Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ti mit gondolnátok ha a 14 éves gyermeketek Szerelmes és "Depis" veseket is írna! fórum

Ti mit gondolnátok ha a 14 éves gyermeketek Szerelmes és "Depis" veseket is írna! (beszélgetős fórum)


16. cel
2009. dec. 27. 12:36
Azt gondoltam, hogy minden a legnagyobb rendben van:)) És így is volt. Már a 24 éven is jóval túl van.
2008. dec. 28. 10:30
Az én lányom 17, én is megijedtem amikor egy nagyon depis verset találtam amúgy véltlenül a számítógépeben.Kiderűlt, hogy csak egy bizonyos dalnak a szövege volt.Ahogyan te , én is aggodalmaskodtam, hisz nem vettem észre viselkedésbeli változásokat, nem tünt lehangoltnak.Azért megpróbálom szem előtt tartani a kudarctűrő képességét, mert annyi rémisztő dolog megtörténik manapság...
14. 0c97fbb607 (válaszként erre: 1. - Gyerekeim)
2008. nov. 20. 22:24
Hogy egyszerűen szerelmes:)
2008. nov. 14. 20:07
Én is 14 vagyok és nekem is van 2 tesóm az egyik 3 a másik 9 évvel fiatalabb nálam. Szeretek olvasni, zongorázni és rajzolni. Csak annyi, hogy én nem írok depis verseket. Én zenét szoktam olyat hallgatni... Különben sem szeretek verseket írni, inkább könyv féleségeket. De nem hinném, hogy valami gond lenne velem.
12. tücsimücsi (válaszként erre: 1. - Gyerekeim)
2008. nov. 14. 19:57
A legtöbb tizenéves ugyanolyan, mint a gyermeked, nincs okod aggodalomra. Ezen mindenki átesik.
2008. nov. 14. 19:53

A gimis osztályfőnököm például olyat is mondott rám, hogy olyan vagyok, mint József Attila, csak nőben... :-)

Én próbáltam bóknak felfogni... Elvégre Attila nagy költőnk volt... :-))

(más kérdés, hogy milyen "áron")

2008. nov. 14. 19:52

Én is írtam verseket, de én később. Gimnáziumban. Elég elvont dolgokat bírtam megfogalmazni. Sok volt köztük a depressziós is. Vannak elvont személyiségek. Valahol én is az vagyok.

Nem feltétlenül fogja kinőni, én sem tettem. Az emberben mindig ott bújkál a lehangoltság, mint ahogy a boldogság is. Így le lehet vezetni a "feszültséget". Ha az ember kiírja magából.

2008. aug. 21. 18:48

Semmit nem gondolok, én is ilyen voltam....:)

Szerencsére kigyógyultam! :)

8. gyerekeim (válaszként erre: 6. - 4d9f8affae)
2008. márc. 11. 12:33
Engem? Igen sikerült,amúgy csak arra voltam kíváncsi,hogy másnak a gyermeke is ír ilyeneket.De már látom,hogy igen.
2008. márc. 10. 20:39
szerintem ez teljesen normális furcsább lenne, ha ezt a korszakot nem így élné meg, pláne, hogy átlagban kiegyensúlyozottnak mutatod be.
6. 4d9f8affae (válaszként erre: 4. - Gyerekeim)
2008. márc. 10. 20:37
Sikerült megnyugtatni?
2008. márc. 10. 20:34
Szerintem ezen sokan, nagyon sokan átesnek. Minden barátomnak, és nekem is volt ilyen korszakunk.
4. gyerekeim (válaszként erre: 3. - 4d9f8affae)
2008. márc. 10. 20:19

Szia!

Nem gondolom,hogy baj lenne csak ez nekem egy kicsit fura.Ezért kérdeztem,hogy mással is volt már ilyen.De most már értem így fejezik ki az érzéseiket a világgal szemben.

3. 4d9f8affae (válaszként erre: 1. - Gyerekeim)
2008. márc. 6. 10:19

Szia!

Nem gondolod,hogy ő inkább kamasz,mint baj lenne én azért olvaslak,mert 9 éves a nagyfiam és én még elötte állok a dolgoknak.Szerintem míg a ti meg testvéri kapcsolatotok jó addíg nincs baj.

2008. márc. 6. 10:09

szerintem,minden gyermek átesik ezen.az én fiaim is irtak olyan "jelmondatokat"pl/Bün az ÉLET/,hogy a hajam az égnek állt.korai kamaszkor...szerintem igy kezdenek kibontakozni...

én megprobáltam elbeszélgetni velük erröl,és szép lassan elhagyták!!!!

2008. márc. 6. 09:47

Mert amint már írtam a nagy fiam egy nagyon jó közösségi emberke.Az osztálytársai és a tanárok is szeretik.Velem is jó a kapcsolata mert még az MSN-it is meg mutatja.Meg mindig mindent meg beszélünk.Bármi gondja van nekem mindig el mondja.S,hát mindig meg mutatja a verseit is és nagyon zavar amikor "DEPIS" verset ír ezt ő szokta mondani. Ezek a versek fele-fele arányban vannak szerintem.

De én mindig nagyon jó kedvűnek látom.Igaz,hogy sokat szeret a szobájában lenni,de akkor vagy rajzol vagy zongorázik vagy olvass.De teljesen részt vesz a családi életben.A tesóival szerintem jó a kapcsolata csak kicsit türelmetlen velük ők kisebbek nála az egyik 11 évvel a másik 5,5 évvel.Szóval ez most egy kicsit zavar ti mit gondolnátok erről.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook