Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hsg-után könnyebb teherbe esni? Tapasztalatok? fórum

Hsg-után könnyebb teherbe esni? Tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


2009. ápr. 4. 14:40
Sziasztok. Most találtam ezt az oldalt. Ugyanis többet szerettem volna megtudni a HSG-ről. Mi is régóta próbálkozunk babával. A páromat megvizsgálták,őnála minden rendben van. Nálam márc.17-én akartak egy petevezeték átjárhatóságot csinálni. Nem tudtak,mert az orvosom akkor látta,hogy a petevezetékem össze van forrva (ami érdekes,ettől függetlenül menstruálok). Ápr.21-edikére ki vagyok írva egy műtétre,amitől kissé félek. Valakinek volt már ilyesmi? Ha igen,írja meg,hogy mi történt azután. Köszönöm
2009. febr. 25. 14:46
Sziasztok! Nekem hétfőn volt Hsg-ém.Én sem éreztem semmit ,de az altatásból nagyon nehezen jöttem rendbe.Alig tértem magamhoz.Rende van minden nekem átjárhatók a petevezetékeim.
2008. nov. 27. 14:08

Sziasztok!


Én kaptam előtte egy szurit,azt mondták egy kis bátorító,de nekem egyáltalán nem fájt,éreztem mindent.Én úgy gondolom nagyon sok múlik a dokin is aki csinálja.Holnap megyek uh-ra,megnézi van e peteérés,szedtem a clostit.Hát kíváncsi leszek.

2008. nov. 26. 17:33
Sziasztok, hogy ment mondenkinek a HSG? Es az elet azutan? Engem - a keresemre - ugy kiutottek HSG-kor, hogy semmi fajdalmam nem volt...
2008. okt. 30. 13:01

Sziasztok.

Énis bekapcsolódok az újak közé:-)

Én holnap reggel megyek hsg-re és nagyon félek tőle.Olvastam itt külömböző fórumokban jót is rosszat is róla,de én mégiscsak félek tőle.Mondjuk nekünk van már egy kisfiunk dec.lesz 3 éves,de a tesó nagyon várat magára.Bízok benne,hogy ez a vizsgálat hoz valami jó eredményt.Olvastam az egyik csaj írta,hogy megcsinálták neki és még abban a hónapban terhes is lett.Jó neki.

Mindenkinek hasonló jókat kívánok!!!

20. Pipi57
2008. okt. 26. 14:59
Sziasztok!A HSG-vel kapcsolatban azt tudom mondani, hogy nekem 2szer is megcsinálták,de nem hozott eredményt,pedig több év eltelt a 2 vizsgálat között,végülis a Hysteroscopia és Laparoszkópia egyidejű elvégzése hozott sikert.17 év után született 1 Kisfiam:).
2008. okt. 22. 20:14
Szia, en is uj vagyok itt. Nekem 4 honapja volt HSG-m, a jobboldal szabad es a bal van elzarodva. A dokim azt mondta, hogy semmi gaz, mert ez a szitu a legtobb nonel, az O felesege is igy lett terhes. Szoval ha az egyik atjarhato, az jo. Mi is masfel eve probalkozunk-eredmenytelenul.... De nem adom fel! Allitolag mindketten rendben vagyunk, igy meg nem gondolkozom a muvi dolgokon, bar 36 eves elmultam...
2008. okt. 15. 17:15
Sziasztok! Új vagyok itt. Ma voltam hsg vizsgálaton, ahhoz képest amennyire féltem, nem volt fájdalmas. A jobb oldali petevezetékem elvan záródva, a bal szabad. A problémám az, hogy az utóbbi időben, pont az elzáródott oldalon van pé-m. Az orvosom lombikot javasolt és elküldött egy meddöségi centrumba. Szerintetek mit csináljak, hogy a bal oldalt életre keltsem? Másfél éve szeretnénk babát és ez lenne a megoldás? Van valaki aki hasonló cipőben jár/t mint én?
17. 16e8707293 (válaszként erre: 15. - Encike 2)
2008. ápr. 13. 09:08

Szió


Barátnőddel mizus? Történt azóta valami előre lépés?

16. 16e8707293 (válaszként erre: 15. - Encike 2)
2008. márc. 23. 09:20

Én is az 5. hónapja szedem a Clositi!! Lett tőle mindig 1db tüszőm, szépen meg is repedt, csak baba nem lett belőle.

Barátnődnek is csinált a closti tüszőt, vagy nem reagált rá???

15. encike 2 (válaszként erre: 14. - 16e8707293)
2008. márc. 20. 20:53
Clostyt már 5 honapja szedi. Beszéltem vele a hsg-ről és már a doki meg is nézi jövöhéten. Ha tudok rola eredményt irom. Köszönöm a válaszod.
2008. márc. 19. 15:59

4 év nagyon sok, tessék lépni előre.

Olyan nincs hogy 4 évig nem sikerül egy egészséges párnak összehozzni a terhességet. Akkor ott tuti lehet valami!! Inszem, Lombik?!! VAgy lehet elég lenne egy kis rásegités pl: Clostival

13. 16e8707293 (válaszként erre: 11. - Encike 2)
2008. márc. 19. 15:57
Szerintem a barátnőd is kérheti a dokijától a Hsg-t= Átjárhatóságit. És nem kell félnie mert NEM FÁJ csak kellemetlen
12. 16e8707293 (válaszként erre: 10. - Banita76)
2008. márc. 19. 15:56
Köszi szépen, csak tudod tényleg nehéz türelemmel várakozni, és minden hónapban reménykedni, és vári a csodát ami már 9 hónapja nem akar jönni. Tudom, valaki ennél sokkal többet várt az első babájára, bele sem merek gondolni, hogy mi lesz ha nekünk is éveket kell majd a kistesóra várni. Már most összevagyok törve, lelkileg. De tényleg próbálok erős maradni, és nem mindig a babára gonolni. De piszkosul nehéz.
2008. márc. 19. 13:53

Sziasztok!

Barátnőmék kb 4 éve probálkoznak és semmi. Állitolag nincs gond egyikőjüknél sem. Ha mondom neki, hogy kérje meg az orvosát megcsinálja neki ezt az átjárhatoságit vagy majd a doki, ha jonak látja?

10. Banita76 (válaszként erre: 9. - 16e8707293)
2008. márc. 6. 14:01
Megértelek, hogy türelmetlen vagy! Más is úgy van vele, hogy amit elképzel, az rögtön sikerüljön. Tényleg furcsa, hogy a kislányod rögtön sikerült, a tesó meg nem akar. De legyél türelmes! Sok sikert kívánok!
2008. márc. 6. 13:31
Akkor lehet, csak én vagyok olyan, hogy amit szeretnék azt egyből akarom. Kislányom Viktória elsőre összejött. Nem tudom, a kistesó mért várat ennyit magára:( Tudom, hogy lesz még gyerekem, csak rossz, hogy sokat kell rá várni
8. Banita76 (válaszként erre: 6. - 16e8707293)
2008. márc. 6. 11:23
Hogy mondhatsz ilyet, hogy "selejt" vagy? Ilyenre nem szabad gondolni! Láttam az adatlapodon a gyönyörű kislányodat!!! Fiatal is vagy előbb-utóbb sikerül! Mi a kislányunkra 3,5 évet vártunk.
2008. márc. 6. 11:21
2-év nagyon sok, minden elismerésem a tiéd, hogy végig csináltátok. nekem ez a 9 hónap is sok:( Lelkiekben sokkal jobban fáj.....
2008. márc. 6. 11:19

Hát, egyenlőre nem. Folytatjuk a Closti "kúrát".

De még húzom, a Lapart de lehet nem fogom tudni elkerülni:( Pco-s vagyok ami sok kis cisztát jelent a petefészekben, és ez gátolja a teherbeesést.

A műtéttel ezeket kéne leégetni, ezeket a cisztákat. A Hsg-jött a sorban, már mint ami a vizsgálatokat illeti. De ez is ki van zárva. Még sem vagyok annyira selejt, csak egy kicsit:) De a lényeg, hogy már boldog anyuka vagyok:)

2008. márc. 6. 11:15
Ezek szerint nem ez volt a gond. További vizsgálatokat nem csinálnak?
2008. márc. 6. 11:13
Nekem 2 év sikertelen próbálkozás után volt hsg-m,rá fél évre sikerült a harmadik babánk!!
2008. márc. 6. 11:08

Szia


Nekem 26-án volt a hsg-m ahol mindent rendben találtak. Mindkét petevezetőm szépen átjárható volt.

De a dokim, azt mondta, hogy "ki lett tisztitva" igy is, hogy átjárható" most már könnyebb lesz a teherbeesés. Nekünk már lassan 9. hónapja nem akar össze jönni a kistesó:(

2008. márc. 6. 11:04
Ha pici elzáródásod volt a petevezetékben, és azt "ki tudták iktatni" a hsg-vel, akkor igen, könnyebben eshetsz teherbe. Nekem is volt hsg-m, de mivel nem ott volt a probléma, ezért nem estem könnyebben teherbe utána se.
2008. márc. 6. 10:53
Hsg-után könnyebb teherbe esni? Tapasztalatok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook