Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szerintetek túlsúllyal ki lehet menni a strandra? fórum

Szerintetek túlsúllyal ki lehet menni a strandra? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
68. zebracsikó (válaszként erre: 12. - Grizus)
2013. jún. 24. 19:52

"lehet, hogy mindez összwefügg?" - ezt most komolyan kérdezted?????


Fiatal nő vagy, nincs ciklusod és nem mész orvoshoz????

Döbbenet!


Kinyírod Te saját magad, felesleges a kavitációs zsírbontás meg a fitnessbérlet....Ne haragudj, ha nyers voltam, de tönkreteszed a tested és a kavitációs zsírbontáson jár az eszed??????? Miért olyan k*va fontos az? A hormonjaid, ciklusod, pajzsmirigyed, inzulinod nem kéne, hogy fontosabb legyen??


SZaladj mielőbb nőgyógyászhoz és endokrinológushoz, még mielőtt nagyon elharapódzik ez a probléma.

67. zebracsikó (válaszként erre: 57. - A0c1361e44)
2013. jún. 24. 19:47
vagy el kell menni magánlaborba és ott megnézetni, sokkal egyszerűbb
66. michelle.r (válaszként erre: 62. - Ce24db56a5)
2013. jún. 24. 16:25
Az egy disznónak még kevés is :)
2013. jún. 21. 18:59
huzz magadra szemuveget az oltoztet...nem fogjak latni h ket ll-y ez tuti...
64. emagdi (válaszként erre: 37. - Grizus)
2013. jún. 21. 17:51

"Most tipródom, hogy mire költsem a kis pénzem, ultrahangos kavitációra vagy inkább fitnessbérletet vegyek akciósan?"


jézusmária, ezt komolyan kérdezted???

vegyél fitnesszbérletet, a többi szart meg felejtsd el de gyorsan, azok semmit nem érnek.

63. emagdi
2013. jún. 21. 17:49

dehogy lehet!

a bejáratnál testzsír%-ot mérnek, és ha nőként 20% felett van, nem engednek be :)


amúgy érdemes körbenézni bármelyik strandon, ritka az olyan ember akinek nincs túlsúlya. de nincs ezzel baj. ha az ember egyszer így néz ki, és meleg van, akkor muszáj így kimenni a strandra :) majd max következő télen időben kezdi a diétát, de most már úgysem lehet mit tenni :))

62. ce24db56a5 (válaszként erre: 58. - Michelle.r)
2013. jún. 21. 17:15
Na, akkor nekem annyi ezzel a 105 kilóval :)
2013. jún. 21. 16:48

igen, ki lehet menni!

már olyan szuper fürdőrucik vannak amik takarnak ott, ahol kell :)

60. michelle.r (válaszként erre: 46. - Mézgapaula)
2013. jún. 21. 16:45

Felállok és kisétálok :P

Három kortyonként iszom, így nem szalad át rajta olyan gyorsan, mint amikor egyszerre egy egész pohárral megittam.


Másfél óránál hosszabb tárgyalás előtt visszafogom az ivást, ennyire vagyok ugyanis hitelesítve ;)

59. michelle.r (válaszként erre: 37. - Grizus)
2013. jún. 21. 16:43

A kavitációs zsírbontásnál jóval hatékonyabb a lipolézer :)) :P


De inkább vegyél néhány fitnesz dvd-t, Péntek Enikő, Rubint Réka, Béres Alexa, Czanik Balázs, az egész nem fogy annyiba kerülni, mint egy zsírbontó kezelés 705-os kuponnal. Haszna viszont több lesz.

Főleg ha megreformálod a kajálást is.


Ha ilyen gátlásos vagy, fitneszbérletet se vegyél, mert el fogod sumákolni.

58. michelle.r (válaszként erre: 1. - Grizus)
2013. jún. 21. 16:29

Eszedbe ne jusson. Tíz kiló felett tarkólövés jár ;)


Egyébként meg lüke vagy!!!!!!!

:)

57. a0c1361e44 (válaszként erre: 56. - 1ecc381eb1)
2013. jún. 21. 16:08
T3 és T4 vizsgálatot csak szakorvos kérhet, így marad a TSH. Nálunk ha rossz a TSH, akkor megnézik a másik két étréket is.
56. 1ecc381eb1 (válaszként erre: 37. - Grizus)
2013. jún. 21. 15:43

Szia!

Tényleg vizsgáltasd majd ki magad (első körben szerintem vérkép, és azt külön kérd hogy TSH-t, T3-at, T4-et is nézzenek, ezekből nézik a pajzsmirigyet), mert mivel rövid időn belül ugrottak fel a kilók, így tényleg esélyes hogy hormon probléma van, és ha azt kezelik, akkor a fogyás is picit könnyebb lesz! Az egészség a legfontosabb!

Ami pedig a strandot illeti, szerintem menj csak ki nyugodtan, és ne foglalkozz azzal, hogy tök ismeretlen emberek mit gondolnak, abszolút nem számít!

55. f1e23b97ee (válaszként erre: 1. - Grizus)
2013. jún. 21. 13:50
A túlsúly miatt simán kimennék. Inkább ez a nagy meleg tántorítana vissza.
54. 8c40921157 (válaszként erre: 52. - Regin_a)
2013. jún. 21. 13:35
Az orvost azért ajánljuk, mert 6-7 hónap alatt felszedni 15 kilót nem normális, főleg, hogy azt mondja, hogy ezt 2 hó alatt szedte fel. Ott mindenképp valami baj van, és nem is kicsi!!!
2013. jún. 21. 13:28

OFF:

Kérdés továbbra is: Szerintetek túlsúllyal ki lehet menni a strandra?

ON:


:):)

52. Regin_a (válaszként erre: 37. - Grizus)
2013. jún. 21. 12:53

Most tipródom, hogy mire költsem a kis pénzem"


Mire NE költsed!

Csokira csipszre és más hasonló hizlaló kajákra



Többen ajánlják az orvosi kivizsgálást

Nem hiszem, hogy a nők nagyon nagy része valami hormonális dolgok miatt kövér

Jó húsban levő kedves ismerősöm, szerelmes lett

Eljárt konditerembe és ésszel étkezett

Vagy 2-3 hónap után láttam újbol és a szemem elkerekedett, olyan karcsú -nem túlzás mert ruha nélkül láttam- lett az alakja. Igaz, a melle megereszkedett rendesen

Dehát valamit valamiért

2013. jún. 21. 12:51

A LEGHATÉKONYABB NEGATÍV KALÓRIÁS ÉTELEK

A negatív kalóriás ételek titka abban rejlik, hogy igen alacsony kalóriatartalommal rendelkeznek, így szervezeted több energiát fordít feldolgozásukra, mint amennyit általuk nyersz. Nem beszélve arról, hogy számos más jótékony tulajdonságot is magukénak tudhatnak.


Spárga

A napi vitaminszükséglet pótlására kiválóan alkalmas spárga magas víz- és káliumtartalmának köszönhetően vízhajtó hatással rendelkezik. Vásárláskor a zöld spárgát válaszd, mivel ebben több C-vitamin és karotin található, mint a fehér fajtában.


Spenót

Az egyik leghatékonyabb negatív kalóriás étel nagy előnye, hogy sokféleképpen elkészítheted. Méregtelenítő hatása mellett magas magnézium- és kalciumtartalommal is bír, melyek a megfelelő anyagcsere-működést elősegítve elengedhetetlenek a hatékony fogyókúrához.


Áfonya

A pektinben és csersavban bővelkedő áfonya emésztésserkentő és méregtelenítő hatásai elősegítik a fogyást, emellett nagyobb mennyiségű antioxidánshoz jutsz fogyasztásával.


Zeller

A zeller vízhajtó hatású, negatív kalóriás zöldség, mely D-limolén- és ballasztanyag-tartalmának köszönhetően anyagcsere-gyorsító hatással rendelkezik.


Ananász

Az ananász karcsúsító hatását többek között magas ballasztanyag-tartalmának, a fehérjebontó bromelin enzimnek és savas gyümölcshúsának köszönheti. Magas káliumtartalma pedig segítséget nyújt a vízvisszatartás ellen.


Paprika

A paprikát alacsony kalóriatartalma, valamint magas víz- és ballasztanyag-tartalma miatt nyugodtan fogyaszthatod nagyobb adagokban is. Az egészséges fogyás mellett segítségével fontos vitaminokkal és ásványi anyagokkal látod el szervezeted.


Brokkoli

A főzve tálalt brokkoli magas ballasztanyag-tartalmának köszönhetően könnyen emészthető, fogyást serkentő étel. A zöldség további előnye magas vitamintartalma és rákmegelőző hatása.


Fejes saláta

Rostjainak, vitaminjainak, ásványi anyagainak és alacsony kalóriatartalmának köszönhetően a saláta a fogyókúrás étrendek elengedhetetlen eleme. A legjobb, ha az esti órákban a nehezebb ételeket helyettesíted vele, és minél több negatív kalóriás zöldségfélével kombinálod.


Papaya

A papaya előnye, hogy rendkívül könnyen emészthető, és igen kevés szénhidrátot tartalmaz, így járulva hozzá ahhoz, hogy megemésztése során a szervezeted még több energiát égessen el, mint amennyit a gyümölcsből nyer.


Sárgarépa

A sárgarépa fontos vitaminjai és karotintartalma révén az egyik legegészségesebb zöldségféle. Alacsony kalóriatartalma és magas rosttartalma miatt diétád hatékony eleme lehet.


Citrusfélék

A C-vitaminban bővelkedő citrusfélék a legismertebb negatív kalóriás ételek. Zsírégető hatásukat a bennük rejlő flavonoidok tovább fokozzák, fogyasztásuk emellett elősegíti a zsírégetéshez elengedhetetlen thyroxin hormon termelődését.


Alma

A ballasztanyagokban bővelkedő, anyagcserét fokozó, méregtelenítő alma karcsúsító hatása mellett fontos C-vitamin-forrást jelent, melynek pótlása a diéta során különösen ajánlott.


Uborka

Az egyik legnagyobb víztartalmú zöldségként ismert uborka káliumtartalmának köszönhetően segít szabályozni a vízháztartást, és elősegíti a szervezet méregtelenítését is. Mivel az uborkahéjban és alatta található a legtöbb vitamin és rostanyag, lehetőleg ne hámozva fogyaszd.


Mangó

A nyersen fogyasztott mangó magas rosttartalma révén jótékony hatással van az emésztésre, emellett segít megtisztítani szervezeted a káros salakanyagoktól is.


Málna

A vitaminokban és bioflavonoidokban gazdag gyümölcs amellett, hogy növeli ellenálló-képességed, finom ízével csökkenti az édességek utáni sóvárgást, gyümölcssavai révén pedig emésztésserkentő, tisztító és fogyasztó hatással bír.


Citromos víz

A citrom magas C-vitamin-tartalmának köszönheti fogyasztó hatását, mivel növeli a szervezet thyroxin-termelését, mely egy, az anyagcsere gyorsításában és a zsírégetésben is lényeges szerepet játszó hormon.


Fahéj

A kellemes illatáról és egészségmegőrző szerepéről ismert fahéj részben vérkeringés-serkentő tulajdonsága miatt jótékonyan hat az anyagcsere-folyamatokra, segítve fogyókúrád sikerességét.


Mogyorófélék

Két étkezés között is hatékonyan csökkentheted étvágyad, ha sózatlan mogyorót fogyasztasz, mely gyorsítja az anyagcserédet, emellett sok fehérjét és fontos zsírokat tartalmaz.


Reggeli gabonapelyhek (cukormentesek)

A korpát és zabot tartalmazó gabonapelyhek amellett, hogy növelik a teltségérzetet, serkentik az emésztést és a salakanyagok kiürülését a szervezetből, magas rosttartalmuknak köszönhetően pedig fokozzák a zsírégetést.


Lencse

A lencse magas fehérjetartalma miatt húspótló élelmiszerként is fogyasztható, és oly módon segíti hozzá szervezetedet a hatékony zsírégetéshez, hogy közben az izomzatodból sem veszítesz.


Fokhagyma

A fokhagyma jótékony hatással van a zsíranyagcsere-folyamatokra és az egészségre egyaránt: csökkenti a vércukor- és a koleszterinszintet, növeli az immunrendszer ellenálló-képességét, valamint segítséget jelenthet a szív- és érrendszeri betegségek, illetve a rák megelőzésében.


Sütőtök

A rostokban bővelkedő, könnyen emészthető sütőtök salaktalanító és anyagcserét gyorsító hatásai miatt kedvelt, azonban a magját is érdemes fogyasztanod, hiszen számos értékes tápanyag forrása.


Csalántea

Anyagcseréd gyorsítása és immunrendszered erősítése mellett a csalántea számos gyógyító és egészségmegőrző hatását élvezheted, ha naponta legfeljebb két bögrével elfogyasztasz belőle.


Répa

A répában található nagy mennyiségű rost serkenti emésztésed, és méregteleníti szervezeted, emellett e zöldség különlegessége, hogy főzés hatására sem veszít fontos tápanyagaiból, melyek egészséged megőrzése terén lényeges szereppel bírnak.


Körte

A körte az egyik legalapvetőbb, legkönnyebben hozzáférhető jódforrás, mely a pajzsmirigy működését jótékonyan befolyásolja, így növelve a zsírégetés hatékonyságát.


Almaecet

Az almaecet emésztést javító és anyagcserét fokozó szerepe mellett számos ásványi anyagot, ballasztanyagot és pektint tartalmaz, kiemelkedő egészségvédő hatásain túl pedig még a narancsbőr csökkentésére is hatékony megoldást jelenthet.


Káposzta

A magas víztartalmú, ballasztanyagokban, vitaminokban és ásványi anyagokban gazdag káposzta hozzásegít ahhoz, hogy éhezés nélkül szabadulj meg felesleges kilóidtól.


Cékla

Az A-, B- és C-vitaminban, illetve ásványi anyagokban gazdag cékla rákmegelőző hatása mellett védelmet nyújt számos betegség ellen, valamit hozzásegíti a szervezetet a vese egészséges működéséhez és a felesleges zsírok kiürítéséhez.

50. 8c40921157 (válaszként erre: 48. - Mézgapaula)
2013. jún. 21. 12:51
Igen, kiszaladgálok:)
49. Regin_a (válaszként erre: 46. - Mézgapaula)
2013. jún. 21. 12:47

Nem tucc uralkodni a testeden?

Önuralom, jóga, testkontroll!

:)

48. mézgapaula (válaszként erre: 47. - 8c40921157)
2013. jún. 21. 12:33
Na de most komolyan: pl. nem mész soha moziba, színházba, ünnepsége? vagy közben kiszaladgálsz?
47. 8c40921157 (válaszként erre: 46. - Mézgapaula)
2013. jún. 21. 12:28
Megtervezett útvonallal:)))
46. mézgapaula (válaszként erre: 45. - 8c40921157)
2013. jún. 21. 12:26
Kicsit off, de áruljátok már el légyszi, akik ilyen napi 3-4-5 liter vizet ténylegesen (?) megisznak: csak egy irodában és otthon tartózkodtok mindig? Vagy ha nem, akkor hogyan oldjátok meg a félóránkénti pisilést?
45. 8c40921157 (válaszként erre: 44. - Ee1dc9ba06)
2013. jún. 21. 11:58

Köszönöm az elismerő szavaidat!


Én nem ittam azt a löttyöt, én kemény akarattal szabadultam meg 5 kilótól, van mérlegelőm az adatlapomon.

Most felkúszott fél egy kiló, de azt a rengeteg ivásnak tudom be, hisz nálam az 5 liter frissen facsart citrommal víz nem kérdés.


De hogy működik, az se lehet kérdés. Pisilni biztos járni kell rendesen, sőt, nekem ennyi víztől elég hirtelen döntéseket kell hozni:)


Amúgy meg: strandra fel!!!

44. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 42. - 8c40921157)
2013. jún. 21. 11:51

Olyat nem írtunk (legalábbis én nem olvastam), hogy törődjön bele a túlsúlyba, és maradjon ilyennek, amilyen most. Nagyon is egyetértek veled, hogy tenni kell az elhízás ellen. Én magam sem tudtam beletörődni, hogy plusz kilók vannak rajtam, és meg is szabadultam tőlük rövid úton:)

Nem volt nyers a kommented, én a jóindulatot és a segítő szándékot olvastam ki belőle.

A hozzászólások nagy része inkább arról szólt, hogy attól még ne gubbasszon otthon senki, mert van rajta néhány kiló fölösleg. Nyugodtan menjen ki a strandra, érezze jól magát, de közben valóban foglalkozni kellene azzal, hogyan adja le azt a nem is olyan sok fölösleget.

A méregtelenítő "létyó" ötletét meg engedelmeddel lenyúlom:)) Egy kérdésem lenne: mire lehet számítani napközben, amíg iszod (sokat kell menni wc-re?).

43. ce24db56a5 (válaszként erre: 41. - F3000dc5ef)
2013. jún. 21. 11:45

És a rendőr is csak akkor tudja megoldani a film témájául szolgáló alapügyet, ha felfüggesztetik és leadja a jelvényét meg a fegyverét:)


És a zárak hitelkártyával vagy gémkapoccsal is kinyílnak 10 mp alatt...

2013. jún. 21. 11:37

Azért érdekesnek találom a sok pozitív hsz-t. Nem is értem! Miért nem az az első szempont, hogy igen is csinálj magaddal valamit? Írtam még éjjel neked, 4-edik hsz az enyém. Semmi reakciód nem volt.


Pedig már akkor felhívtam a figyelmedet a nem normális hízásra 6-7 hó alatt.


És igen is, ne fogadd el magad. Miért akarsz mindenféle beavatkozásokra járni? Ami pénzbe kerül ráadásul? Vélhetően a kajálásoddal is nagy gondok vannak. Próbáld elérni, hogy napi 1200 kalóriánál nem eszel többet.


Itt van egy fogyasztó recept, magad meg tudod csinálni az italt.


Én vasárnap voltam az aqua parkban.

Döbbenet, hogy mennyi igénytelen - főleg nő - van a strandon. És amit valaki említett itt, ha még úgy, ahogy ki is nézne, előnytelen fürdőrucit vesz fel.


Nem, ne törődj bele, ne fogadd el, hogy mindenki biztat, hogy csak nyugodtan menj, hisz ott senki sem modell alkatú. Az igaz, és akkor már be kell állni a sorba???


Nőként foglalkoznod kell magaddal, még otthon is. Legyél mindig csinos, vonzó és próbálj vidám lenni.


Ne törődj bele a túlsúlyba.

Jó, hogy észbe kaptál, de persze, miért is most? Mert le kellene vetkőzni idegen emberek között, ugye? Most szégyelled.


Te a férjednek, ill. magadnak nem is tartod rendben magad??? Ez nagyon szomorú! Te az idegen embereknek akarsz megfelelni, hát nekik nem kell! Ott valóban senki se fog veled foglalkozni, mert lesznek kövérebbek, és halálvékonyak is, de csak ezért. Mert átlagos leszel. Miért ne lennél olyan, akit az emberek megnéznek?


Irány az orvos, és a strand is. És ne úgy legyél ott, hogy látszik rólad messziről, hogy majd el süllyedsz. Érezd jól magad, mert rövid a nyár, ezt már elkapáltad.

De azonnal kezdjél foglalkozni magaddal, hogy jövőre egy másik nő jelenjen meg ugyan ott.


Lehet, kicsit nyersre sikerült a hsz-em, de én nem tudom elfogadni, ha valaki nem törekszik arra, hogy jól nézzen ki. Én is falunk lakom, de engem nem lehet lencsevégre (ha akarna valaki) venni smink, rendezett haj, és rendes ruha nélkül.


Itt a recept:

Egy kancsóba tölts két liter vizet, majd apríts bele egy körülbelül három centiméteres, friss, megpucolt gyömbérdarabot. Vágj leheletvékony szeletekre egy közepes méretű kígyóuborkát, és szeletelj fel vékonyan egy alaposan megmosott citromot is.

Add az egészet a vízhez, 12 darab friss mentalevéllel együtt, óvatosan keverd meg, majd tedd a kancsót a hűtőbe egy éjszakára, hogy a hatóanyagok kioldódjanak, és az aromák összeérjenek. Másnap reggel kezdheted is a méregtelenítő kúrát.


Ez napi mennyiség, csináld meg minden nap.


Napi kajálást redukáld 1200 kalóriára. És igyál sok vizet, ilyen melegben 3-4 liter kötelező.

41. f3000dc5ef (válaszként erre: 35. - Ce24db56a5)
2013. jún. 21. 10:59

Jessszzz!!!!!


És a kormányt akkor is mozgatni kell, ha tök egyenesen visz az út :)))

2013. jún. 21. 10:58

Nem. Maradj otthon. Én még csakis és kizárólag fiatal, és tökéletes testű embereket láttam a strandon.



Hülye vagy???? nehogymár ne menj ki.

39. a0c1361e44 (válaszként erre: 37. - Grizus)
2013. jún. 21. 10:49

A kavitációs zsírbontás semmire sem jó. Itt ül mellettem a kollegina, aki vett ilyen kuponos vackot és semmit nem csinált vele. Ő nem telt, mert 58 kg, kicsit nagyobb a feneke a kelleténél, de még ez sem probléma, mert egyébként vékony, és egészségesen táplálkozik, sokat iszik.


Én a torna bérletre szavazok, de ugye tudod, hogy sok-sok hónap kell ahhoz, hogy látványos változást elérj.

Menj bicajozni. Napi 15-20 km és mennek le a kilók, ha a kajálásodat is korlátozod kicsit.

Ja, és addig is menj nyugodtan strandra.

Én nem kötnék semmit magamra, mert az inkább felhívja a feleslegre a figyelmet. Csak egy jó bikini és már mehet is a strandolás.:)

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook