Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan lehet udvarias módon egy nagyon negatív férfihaverunkkal leépíteni a kapcsolatot? fórum

Hogyan lehet udvarias módon egy nagyon negatív férfihaverunkkal leépíteni a kapcsolatot? (tudásbázis kérdés)


2013. jún. 23. 16:04

Igaz, végülis egyoldalú volt végig a barátság és a megszokás marasztalt eddig, a jótékonykodás és a sok "hátha mégis". Hát változni miattam biztos nem fog, mert nagyon önfejű és haragos, és ahogy írtad, neki lehet így jó az élete, csak én nem akartam elfogadni, mert többre tartottam, többet láttam benne.


A kategóriánál nem láttam hirtelen más besorolást, siettem ezzel a kérdéssel. :-)


Az elején vicces volt, hogy ő a pesszimista én meg az optimista, de el kell ismerni mostanában megfordult a dolog és teher.

2013. jún. 23. 15:37

Csak azt kérdezném meg, hogy véletlenül került a párkapcsolat, szerelem kategóriába?


A haver esetleg többet szeretne tőled?

Vagy többnek indult?

2013. jún. 23. 15:33

szerintem, az nem lenne emberséges, ha nem mondanál őszinte véleményt, ha tényleg havernak tartod!

ha ilyen a személyisége, akkor nem valószínű, h. változik, de talán elgondolkodik, h. hajlandó-e megpróbálni kicsit változni, v. lehet, h. neki így jó az élete, de téged ne akarjon 'lerántani' - szerintem

2013. jún. 23. 15:24
-emberségesnek-
2013. jún. 23. 15:24
Nehéz lenyelni, hogy beállok a sorba azzal, hogy én is elszomorítom. Ördögi kör. Rágódom még egy kicsit, aztán lehet valóban beszédet tartok. Nem érzem magam valami emberségességnek ilyenkor.
6. 46edee4835 (válaszként erre: 5. - Ba22aef1e5)
2013. jún. 23. 15:19
mért nem mondod el ezt, amit itt írtál, udvariasan, mégis határozottan???
2013. jún. 23. 15:18
Már az az elején kiderült 3éve, hogy totál negatív, mert sok sikertelenség érte, akkor úgy gondoltam, ha kicsit piszkálom és foglalkozom vele, akkor majd változik, jobb kedve lesz, rájön, hogy nem szar ez az Élet....de nem...az utóbbi időben pedig elfogyott a türelmem és hát szar dolog ez...de a sajnálat még rosszabb...tanácstalan vagyok.
4. Krisz42 (válaszként erre: 1. - Ba22aef1e5)
2013. jún. 23. 15:13
Sehogy,ugyanis nagyon sok ember csak abból ért,ha közlöd vele,nem akarod látni az életben többet.Az udvariasságot sajnos nem értelmezik egyételmű nemnek.
2013. jún. 23. 15:12

most derült ki számodra, h. negatív?

hisz eddig haverkodtál vele, az írásodból legalábbis ezt szűrtem le...

2. kisj
2013. jún. 23. 15:10

Vagy megmondod neki a frankót, vagy kifogásokat gyártasz.

Ez utóbbi sértődést szül, megjegyzem jogosan.

2013. jún. 23. 15:05
Hogyan lehet udvarias módon egy nagyon negatív férfihaverunkkal leépíteni a kapcsolatot?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook