Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Használ-e a szaunaöv? fórum

Használ-e a szaunaöv? (tudásbázis kérdés)


1 2
2009. dec. 15. 07:43
hahó ha jár erre valaki , én átvenném az övét jutányos összegért, porosodás helyet!!!! kérlek írj emailt: kis.draga kukac citromail.hu ra
55. tricse
2009. szept. 13. 19:38
2000 Ftért adták a Tescoban amikor megvettem,gondoltam ennyit megér! Csakhogy nem fogyókúrára ám! Aki derékfájós az figyeljen! Amikor érzed,hogy kezd a derekad olyan "valami nem stimmel"lenni(tehát még nem fáj),na akkor hasra vágódni,rá az övet és 20 perc! Arra vigyázni,hogy utána betakarni a felhevült derekat!
2009. szept. 11. 08:14
Na, akkor én sem veszek... Én nem szoktam bedőlni ezeknek a dolgoknak, de ez úgy felkeltette az érdeklődésemet. Viszont látom a sok negatív véleményt... :-( Így kihagyom... Kár...
2009. júl. 2. 23:32
Sziasztok. Rosszul használjátok a övet. Én úgy izzadok tőle, hogy nem igaz. Egy maxon nem nagyon ajánlatos, mert éget. 2-3fokkal lentebb kell venni. Jah és akkor használ a öv, ha diétázol is mellette. Nem használ ha csokit vagy bármit bevágsz. Én most is 6 cm ment le rólam. Mellette diétázok és tornázok is. Napi 50 percet használom. És én a tescoba vettem 3500 ft.-ért. Plusz ami még csinálok lefekszek a ágyra bekapcsolom a övet rám rakok még 3 takarót és jobban izzadok így.
2009. ápr. 30. 14:27
Menstruációs görcsök csillapítására nagyon jó.
51. genlips (válaszként erre: 47. - Sandiee)
2008. nov. 4. 09:02
Én is akkor használom, ha felfázok, arra nekem nagyon jó, "szinte" meggyógyulok.
2008. szept. 23. 20:47
Én is gondolkodtam rajta, de gyorsan elvettétek a kedvem :) köszi
49. SIMON JOLIE (válaszként erre: 11. - Manka25)
2008. aug. 18. 20:42
Ha fáj a füled, nem szabad melegíteni. :)
2008. júl. 8. 18:42
nah hááát.....amit elolvastam amiket irtatok,szerintem ezek után végleg lemondok az övről!! Pedig már kezdtem hinni benne.....de mostmár nem veszem meg az tuti Köszike a hozzászolásotokat,legalább igy hallhattam azok véleményét akik használták már! Üdv Wiky
2008. júl. 6. 13:03

nekem is van ilyen övem, de ritkán használom, akkor is inkább nyáron vagy alacsonyabb hőmérsékleten, ha fel vagyok fázva.

Én izzadok tőle és feszesedik is tőle a hasam, de igazából én sem vettem észre centikben a különbséget.

46. sizsu
2007. márc. 13. 11:06

Sziasztok!

Igaz, hogy az van a használati utasításban, hogy ne krémezzük be a hasunkat, mert az mélyebbre juthat az övtől: én éppen ezért használom. Lement 4cm két hét alatt a hasamról és petyhüdt a bőröm. Dörzsölős forró fürdő után bekenem karcsúsító+narancsbőr elleni krémmel+fólia, majd az öv. JÓ!!! Nem fogyaszt, de feszesebb lesz egy kicsit a bőr. Ezt a masszőrömtől lestem el, a vendégeire ő is ilyet rak, amikor cellulitmasszázs után betekercselve fekszenek az "áldozatok". Nem karcsúsít magától, de a krémet tényleg nagyon mélyre eljuttatja....

2007. márc. 13. 09:12
SZIASZTOK! SZ..R AZ EGÉSZ, A SZEKRÉNYBEN CSAK A HELYET FOGLALJA:-((
2007. márc. 12. 21:54

Van már ilyen kérdés:

Használ-e a szaunaöv?

Kukkolj bele abba!

2007. márc. 12. 21:22
Szerintetek jó a szaunaöv?
2007. jan. 27. 17:39
NEEM!! Semmit sem ér. Azt is vettem, pénzkidobás volt, ráadásul csak elégette a bőrömet, és nem tesz jót az áram az embernek...
41. Thisa
2007. jan. 17. 23:01
Engem csak éget, izzasztani csak a boxedzés vagy a hastánc szokott :-)
40. enikö
2007. jan. 14. 21:52
ha használna akkor nem lepné a por a szekrény teteljén:))
2007. jan. 14. 20:10

sziasztok!


szeretném én is megosztani a tapasztalataimat!

nekem is van szaunaöven elég régóta használom igaz a bőröm nem égette meg de nem is használt semmit!nem fogyaszt és még csak nem is izzadtam

38. Ancika
2007. jan. 5. 22:44
Annak használ aki eladja!
2007. jan. 5. 21:19
Ugyan senki nem írt ide mostanában...de nekem is volt,és hál' Isten volt aki átvette!Hólyagosra égetett...
2006. nov. 10. 15:33
Engem jól megégetett.
2006. okt. 24. 10:27

Nekem is van szaunaövem, de én mondjuk nem a Shoptól vettem, hanem az internetről, jóval olcsóbban.

Annyit érdemes tudni, hogy használat előtt meg kell inni egy bögre meleg italt (pl. tea), így valóban lehet izzadni tőle.

Ja, és előtte fél -egy órával már nem szabad semmilyen krémet a bőrre kenni. De ha utána használsz bármilyen testápolót, vagy narancsbőr elleni krémet, akkor jobb a hatásfok.

Én szoktam néha használni, a kilók maradtak, de azért 2 centi lement a derekamról. Ez is valami...


Az infraszauna egyébként nem kifejezetten fogyást előidéző, hanem méregtelenítő eszköz. Volt nem egy olyan ismerősöm, akinek egy-két kúra után jelentősen csökkentek az allergiás tüneteik. A sazlonokban inkább az egyéb fogyasztó (?) kezelések kiegészítésére használják. Sajnálom, hogy a forgalmazók, gyártók mégis a fogyást emelik ki.

2006. okt. 23. 23:23
Semmi hatása sincs, még csak meg sem lehet izzadni tőle. Kényelmetlen a használata és semmire sem jó. A menstruációs görcsre ha jó is benne van a használati utasításban, hogy menstruáció alatt tilos a használata. Legalábbis az enyémbe benne volt! :)
2006. okt. 23. 10:09
Én is használtam jó hosszú ideig de semmit sem használt.Mindenkit lebeszélek róla.Csak pénzkidobás az egész.Ne higgyetek a reklámnak!!
32. ijudit
2006. okt. 10. 20:49
Nagyon jó menstruációs görcsökre.Fogyásra nem!!!
2006. okt. 5. 17:58
Én is vettem egy övet de semmit sem izzadtam tölle.Nem ér semmit sem.
30. moncus
2006. szept. 11. 14:16

A főnökömmel közösen vettünk egyet fizet, kettő kap akció keretében (topshop). Egy nagy kamu az egész, nekem mégcsak nem is igazán meleg (bár én nagyon bírom a meleget), neki (ő férfi) kicsit melege van és egy kicsit izzad, de fogyni egyikőnk sem fogyott tőle.

Szerintem pénzkidobás az egész

2006. szept. 11. 13:30
Nem ér semmit,csak szétégeti a bőrödet!!!
28. martinka (válaszként erre: 24. - Tinendo)
2006. aug. 3. 21:23
Én egy 12 éves fiú vagyok amikor megvettem a szaunaövet 58kiló voltan! 2 hónap múlva csal 52kiló lettem szerintem használ és a legnagyobb fokozaton használom és még soha nem égette meg a bőröm! :)
2006. júl. 30. 15:41

Sziasztok! szaunaöv...nem a legkallemesebb eszközeim egyike, elsősorban azért regisztráltam most, hogy megoszthassam veletek tapasztalatomat, elég ijesztő, talán tanulságos..

az öv fogyasztás helyett szétégette a lábam 3használat után. "kellemes" vörös foltok, fekélyesedő sebek jelentek meg (meglehetősen mélyek), most bőrgyógyász segít eltűntetni őket..

ezek alapján ajánlom, kevesebbet, vagy alacsonyabb hőfokon használjátok, mert szinte életveszélyes :S

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook