Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ki kaphat önkormányzati TB támogatást? fórum

Ki kaphat önkormányzati TB támogatást? (tudásbázis kérdés)

2015. okt. 26. 14:51
elvileg megkaptam, legalábbis azt mondta hogy biztos, mert nincs semmim és egyedülálló vagyok. A kérdés az lenne, hogy ha belépek ügyfélkapun és ott megnézem hogy mikor ki jelentett be, mikor voltam jogosult, akkor az ügyfélkapunak ennek a részében kijelzi ha az önkormányzattól kapom ingyenesen? Mert beléptem de nem jelezte ki. Ki kell jelezni vagy nem?
2013. jún. 23. 14:54

A munkanélkülin ha regisztrálsz, akkor elvileg automatikusan adja a TB ellátást a munkanélküli járadékkal együtt...és ha a munkanélküli lejár, akkor egy határozattal bemész az önkormányzathoz és a továbbiakban igényelhető a TB ellátás...plusz segély, stb.

Nekem legalábbis így volt.

2013. jún. 23. 14:49
Sajnos elküldtek a munkahelyemről,így saját magamnak kell az eü. hozzájárulást fizetnem.A kérdésem az lenne,hogy van olyan hogy az önkormányzat átvállalja ,ha nincs meg egy bizonyos egy főre jutó összeg.tudja esetleg valaki hogy 2013-ban menni ez az egyfőre jutó összeg ami ha nincs meg,akkor jogosult lennék általuk a TB-re.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook