Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Rákbetegségből gyógyultam!!! fórum

Rákbetegségből gyógyultam!!! (beszélgetős fórum)


1 2
12. Miszti3 (válaszként erre: 9. - Mopszi76)
2013. jún. 27. 15:11

köszönöm a linket.

Igen, erről a C vitamin kúráról hallottam én is sok csodálatos gyógyulást, én a magam részéről hiszek is benne.

2013. jún. 21. 23:37

5 hazugság a rákról, amit szeretnének,

hogy elhiggy...



Forrás:

[link]


Remélem, működik a link!

10. madártej1 (válaszként erre: 9. - Mopszi76)
2013. jún. 21. 21:27
Köszönöm, ezeket ismerem, de én konkrét tapasztalatokat szeretnék tudni.
9. mopszi76 (válaszként erre: 5. - Miszti3)
2013. jún. 21. 20:47
8. mopszi76 (válaszként erre: 6. - Madártej1)
2013. jún. 21. 20:38
Szia!Ez a link talán segit [link]
2013. jún. 21. 20:34

Sziasztok!Történeteimet elkezdem...Apukámnak 7 éve kissejtes tüdörákot állapitottak meg...kemo,sugár a szokásos protokoll.Müteni sajnos nem lehetett.2 év múlva húgyholyag áttéte lett.lemondtak róla..Az orvos azt mondta fél éve van statisztika szerint az életböl hátra.A család persze ilyenkor mindent megpróbál..Prev. viz,Cull.,csak bio zöldség-gyümölcs,Béres csepp,gyömbér tea ,Moks.cseppek,sárgabarackmag,MSM krém.Mindezeket mindennap kapta,fél év múlva hült helye volt a daganatoknak.A cigiröl mai napig nemszokott le :(.Nem tudjuk valójában melyik terápia segitett,de a lényeg az ,hogy közöttünk van:)


Férjem 48 éves Végbélrákot állapitottak meg nála T3 N1-2 M0.adenocarzinoma.CEA 10,3

Mayo protokoll kemo-sugár 25 nap elsö-utolsó 5nap kemo.Az orvos azt mondta ehet mindent és ne szedjen semmi alternativ készitményt,mivel amúgy sem lesz müthetö.Okulva az apukám esetéböl rögtön megkezdtük úgyanazt az alternativ procedurát,annyival kiegészitve,hogy tojás,fehérliszt,cukor,sertés-marhahús,tej termékek kitiltva a táplálkozásból.A 7-dik hét elejére a 4,5 cm-es daganatból 9mm-es lett,CEA 3,1 .7-dik hét végére 4mm.Müthetö lett:).30 cm szakaszt vettek ki és jelenleg nagyon jól van.10 cm-es vágása van az alhason + 5 laporoszkopiás nyilás ahol a többi szerveit ,áttétett keresve feltérképezték.Tudom,hogy nagyon költséges dolgok ezek ..nem mindenki teheti meg .de nekünk bevált:)

2013. jún. 21. 19:58

Csatlakozom Miszti kérdéseihez.


Engem 13 éve műtöttek melldaganattal (konkrétan levették), kaptam sugarat. Nem mondanám gyilkosnak, mert tünetmentes vagyok.


Van valakinek konkrét tapasztalata az alkáli só (céziumklorid) bőrön át történő bevitelével kapcsolatban?

2013. jún. 20. 19:56

Írnál egy kicsit részletesebben arról, hogy milyen alternatív terápiát folytattatok? Mennyi kemo és sugár volt a gyógyulás folyamataiban? Az is érdekelne, hogy milyen stadiumban felfedezett rákokról volt szó, mert ugye nem mindegy. A korai felismerésűek csaknem mind gyógyithatóak. Bizonyára még sokakat érdekelne az is, hogy mennyi idő telt el a felfedezés, és a gyógyult állapottá nyilvánítások között.

Nagyon megköszönném, ha ezekről is irnál, vannak a környezetemben sajnos tanácsra, csodára várók... Hadd szolgáljak jó hírrel nekik.


Egy-két terápiáról már én is hallottam, főleg az étekezések megválasztásábal lehet nagyban befolyásolni a betegség terjedését. És C vitamin kúráról is hallottam már.

4. 8c40921157 (válaszként erre: 3. - Mopszi76)
2013. jún. 20. 15:54
Miért vették igénybe a gyilkoló kemót és a sugárkezelést? Nem lett volna elég az alternatív terápia, ami meg is gyógyít? Nem értem:(
2013. jún. 19. 21:02
A kemo ,sugár alatt alternativ terápiát folytattunk.
2013. jún. 19. 21:01
Apukámnak tüdörákja volt ,férjem vastagbélrákkal került kezelés alá.T3N2M0.
2013. jún. 19. 20:58
Szeretném létrehozni ezt a fórumot azért mert 2 hozzátartozom is gyógyult ki rákbetegségböl az elmúlt idöszakban!Várom tanácsaitokat mit tapasztaltatok e - népbetegség alatt.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook