Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hajfelvarrás fórum

Hajfelvarrás (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2015. ápr. 20. 09:48
Ez engem is érdekelne!
2014. jún. 2. 16:25
valakinek vannak személyes tapasztalatai a hajfelvarrással kapcsolatban? vagy mostmár a modernebb technikák hódítanak? :) az eredeti hajat mennyire roncsolja?
426. Linda02
2012. dec. 13. 17:39

Sziasztok!

Nem pont hajfelvarrási kérdésem lenne de kíváncsi vagyok a véleményetekre h szerintetek melyik hajfelrakási technikával lehet a hajat a legjobban dúsítani a legtöbbet felrakni? Köszi :)

2011. aug. 6. 19:42

Szisztok!


El szeretném adni 45 cm-es kiváló állapotban lévő európai hajam. Kettő sor már volt fennt, de kettő még érintetlen. A színe gesztenyebarna. Egyébként az Afroline hajkereskedéstől rendeltem, a csomagolása is eredeti.

Akit érdekel írjon nyugodtan az arvai.zita@gmail.com email címre.

424. Vacsi56
2011. ápr. 13. 12:36

Sziasztok én a a Csilla hajklinikán varratom a hajam , nagyon régóta a szakmában van talán az elsők között volt még aki elkezdte .Nagyon ügyes lányokkal dolgozik ,és nagyon szép a szalonja,és nem utolsó sorban kedves is a vendégeivel.Szerintem fontos ha már póthajra költünk az igényesen legyen megcsinálva,bátran ajánlom,én a hajamat is tőle vettem ,már vagy 3 éve szép még mindíg.A száma 0620-4112919 ,vagy a weboldala www.csillahajklinika.hu , remélem segítettem.

Üdv Zsuzsa

Zsuzsa

423. Dzsin
2011. márc. 30. 16:33
Sziasztok! Hol érdemes Budapesten hajat varratni? Köszi előre is!
422. Bettucy
2010. okt. 1. 17:39
Sziasztok! Gondolkozom a hajfelvarráson, és szeretném megkérdezni, nem tud-e valaki Miskolcon egy megbízható, ügyes kezű fodrászt? (Esetleg árral együtt!) Ha valaki tud segíteni, priviben írjon! bettucy@freemail.hu
421. cycaa
2010. szept. 26. 12:08
Szijasztok.Most szeretnék magamnak póthajat felvarratni.40ezer lessz az egész igy egyben. Mennyi az átlag ár? ki mennyiért csináltatta? Irjatok köszi puszi:)
2010. szept. 17. 09:20

Sziasztok!

Én eladnám az indiai hajam. Nagyon megkímélt, 1szer volt használva. Sötétbarna, de festhető!

Érd.: benke_monika@freemail.hu

2010. júl. 1. 17:33

Sziasztok!

Nekem is szükségem lenne egy ügyes lányra, aki felvarrja a hajamat + 1 kis fodrászolás, bár egészséges a vége. 12- t adnék érte.

Köszi: pedicure.krisztina@gmail.com

418. opiagi
2010. márc. 14. 10:03

Sziasztok!

Én most szeretnék felrakatni hajat, a fodrászom mondta, hogy vegyem meg én a gyöngy keratint. Azt hogy kell használni?Mert a fodrászomnak csak hőillesztőgépe van, semmi más.Azt olvastam az egyik oldalon, hogy a gyöngyöket fel kell olvasztani. Én totál homály vagyok a témával kapcsolatban. Szóval hogyan kell használni a gyöngyöket????

Köszi minden választ!!!!!!!!!

417. aaliyah (válaszként erre: 416. - 9bc5945f62)
2010. márc. 12. 12:07

Szia!


Attól függ hol csináltatod. 1500-3000ft/sor

és még a hajat is meg kell venni

+20-500ezer ft

2010. jan. 4. 14:33
hajfelvarrással
2010. jan. 4. 14:33

Sziasztok!

Tol varrattátok a hajatokat?nekem középhosszú hajam van és szeretném h hosszabb legyen.Mennyiből jönne ki?

414. andi.b (válaszként erre: 412. - 6141e32a6b)
2009. dec. 25. 15:41
Én is megnéztem a képet és észre nem venném,pedig nekem is évek óta van keratinnal illesztett hajam.Egyébként a zombik nem így néznek ki.Egyáltalán tudod mi az a zombi? :D
413. Nagual
2009. dec. 24. 12:30
Kellemes ünnepeket és póthajakban gazdag karácsonyt kívánok mindenkinek! :)
412. 6141e32a6b (válaszként erre: 409. - Fane)
2009. dec. 23. 21:14
Ne haragudj de megneztem a kepedet a felvart hajadrol es valami szörnyu. Ilyen van az osztalytarsamnak is es olyan mint egy zombi. Nekem is hosszu hajam van de nem tudom mi visz ra egyes embereket arra, hogy hajat varrassanak ha lehet sajat is. (jo van olyan akinek szuksege van a felvarrt hajra de akinek nem az minek dob ra ki ennyi penzt?)
2009. dec. 22. 08:25

Figyelem!

Akinek varrott haja van, elmondaná nekem pontosan a menetét,mert otthon fogunk vele megpróbálkozni,eddig hőillesztett hajam volt, a hajfelvarrás tecnikában nem igazán vagyok otthon :$

Köszööm előre is=) Várom a válaszokat :)) mert az idő meg sürget:P

410. Asphy
2009. dec. 19. 14:08

sziasztok

érdeklődnék,hogy nem tud e valaki valakit :D aki tincses hajból sort csinál:)

nekem van 80tincs hajam de sor kéne,hogy fel tudjam varratni

köszi szépen Asphy

409. Fane
2009. nov. 28. 20:04
A hajfelvarrás serkenti a haj növekedését, mivel amit felvarrnak hajat neked súlya van és "huzza" a hajadat, ezáltal gyorsabban nő :-) Nekem is gyorsan nő azota, vagyis emiatt tulajdonképpen. Amugy nekem 3 honap alatt nőtt le 5cm-t max, ugyhogy szerencsé vagy :P.
2009. nov. 25. 13:37

Nektek mennyi idő alatt nőtt le?

Az enyém kb 2 hónapja van fent, de több mint 5 cm-t nőtt, pedig egyébként nagyon lassan nőtt a hajam.

407. lédiii
2009. nov. 22. 20:46
nekem majd most lesz felvarrva I.osztályú 55cm-es indiai haj(biztos forrásból)...decemberben lesz a szalagavatóm, és arra mindenképp szeretném meghosszabitani :) az eredeti hajam vállig érő, de hát nem tudok vele mit kezdeni :( nincs nagyon vékonyszálú hajam úgyhogy remélem nem lesz gáz :) már várom!:)))
406. noysee
2009. okt. 28. 13:53
Hét igen Noooriii..az nem a legjobb:S:)
2009. okt. 28. 08:59

Kedves noysee!

Köszi a választ!:)

Igazság szerint,azt sem tudom,h mennyibe kerül a átlagban a tresszeltetés,plussz nekem szőke hajam van,szóval gondolom a fekete nem lenne a legideálisabb,vagy tévedek?:)

404. noysee
2009. okt. 27. 18:46
ja egyébként lenne egy ismerősöm, aki levégatná a haját, mert el szeretné adni..de még nincs levágatva ...fekete haja van...annyi h fel kellenne tresszeltetni.de azt pesten megcsinálják én is oda küldtem fel anno azt a jó minőségű hajat amiröl az előbb írtam:)
403. noysee
2009. okt. 27. 18:44

szia noooriii!!

Figyu én hajat nem igazán tudok, csak figyelmeztetni akarlak, hogy egyszer rendeltem hajat egy oldalról (nem írhatom le h mejkről) és borzasztó rossz volt a minősége. Komolyan mondom a barbie babáim haja jobb minőségű volt anno ..xD ..amikor megmostam nagyon kész volt:S tiszta rossz tapintású, hullott is...nagyon rossz volt az a lényeg. szóval ha venni is akarsz hajat, akkor biztos helyről vedd, és mindenképpen figyelj, hogy milyen a tapintása és stb és stb... amúgy ezután a rossz minőségű haj után lett felrakatva nekem eredeti haj igaz sokkal rövidebb volt de az teljesen megegyezett az én hajam minőségével..(sőt még jobb volt:D )

2009. okt. 27. 12:48

Kedves Mindenki!:)

Gondolom nem én vagyok az első,de segítséget szeretnék kérni!

Már olyan rég szeretnék szép hosszú/dúsabb hajat,de az üzletben kaphatóak számomra enyhén drágák..viszont természetesen rossz minőségű hajat sem szeretnék...Szóval,aki esetleg tudna jó minőségű,eladó hajat,megköszönném,ha írna!:)

401. noysee
2009. okt. 22. 12:24

Syastok!!

Olyan ember segítségét szeretném kérni, aki ért a hajak árához.

van 2 sor 25 cmes barna eredeti magyar hajam, ami bevan tresszelve és 2x volt fennt rajtam.nagyon erős és egészséges haj.barátnőmé volt csak ö levágatta és nekemadta, én betresszeltettem és felvarrattam.

Mennyiért tudnám azt eladni?

400. VAdri07
2009. okt. 11. 21:12
Sziasztok!Tanácsra lenne szükségem azügyben, hogy érdemes-e hajat felrakatnom, ha: egyrészt nagyon rövid a rendes hajam(és soha nem volt 10cm-nél hosszabb), és minden reggel meg kell mosnom, annyira zsírosodik  Illetve hallottam elég sok olyat, hogy fáj, meg húz napokig mind az első, mind későbbi varrásoknál. Várnám segítségeteket!Nagyon köszönöm!
399. novima@citromail.hu (válaszként erre: 397. - 15a3fa73e6)
2009. aug. 27. 17:50

Szia!

Nekem 2 hónapja van fenn 3 sor hajam. Először én is a sajátomat mostam hetente kétszer. Az egészet fodrásznál mosattam. Aztán kísérleteztem. Megmostam magamnak. Nem szabad félni tőle! Már rutinból mosom! Hajpakolás mindenképpen kell rá.

Szóval, sosem volt hosszú hajam, de most már semmiért nem adnám! Kár volt eddig várni.

Ja, ma óriási döbbenetet okoztam az irodában, mikor véletlenül közöltem, hogy varrott hajam van. Nem gondolta senki, hogy nem az enyém. /Pont az új munkám előtt rakták fel, tehát nem is ismert senki./

Bele kell vágni!!!!!

Üdv. Novi

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook