Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Társkeresés, de hogyan? fórum

Társkeresés, de hogyan? (beszélgetős fórum)


11. panzió (válaszként erre: 10. - Adruzs)
2013. jún. 21. 13:39
Tudom, hogy mindenhol vannak gyökerek. Nekem lenne kedvem eljárnom, csak nem igazán ismerek helyeket... nem hiszek abban, hogy discoban, vagy "vendéglátó helyeken" lehet ismerkedni, ha komoly kapcsolatra vágyom. Megpróbálom a netet, de azért várok további ötleteket, ha van valakinek :)
10. Adruzs (válaszként erre: 9. - Panzió)
2013. jún. 21. 11:40
Hát igen, elég ritka, tudom. De a való életben is vannak gyökerek, nem csak az internetén. És főleg egy dolgozó nőnek nem feltétlenül van ideje eljárogatni ide-oda (meg kedve sem biztos), ezért ez kényelmesebb is, meg szerintem izgibb is :) veszteni valód nincs :) ezért is ajánlottam.
9. panzió (válaszként erre: 8. - Adruzs)
2013. jún. 19. 21:30
Jó ilyet olvasni, hogy azért vannak még kivételek! :)
2013. jún. 19. 20:46
Én nem kamuszöveggel találtam olyat, akinek szintén nem kamu szövege volt. Vannak még őszinte emberek.
7. panzió (válaszként erre: 5. - 1bf89bddf4)
2013. jún. 19. 19:19

Azért nem osztottam meg több infot, mert nem azt vártam, hogy majd itt a hoxa-n megtalálom az igazit (bár ki tudja...). Egyszerűen csak eldurrant az agyam, hogy mindenhol azt olvasom: megtalálni az igazit, sosem késő, bla bla... és gondoltam megkérdezem, hátha van valakinek valami jó ötlete. Munkám kapcsán emberekkel foglalkozom, és ott szoktam hallani, hogy neten keresnek maguknak társat, de milyen kamu szövegekkel, és bevallom, kissé tartok ettől a lehetőségtől.

Elvárásaimat nem tartom túl magasnak, inkább reálisnak mondanám... de ezt persze mindenki másképp ítéli meg.

Hogyan kezdtem hozzá: először szétnéztem az ismerőseim között... azután megbeszéltük barátnőmmel, hogy eljárunk minél több nyári rendezvényre, hogy kimozduljunk itthonról, emberek közé menjünk. sajnos itt ki is merült az ötlettáram. Lehet, hogy most elég primitívnek gondolsz, de sajnos (vagy szerencsére) nem vagyok jártas ebben a dologban.

6. 1bf89bddf4 (válaszként erre: 4. - 9c57fd10dc)
2013. jún. 19. 11:18
Mindenhez kitartás kell. Egy valós, az életben bekövetkező interakcióhoz is. Ha nem, akkor marad a lutri.
5. 1bf89bddf4 (válaszként erre: 1. - Panzió)
2013. jún. 19. 11:16

Aki elítél ostoba. De tedd a szívedre a kezed: ennyi információból hogyan várod el, hogy bárki is megítélje, NEKED miért nem megy?


Ez egyén függő. Lehet, hogy senki sem elég jó neked és nagyon nagyok az elvárásaid, ahogyan a nők szokták mondani. Hogyan kezdtél hozzá, ha ilyesmiről beszélni lehet?

2013. jún. 18. 21:54

S mi van akkor, ha az ember lányának nincs kitartása és kellő lelkesedése a netes ismerkedéshez?


Akkor reménytelen a helyzet ?! :/

2013. jún. 18. 20:14
Társkeresőn, legalábbis szerintem! Ugyanis élőben, elég bátortalanok a férfiak, hogy szóba elegyedjenek!
2. Adruzs (válaszként erre: 1. - Panzió)
2013. jún. 18. 18:48

Én ugyan 22 éves vagyok, de eddig majdnem mindegyik párom (nem mintha olyan sok lett volna:D) internetes társkeresőn találtam meg, ezért én ezt ajánlom. Nyilván sok retard van jelen, de szerintem pl a párom.hu-n vannak normálisak is :) meg szerintem izgi is :D


Sok sikert! ;)

2013. jún. 18. 18:42
Sziasztok! Lehet, hogy nagyon primitív a kérdésem, de tényleg nincs ötletem. 29 éves egyedülálló nő, hogyan tud társat keresni? Kérlek, ne ítéljetek el, őszintén problémát okoz nekem.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook