Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Támogatott nyelvtanulás fórum

Támogatott nyelvtanulás (beszélgetős fórum)


2013. jún. 24. 07:22

A megengedett hiányzás 10%. Így elsőre nem is küldtem vissza a papírokat, aztán megint beszéltünk az itteni szervezővel, azt mondta, hogy rugalmasak.

Bár még meg van a műtét időpontja, semmi sem biztos, hisz már 2x halasztották.

8. Alexa77 (válaszként erre: 7. - Szitaszivárvány)
2013. jún. 24. 05:53

Nekünk azt mondták, 12 órát lehet max. hiányozni. De kérdezz rá, addig ne írd alá a szerződést, mert ha több lesz a hiányzásod a megengedettnél, akkor nem teljesíted a feltételeket és ki kell fizetned a tanfolyam árát.

Én is körbejártam a témát, mert befizetett utazásunk van a tanfolyam ideje alatt, így megkérdeztem, mik a lehetőségeink.

Érdemes egyébként foglalkozni a témával, első körben nekem is azt mondták, sok lenne a hiányzás, töröljem magam a tanfolyamról, aztán mégiscsak lett megoldás.

2013. jún. 23. 08:41

Mi is németre jelentkeztünk.

Senki nincs itt, aki már járt erre a képzésre?

Mennyire veszik komolyan a hiányzást? Lesz egy műtétem, így azon a héten 6 óráról biztosan hiányozni fogok.

6. Alexa77 (válaszként erre: 5. - Szitaszivárvány)
2013. jún. 22. 12:09
Németet. Én is a férjemmel megyek egyébként. :-) Mindketten angolul beszélünk csak, így jött az ötlet, hogy tanuljunk meg németül is kicsit. :-)
2013. jún. 22. 07:39

Ezzel én is így vagyok! A férjemmel mindketten jelentkeztünk, de gyanítom, hogy ő nem fog tudni mindig jelen lenni.

Ti milyen nyelvet fogtok tanulni?

2013. jún. 22. 06:20
Ez a TÁMOP-os nyelvtanfolyam? Erre én is kíváncsi lennék. Jövő héten kezdünk mi is, remélem, megéri majd, nem csak elbaltázott idő lesz. Nem volt egyszerű megszervezni, hogy a gyerekekre addig legyen felügyelet, szóval gáz lenne, ha ezek után nem sokat érne... Reménykedem... :-)
2013. jún. 21. 20:36
Hétfőn indul, arra jelentkeztem. Mennyire hatásos, mennyit kell itthon tanulni?
2013. jún. 21. 20:31
Mi a kérdésed?
2013. jún. 21. 19:16

Sziasztok!

Olyanokkal beszélgetnék, akik a "tudásod a jövőd" által indított, támogatott nyelvtanfolyamra járnak/jártak!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook