Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mennyi esélyem van így teherbe esni? fórum

Mennyi esélyem van így teherbe esni? (tudásbázis kérdés)


5. VendrinerPiroska (válaszként erre: 4. - Bobo78)
2013. jún. 29. 20:05
Ez még belefér. Különben ember és problémafüggő, hogy kinek mennyi idő alatt lehet beállítani. Nekem csak a TSH-mmal volt probléma, de beállt 1,5 hónap alatt gyógyszeres kezelésre.
4. bobo78 (válaszként erre: 3. - Kismacskák)
2013. jún. 29. 16:12

Szia!

A márciusi TSH értékem, 2,04 volt. Akkor ez is magasnak számít?

3. kismacskák (válaszként erre: 2. - Bobo78)
2013. jún. 25. 14:09
Szia, a tsh értéke a lényeg, annak 1 körül kell lennie. Az anti testek értéke úgy tudom nem számít. Nekem már beállították a tsh-mat, ami viszont azt vonzotta magával, hogy az anti tpo-m legalább triplája lett. De azzal nem kell foglalkozni. Tsh értéked van?
2013. jún. 19. 09:02

Pénteken volt laparoszkópiám, méhtükrözésem, illetve átjárhatóságit is néztek. Találtak endometriózist (azt rendbe tették), a méhemmel minden rendben, a petevezetők is átjárhatók. Azt mondták, hogy 2 hét után lehet próbálkozni.

Ami miatt aggódom, hogy az anti tg-m magas, 40 alatt jó, nekem 112 volt márciusban. Azt mennyi idő alatt tudják beállítani? Pajzsmirigy ultrahangra is csak július közepére kaptam időpontot.

2013. jún. 19. 09:01
Mennyi esélyem van így teherbe esni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook