Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Allergia gyógyszert terhesség alatt vagy előtte szedjem? fórum

Allergia gyógyszert terhesség alatt vagy előtte szedjem? (tudásbázis kérdés)


6. Tecu21 (válaszként erre: 4. - Sunshine76)
2013. jún. 22. 21:43
Köszönöm szépen!! Hát sajnos én asztmás is vagyok..ilyen allergia asztma.. De hála istenek az asztmám nem igazán jön ki ha szedem az allergia gyógyszer rendesen. Félek is etől,hogy asztmásan milyen a terhesség stb.. de valaki azt mondta,hogy nem lesz semmi baj.reméleem.:)
5. Charlusz (válaszként erre: 1. - Tecu21)
2013. jún. 22. 21:42
Mindenképpen egyeztess orvossal erről. Mi a kisfiamnál azért akkor kezdtük a próbálkozást, amikor, hogy pont allergiaszezonon kívül legyek. S érdekes módon terhesen nekem sem voltak gondjaim.
2013. jún. 22. 21:40
Remelem minden rendben lesz.En is allergias vagyok par dologra,furcsa modon a terhessegem alatt "elmult"az osszes,es mire meglett Töki,akkor meg kiujult..erdekes az elet.Minden jot neked!x
3. Tecu21 (válaszként erre: 2. - Sunshine76)
2013. jún. 22. 21:37
oké.köszönöm a választ. akkor szerintem megyek is a dokihoz jövöhéten.
2013. jún. 22. 21:35
Mindenkeppen ertekezz az orvosoddal,ez a legbiztonsagosabb.Kell lennie olyan allergia gyogyszernek,mit terhesseg alatt is lehet szedni.En mar most azt kezdenem el,az orvos tanacsara.
2013. jún. 22. 21:28
Sziasztok. Ugye most hagytam abba a fogamzásgátlót. Tehát innentől kezdve bármikor teherbe eshetek .. DE allergiás vagyok és olyan allergia gyógyszert szedek,amit terhesség alatt nem javasolnak. Most ilyenkor mi van?? Addig szedhetem amíg nem leszek terhes vagy már most menjek feliratni másik gyógyszert?? Mert még az is lehet,hogy 8 hónap mire sikerül... De mi van ha már ugye még nem tudom,hogy az vagyok de még szedem a gyógyszert...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook