

kidobni.


ma.

2013. júl. 23. 13:47
...én két hete kideritettem hogy megcsal a társam. Azóta igérgeti hogy szakít vele de még nem tette meg. Fogytam két hét alatt 5 kilót, nem bírok enni se inni se. Itt alszik mllettem minden nap. Azt mondja marad. De azóta rideg mint egy jégkocka, még engem "büntet". Nem ér hozzám, nem fogja meg a kezem, nem kér bocsánatot, csak megpróbál úgy csinálni mintha nem lenne gond, de csak itt van egy "pasi, de nem egy társ. Azt is látom, hogy ő is szenved, de nem tudom mitől. Attól hogy maradt, vagy atól hogy szégyenli, és gyáva, hogy nem tud/nem akar? szakítani a másikkal. Az egész életem összeomlott (megint) a volt férjmmel ugyanígy jártam. Most mit csináljak? Mélyen depresziós lettem, tele vagyok ürességgel, a szívem összetört, és olyan mintha már nem is lenne. A torkomban folamatosan gombóc. Nem látok semmi kiutat, és mintha az egész életem akarna rámomlani, mint egy rossz film. Próbálok ezen túl lenni, és az eszemmel tudom, hogy ki kéne hajítanom, de ő a 2. kapcsolat az életemben, és őt már nem akarom elengedni, pedig most a szerelmem is elmúlt. Csak a ragaszkodásom maradt. Kétségbe vagyok esve. Még szerencse hogy legalább gyerekünk nincs. Minden telefonhívásuk egy egy balta a hátamba, és minden smsük egy egy nyíl a szívem közepébe. Úgy érzem mintha haldokolnék.
15. o.andi
2013. júl. 23. 11:52
remélem nincs baj veled....bánatos.
14. Asinel 75 (válaszként erre: 1. - Bánatos)
2013. júl. 4. 23:08
Mi újsàg? Remélem jobban vagy, azért nem jelentkezel.:-)
13. grizus
2013. jún. 28. 02:26
Az önismeret útját javaslom. Lehet, hogy kínos dolgokkal kell szembenézni, de máshogy nem megy. A pszichiátereket én sem javaslom, ha tudsz, menj el a helyi kijelölt pszichiáterhez, de biztos telítve lesz, meg ő tényleg súlyosabb esetekkel foglalkozik. Pszichológus - olcsón -, kineziológia, asztrológus, próbálj meg olcsón kifogni ilyeneket.
12. 6b006fc769 (válaszként erre: 11. - Bdab039400)
2013. jún. 24. 19:29

Szerintem ha valaki beteg, akkor orvoshoz kellene fordulnia.

Persze én vagyok a hülye meg a földhözragadt, de ettől még így gondolom.

2013. jún. 24. 19:25
Szerintem menj el egy kineziológushoz.. És ne orvoshoz.. azok csak gyógyszert írnak, amitől még lentebb esik az ember. :( Egy jó kinez. vagy pszichológus csodákra képes.. Tapasztaltam :) HIDD EL! :) Kitartás
2013. jún. 24. 19:22
egyébként a három soros bevezetés alapján inkább erre gondolok: [link]
9. 6b006fc769 (válaszként erre: 1. - Bánatos)
2013. jún. 24. 18:40
Ennek alapján nem derül ki az, hogy az lennél. Érezhetően kétségbe vagy esve egy számodra elviselhetetlen és megoldhatatlan szituáció miatt, de ez nem biztos, hogy depresszió. Orvoshoz kellene fordulnod, itt az sem biztos, hogy segít, aki azt állítja, hogy lélek- vagy elmegyógyász.
2013. jún. 24. 01:34

Figyelmedbe ajánlom Asinel 75,3-as hozzászólását.

Röviden,és tömören megfogalmazta,amit egy pszichiáter elmond neked óránkén 10-20 rugóért.

2013. jún. 24. 00:21
Feltétlen menj orvoshoz,rendbe fogsz jönni.Azután egész másképp látod majd a világot.Minden a helyére kerül és nem fogsz mindent tragikusan felfogni.Csak indulj el,mert ezen egyedül nem tudsz segíteni!
6. Mion
2013. jún. 24. 00:11
Ha az segít, írd ki magaból itt is nyugodtan. Néha már az is könnyebbséget hoz :)
2013. jún. 24. 00:08
Először keress fel egy orvost,és ha már segített,gondold át az életedet más szemszögből!
4. kisj
2013. jún. 24. 00:04

Ja, hogy férfi vagy!

Akkor feleséged van.


Próbálj megpihenni,mert holnap hétfő:)

3. Asinel 75 (válaszként erre: 1. - Bánatos)
2013. jún. 24. 00:02
Minek vagy együtt olyan nővel, aki levegőnek néz? Állj a sarkadra, légy férfi és találd meg az igazit.:-))
2. kisj
2013. jún. 24. 00:01

Rosszul érzed.

Nem veszítettél el mindent, hiszen van gyereked, férjed és munkahelyed is.

2013. jún. 23. 23:47
Ugy érzem mident elvesttettem !már sulyos a depressziom.enni nem tudok .aludni sem!Komoly munkahelyem van, snem akarom elveszteni.A komoly dolog az, hogy a páromat sem érdekel.Letelt a 7 évMEGFORGRTOTT MINDENT!lEVEGÖNEK NÉZ.CSEK APÉNZ A FONTOS

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook