Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Repulout kozben, atszallasnal baleset erte kisfiamat.Tudja valaki, hogy az ellatas koltsegeit honnan es hogyan lehet visszaigenyelni? fórum

Repulout kozben, atszallasnal baleset erte kisfiamat.Tudja valaki, hogy az ellatas koltsegeit honnan es hogyan lehet visszaigenyelni? (tudásbázis kérdés)

8. Kangaroo Island (válaszként erre: 7. - Kolibri)
2013. jún. 23. 22:52

hát ez nem a reptér, légitársaság hibája, hacsak nem épp mosták a padlót és nem volt kiírva, hogy csúszós padló, mert ha ki volt írva akkor ők megtettek minden tőlük telhetőt, hogy elkerüljék a baleseteket.

Biztosítót kell megkérdezni, hogy mit tartalmaz a biztosítás. az alap biztosítás attól függ, hogy milyen, EU, magyar, stb...ha magyar akkor felejtős, ha eu akkor jó, ha brit akkor sem jó azt hiszem, ha ezek bármelyike de nem európában történt a baleset akkor felejtős az egész.

2013. jún. 23. 12:39

Az alap utasbiztositas tartalmazza ezt a visszafizetest

? Az tortent,hogy atszallas kozben,illetve a varakozas alatt elesett es eltort a karja.

2013. jún. 23. 08:38
Ha utazás előtt kötöttetek utasbiztosítást, akkor az adott biztosítótársaságot kell felhívni minél hamarabb, de legkésőbb a baleset után 24 órával, különben jó eséllyel nem fognak fizetni. Hazaérkezés után pedig 3 napon belül (szóval nagyon rövid időn belül) el kell juttatni az ellátásról szóló számlákat, dokumentumokat stb., különben szintén elestek a kifizetéstől. Ha esetleg azt is mondták a kórházban,orvosnál hogy értesítik a biztosítót,nekünk semmi dolgunk, akkor is keressük őket!Pár éve én csak vártam naívan, hogy felkeresnek, majd 3! hónap múlva hívtak a társaságtól, hogy minden rendben? A pénzt persze leshettem.
2013. jún. 23. 08:00
attól függ minden, hogy mi történt, ha a légitársaság, reptér hibájából, akkor okolhatók ők, nekik kell írni, ha nem az ő hibájukból, akkor meg a saját biztosítóval kell felvenni a kapcsolatot, ha van.
2013. jún. 23. 07:48
Gondolom attól függ, mi történt.
2013. jún. 23. 07:44
Az adott légitársaságot kellene kérdezni szerintem. Gondolom van üzletszabályzat, amiben minden ilyen információ is szerepel...
2013. jún. 23. 07:08
Mi miatt történt a baleset?
2013. jún. 23. 06:49
Repulout kozben, atszallasnak baleset erte kisfiamat.Tudja valaki, hogy az ellatas koltsegeit honnan es hogyan lehet visszaigenyelni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook