Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Pesztonka mellszívóról van tapasztalata valakinek? fórum

Pesztonka mellszívóról van tapasztalata valakinek? (tudásbázis kérdés)


2013. jún. 28. 11:07
Csatlakozom az ellenzőkhöz. Először Pesztonkám volt, de csak a mellbimbómat szívta óriásira, tej egy csepp se jött. Sírtam minden egyes használatkor, annyira fájt. Aztán rátaláltam az Avent kézi mellszívóra, áldom azt, aki feltalálta, ez egyáltalán nem fájt, gyorsan lejött a tej. Az elektromos változatát kissé lassúnak találtam, de az is kíméletes.
2013. jún. 19. 15:28

Én kölcsönbe kaptam egy Pesztonkát, őszintén? BORZALMAS volt! A tejet nem szívta le, ellenben a mellbimbómat annyira, hogy fájt!

Végül vettem egy MEDELA-t, az ugyan nem orrszívós, viszont tutijól leszívta a tejet. :)

8. fda026287f (válaszként erre: 7. - Fda026287f)
2013. jún. 19. 15:21
Tudod szabályozni pedig a cső részén hogy milyen erős legyen a vákum..gyengébb ha fáj elengedett , van hangja de fityfene ha 5 perc alatt lejön a tejcsi :)
2013. jún. 19. 15:20

Szia!


Én elektromosat használtam orr szívó is. Nekem szuper volt... 5perc alatt 2 dl tejcsi egy cici másikből szintén..Nálam tökéletesen bevált!

2013. jún. 19. 14:49
Én is bebújtam vele a speizba, de a Medela a legjobb...
2013. jún. 19. 14:46
Madale Minim van csak hangos hajnalok hajnalan:/:D
2013. jún. 19. 14:41

Nagyon fájdalmas, folyamatosan szívja a melled, de tejet nem.


Inkább Medela-t vegyél, használtan is lehet kapni, lehet álltani a szívó hatást, és ritmikusan szív, mint ahogy a babák is! ;)

2013. jún. 19. 14:40
Meg ne vedd!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2013. jún. 19. 14:39

Szia, én használtam, azt ami egyben orrszívó is, elemmel működik. Nekem a tejet egyáltalán nem szívta, az orrot sem igazán. Olyan általános reggel kiszívom az orrát, mert tele lett éjjel, vagy egy -egy vizes orrfolyásnál épphogy elmet, de egy normálisabb betegségnél semmit nem ért.

Ha még nem vetted meg, én nagyon nem ajánlom.

2013. jún. 19. 14:24
Pesztonka mellszívó, Tapasztalatok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook