Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Rákbetegségből gyógyultam!!!

Kategória: Összes fórumtéma » Szépség & egészség » Egészség

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

27. meli502018-01-13 23:34
Köszönöm szépen!

26. soyle742018-01-13 12:11
Szia. Hát nincs mit, minden lehetőséget meg kell ragadni a gyógyulás érdekében.
Sajnos az én édesanyám és a nagymamám is rákbetegségben hunytak el, mert akkoriban még nem ismertük ezeket a lehetőségeket. :(
Persze nem biztos, hogy segítettek volna rajtuk, de egy esélyt mindenképpen adhattak volna nekik.
A sógornődnek kitartást, és mielőbbi gyógyulást kívánok!
(válasz meli50 25. hozzászólására)

25. meli502018-01-13 00:15
Szia! Nagyon szépen köszönöm, hogy írtál. Utána járok mindenképp.
(válasz soyle74 24. hozzászólására)

24. soyle742018-01-12 20:56
Szia Meli.

Az akáli sót nem ismerem, de úgy tudom, hogy a kemoterápiát könnyebben elviselik azok, akik valamilyen gyógygombát szednek alatta.
Sokféle van belőle, nem tudom a sógornőd részére melyik lenne a legjobb.
De ahol árulják ott személyre szabottan tudnak ajánlani a termékek közül.

De a búzafű is jó hatással van a rákos sejtekre, azt is sokan dícsérik.
(válasz meli50 23. hozzászólására)

23. meli502018-01-12 19:55
Sógornőmnek szeretnék segíteni. A héten kapta az első kemot. Nagyon rosszul van. Mell rákot diagnosztizáltak nála. Olvastam a akáli só-ról.Van tapasztalatotok?

Élesszétek újra az oldalt mert szükség van a segítségetekre.

Hálásan köszönöm

22. globus2017-07-25 15:10
Hmm... kíváncsi lennék a folytatásra. Kár, hogy nem jársz már ide.
(válasz mopszi76 7. hozzászólására)

21. Asinel 752013-07-05 17:00
Myeloma multiplex-el kapcsolatban van valakinek konkrét tapasztalata, vagy esetleg hallottatok valami alternatív módszerről, ami segíthet?

20. mopszi762013-07-03 21:41
Igen sajnos..de kilehet védeni a mellékhatásait ha valaki odafigyel é tesz ellene.férjem pl.nagyon jól viselte.Òránkent nappal evett,zöldségeket ,vitaminokat sok folyadékot stb.
(válasz Hógyöngyvirág 19. hozzászólására)

19. Hógyöngyvirág2013-07-03 21:37
Nekem is ez a véleményem. A rák ellen minden eszközzel harcolni kell és ebben benne van a kemó is.
(válasz mopszi76 18. hozzászólására)

18. mopszi762013-07-03 21:35
Szia!Az alternativ terápia magába ..nem bizonyitott ,hogy segitett de a kemó után talán nyújt valami hitet,vigaszt..mert ha hiszel benne,hogy segit,segiteni is fog!!
(válasz Hógyöngyvirág 16. hozzászólására)

17. Hógyöngyvirág2013-07-03 21:29
Van ilyen betegséged? Mert ha nincs, semmi alapod az orvosokat szapulni. Ha kigyógyultál egy ilyen betegségből, akkor kérlek oszd meg a tapasztalataidat.
(válasz grizus 15. hozzászólására)

16. Hógyöngyvirág2013-07-03 21:26
Gyűjts egy kis erőt és vágj bele a kemóba. Gondolj arra, hogy az alternatív gyógymódok sem mindenkinél válnak be. Egy barátnőm daganatos beteg. Kipróbált szinte minden csodaszert, hátha megúszhatja a kemót. Az értékei folyamatosan nőttek. Akkor egy természetgyógyász-masszőr meggyőzte, hogy ki tudja masszírozni belőle a betegséget. Elhitte. Egy kisebb vagyont hagyott nála a javulás legcsekélyebb jele nélkül. Végül beadta a derekát és elment a kemóra. Most nagyon jól van és nem is kapta meg az előirányzott mennyiséget, mert olyan sokat javult, hogy nincs rá szükség.
(válasz ubi pretium 13. hozzászólására)

15. grizus2013-07-03 21:21
Az orvosok mindig is röhögtek az alternatív módszereken, miközben ők csak műteni tudnak, ha tudnak - vagyik csak akkor vannak a tudományuknál, mikor a betegség már régesrég kialakult, fizikai jelenséggé vált. Én személy szerint egy rozsdás kanalat nem bíznék rájuk.

14. mopszi762013-07-03 21:01
Szia!>Nem szabad lemondani a kemoterápiát..nem tudni mi gyógyit majd meg..de kemo után alkalmazhatsz alternativ terápiát ha hiszel benne.Megkérdezhetem milyen daganatról van szó?

13. ubi pretium2013-06-27 15:34
Ha ott vagy és neked szegezik a kérdést,hogy vállalod-e kemót vagy mehetsz Isten hírével,akkor is ilyen könnyen lemondanál róla?
Igaz,nekem még van másfél hetem addig,és én sem akarom vállalni,de félek,hogy az alternatív módszerek közül nem találom meg a nekem megfelelőt.Próbálkozni meg sem időm,sem pénzem.

A C-vitaminos kúrával kapcsolatban meg az onkológus team csak nevetett,hogy "na,egy újabb netes beteg"

12. Miszti32013-06-27 15:11
köszönöm a linket.
Igen, erről a C vitamin kúráról hallottam én is sok csodálatos gyógyulást, én a magam részéről hiszek is benne.
(válasz mopszi76 9. hozzászólására)

11. Moondaemon2013-06-21 23:37
5 hazugság a rákról, amit szeretnének,
hogy elhiggy...

Forrás:
[link]

Remélem, működik a link!

10. madártej12013-06-21 21:27
Köszönöm, ezeket ismerem, de én konkrét tapasztalatokat szeretnék tudni.
(válasz mopszi76 9. hozzászólására)

9. mopszi762013-06-21 20:47
[link]
(válasz Miszti3 5. hozzászólására)

8. mopszi762013-06-21 20:38
Szia!Ez a link talán segit [link]
(válasz madártej1 6. hozzászólására)

7. mopszi762013-06-21 20:34
Sziasztok!Történeteimet elkezdem...Apukámnak 7 éve kissejtes tüdörákot állapitottak meg...kemo,sugár a szokásos protokoll.Müteni sajnos nem lehetett.2 év múlva húgyholyag áttéte lett.lemondtak róla..Az orvos azt mondta fél éve van statisztika szerint az életböl hátra.A család persze ilyenkor mindent megpróbál..Prev. viz,Cull.,csak bio zöldség-gyümölcs,Béres csepp,gyömbér tea ,Moks.cseppek,sárgabarackmag,MSM krém.Mindezeket mindennap kapta,fél év múlva hült helye volt a daganatoknak.A cigiröl mai napig nemszokott le :(.Nem tudjuk valójában melyik terápia segitett,de a lényeg az ,hogy közöttünk van:)

Férjem 48 éves Végbélrákot állapitottak meg nála T3 N1-2 M0.adenocarzinoma.CEA 10,3
Mayo protokoll kemo-sugár 25 nap elsö-utolsó 5nap kemo.Az orvos azt mondta ehet mindent és ne szedjen semmi alternativ készitményt,mivel amúgy sem lesz müthetö.Okulva az apukám esetéböl rögtön megkezdtük úgyanazt az alternativ procedurát,annyival kiegészitve,hogy tojás,fehérliszt,cukor,sertés-marhahús,tej termékek kitiltva a táplálkozásból.A 7-dik hét elejére a 4,5 cm-es daganatból 9mm-es lett,CEA 3,1 .7-dik hét végére 4mm.Müthetö lett:).30 cm szakaszt vettek ki és jelenleg nagyon jól van.10 cm-es vágása van az alhason + 5 laporoszkopiás nyilás ahol a többi szerveit ,áttétett keresve feltérképezték.Tudom,hogy nagyon költséges dolgok ezek ..nem mindenki teheti meg .de nekünk bevált:)

6. madártej12013-06-21 19:58
Csatlakozom Miszti kérdéseihez.

Engem 13 éve műtöttek melldaganattal (konkrétan levették), kaptam sugarat. Nem mondanám gyilkosnak, mert tünetmentes vagyok.

Van valakinek konkrét tapasztalata az alkáli só (céziumklorid) bőrön át történő bevitelével kapcsolatban?

5. Miszti32013-06-20 19:56
Írnál egy kicsit részletesebben arról, hogy milyen alternatív terápiát folytattatok? Mennyi kemo és sugár volt a gyógyulás folyamataiban? Az is érdekelne, hogy milyen stadiumban felfedezett rákokról volt szó, mert ugye nem mindegy. A korai felismerésűek csaknem mind gyógyithatóak. Bizonyára még sokakat érdekelne az is, hogy mennyi idő telt el a felfedezés, és a gyógyult állapottá nyilvánítások között.
Nagyon megköszönném, ha ezekről is irnál, vannak a környezetemben sajnos tanácsra, csodára várók... Hadd szolgáljak jó hírrel nekik.

Egy-két terápiáról már én is hallottam, főleg az étekezések megválasztásábal lehet nagyban befolyásolni a betegség terjedését. És C vitamin kúráról is hallottam már.

4. Moondaemon2013-06-20 15:54
Miért vették igénybe a gyilkoló kemót és a sugárkezelést? Nem lett volna elég az alternatív terápia, ami meg is gyógyít? Nem értem:(
(válasz mopszi76 3. hozzászólására)

3. mopszi762013-06-19 21:02
A kemo ,sugár alatt alternativ terápiát folytattunk.

2. mopszi762013-06-19 21:01
Apukámnak tüdörákja volt ,férjem vastagbélrákkal került kezelés alá.T3N2M0.

1. mopszi762013-06-19 20:58
Szeretném létrehozni ezt a fórumot azért mert 2 hozzátartozom is gyógyult ki rákbetegségböl az elmúlt idöszakban!Várom tanácsaitokat mit tapasztaltatok e - népbetegség alatt.